Гурак: завданням системи є побудова моделі онлайн навчання

Завданням системи освіти наразі є побудова дієвої та ефективної моделі дистанційного навчання

Гурак: завданням системи є побудова моделі онлайн навчання

Першочерговим завданням системи освіти наразі є побудова дієвої та ефективної моделі дистанційного навчання.

Про це під час онлайн-конференції «Дистанційне навчання в системі загальної середньої освіти: реалії та перспективи» сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

За його словами, головним є задоволення всіх потреб учасників освітнього процесу під час дистанційного навчання.

«Модель онлайн-навчання має включати комплекс взаємопов’язаних елементів, які будуть гармонічно доповнювати один одного. А головне задовольняти всі потреби учасників освітнього процесу. Це величезний виклик сьогодні, проте – і вихід, рішення у забезпеченні доступу до якісної освіти під час пандемії», – зазначив очільник Держслужби.

Освіта.ua
13.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Навіть змішана форма навчання? Необхідна платформа, з різними типами завдань, і тоді, все ж таки вчитель, який буде вести по цій платформі. (За аналогією: «just kids», «duolingо»...Але це майбутнє. Це швидко не робиться. Вчителі не володіють азами створення цієї платформи. Навчання не повинне проводитися через телефон. І зовсім інша часова організація. А далі - гуртки, секції... Їх нікуди не дінеш.А тому, поки - школа.
Светлана
Это фиаско...Слишком много умных на 1 квадратный метр... Про безграмотность, с которой боролась предыдущая власть, я молчу, а куда учителей? На панель?
ПРАВДА
Серьезно? а как общаться детям?как в дальнейшем семьи создавать? или плодиться то же дистанционно будем?!
Олекса Позняк
Для ПРАВДА: дибільне, в гробу пообщаються і семьі создадут. Після нового року буде вакцина
Идиоты, как они есть.
Для ПРАВДА: А может и не надо плодиться? Смотришь на то как родители хотят уделять внимание своим детям, матерятся,орут, визжат когда помогают делать домашние задания... Лучше дистанционно, сохраните и себе и другим нервы.
гість
Неужели неясно, что это временная мера??? Успеете расплодиться. не волнуйтесь. Уже доплодились, что не в состоянии детям в семью с тремя детьми компьютер приобрести....
Коментувати
Мама
А ваших детей кто будет учить. Какая пандемия? Если смертность меньше, чем в том голу. Выполняете указание масонов, так говорите прямо, это и так все знают. Вам дибиоы нужны? Понятно. Мыть задницы ума не надо. Вы что не понимаете, что детям родители знаний не дадут. Родителям надо работать, а если у нас трое детей, то как я могу их одних оставить дома, они в начальной школе. Или вы думаете, что все дети сами учатся? Они ничего не понимают. Ничего. Три месяца выброшено из жизни. Где на троих детей брать компьютеры, телефоны. Знаний ноль. Ваши онлайн уроки это бред сумасшедшего. Хорошо своим друзьям помогаете только денежки мотать . Греха вы не боитесь. Жаль вас. Безумцы, не ведаете, что творите. Дети слепые от такой учёбы. Да придумайте варианты учёбы, главное захотеть. По регионам не всем прям все плохо. Почему другие должны страдать. Крик души. Достало
Олекса Позняк
Для Мама: дибіли не бачать пандемії і 600 000 померлих.
Євгеній Тєплоухов
Для Олекса Позняк: Насправді померло 1 500 000 000 мільярдів.
Айболит
Для Олекса Позняк: дядя, тебе реально надо лечиться, корона шиза на тебя напала, к детям таких на пушечный выстрел подпускать неоьзя
Коментувати
Мирослав
Теза 1. Дистанційне навчання вимагає від учнів певного рівня самодисципліни та самоорганізації. Або зовнішньої організуючої сили, якою такій ситуації виступають батьки (у класичному очному навчанні це, очевидно, педагоги). Звісно, батьки в більшості випадків ставати активним учасником навчального процесу і не можуть, і не бажають. Теза 2. Функція школи - не тільки навчання. Важливе завдання - соціалізація, особливо важливе в початковій школі. Звісно, дистанційна комунікація це теж елемент соціальної взаємодії, але тільки елемент і повноцінного досвіду "вживання" в соціум не дає. Теза 3. Основне завдання системи освіти - дати можливість особистості (учню) зреалізувати себе в суспільстві. Сформувати повноцінного члена суспільства, якщо хочете. Ми живемо, і житимемо в найближчі декілька поколінь в офлайновому світі. З елементами "віртуалізації". В таких реаліях віртуалізувати навчання загадлм - в принципі не можливо. Окремі його елементи - можна.
Дарина
Необхідно обов’язково переглянути оплату праці під час дистанційного навчання. Робота вчителів зводиться лише до того, щоб задати домашнє завдання - тому і плата повинна бути відповідна. Гроші потрібно перенаправити в сім’ї, хоча б для того, щоб дитині можна було придбати нормальний комп’ютер для навчання.
Ага
Для Дарина: А після того, як придбаєте комп’ютер, будете створювати ще й завдання, пояснювати та перевіряти їх і ставити оцінки....
Александр
Для Ага: Должны быть образовательные платформы, где все это будет - и объяснение и задания и оценки. Учителя к дистанционному образованию не готовы, вот и поплатятся скоро - необходимость в них отпадает. То-то они и бузят здесь - "классные уроки ничем не заменишь!"
1
Для Дарина: Только идиот будет думать, что ему что-то дадут. Если уменьшат з/п учителей, то денег у тебя больше не станет. Излишки просто украдут. Как можно быть таким как ты тупым и не понимать этого?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!