Справи пенсійні: що необхідно знати про контракт?

Необхідно, аби держава привела у відповідність Закон «Про повну загальну середню освіту» та КЗпПУ

Справи пенсійні: що необхідно знати про контракт?

Карантин триває, але в учителів лишаються питання, які нікуди не поділися після ізоляції. Наприклад, що робити з новим форматом роботи на пенсії — контрактом? В українських школах працює понад 70 000 педагогів пенсійного віку, це 16% вид загальної кількості. А в деяких місцевостях цей відсоток (за підрахунками Профспілки) зростає до 30%. Чекати звільнень? Звісно, ні. Юристи проекту Прошколу підготували коротке пояснення типових пенсійних питань.

Що таке пенсійний контракт?

Закон «Про повну загальну середню освіту» говорить, що до 1 липня 2020 року мають припинитися всі безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками, які вже отримують пенсію за віком (про це пишуть прикінцеві та перехідні положення № 463-IX від 16.01.2020, а саме підпункти 1-2 у пункті 3).

Тобто вчителі, які досягли пенсійного віку, більше не можуть працювати в школі безстроково. Необхідно укладати контракт. І для початку він укладається на один рік. Але не варто панікувати. Адже в МОН пояснили, що немає жодних підстав думати, що системі не потрібні досвідчені працівники. Якщо вчитель пенсійного віку, але є професіоналом своєї справи, то школа, учні, батьки, загалом система освіти завжди будуть зацікавлені у ньому.

Після річного контракту вчителям можуть запропонувати продовжити його до 3-х років. І кількість таких контрактів надалі — необмежена. Допоки вчитель може виконувати свої обов’язки.

Які умови, аби укласти пенсійний контракт?

Їх лише дві, а по суті — одна: досягти пенсійного віку або вже мати пенсію за віком.

Якщо ж учитель відмовляється від контракту або не подає вчасно документи до 1 липня — його звільнять (За пунктом 9, Статті 36 КЗпПУ). Але тут є нюанси, про які ми поговоримо в кінці.

Хто приймає рішення про контракт для вчителя?

Це найскладніше, адже все залежить від людського чинника. Рішення про пенсійні контракти ухвалює керівник школи — директор. Чи продовжувати співпрацю після першого річного договору, теж вирішує директор.

Цього року договори мають почати діяти з 1 липня. Тобто всі вчителі пенсійного віку будуть працювати за контрактом. Це не може бути примусом, а виключно за згодою вчителя. Вибір невеликий — або вихід на пенсію без можливості працювати в школі, або контракт.

Що тоді із зарплатою?

Якщо вчителя переводять на контракт — посада, обсяг роботи та кваліфікація не змінюються. А отже, не може і змінитися зарплатня. Усі права зберігаються, а додаткові компенсації чи виплати можуть обговорюватися в контракті. Школа не має права зменшити виплати вчителям.

Які можуть виникнути проблеми?

Проблеми із пенсійними контрактами у тому, що вчителів не можуть законно звільнити. Адже вже згадана Стаття 36 КЗпПУ та її 9 пункт говорять про звільнення на підставах, «передбачених іншими законами». Але в самому новому Законі «Про повну загальну середню освіту» таких підстав немає. Закон же не може стати «підставою». Це юридичні правила.

Окрім того, Стаття 36 говорить лише про звільнення, але ні слова про можливість підписати контракт замість трудового договору. Те, що прийняли новий Закон про освіту, не перекреслює трудових договорів, які діють відповідно до КЗпПУ.

А оскільки Кодекс Законів про Працю України є оcновним актом цивільного законодавства (так вирішив Конституційний Суд 13 березня 2012 року пункт 3.1), то юридично було би правильно спочатку внести зміни до нього, а потім вже до Закону про освіту.

Тобто, на жаль, юридично незаконно звільняти вчителів пенсійного віку без їх згоди чи причин, які є в тому ж КЗпПУ.

Що робити в такому випадку?

Звісно, необхідно, аби держава привела у відповідність Закон «Про повну загальну середню освіту» та КЗпПУ. А поки що профспілки мають дотримуватися норм Кодексу та положень колективних договорів. Це аж ніяк не говорить, що вчителі не можуть працювати на контракті. Але примусових звільнень за законом тут бути не може.

Зараз для української школи дійсно час випробувань та змін, і сподіваємося, що всі вони на краще. Учителям лише необхідне терпіння, МОН робить усе можливе, аби підтримати педагогів та розв’язати проблеми. А безкоштовна консультація вчителів юристами проекту Прошколу працює онлайн, пишіть, якщо у вас є питання, на адресу info@proshkolu.com.

Освіта.ua
22.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Воспоминания.
Багато вчителів, які знаходяться перед пенсійним віком, скаржаться на те. що вчителя- пенсіонери мають навантаження. а тим, кому через рік- два виходити на пенсію дістається лише ставка. Зараз у багатьох школах вчителі- пенсіонери, яким за 70 років, просять і беруть класне керівництво. Це надає можливості узяти навантаження в своєму класі. Якщо цей крок з контрактами зроблено для молоді, так наведіть порядок. Забороніть вчителям- пенсіонерам (окрім молодшої школи) брати класне керівництво і навантаження в них повинно бути не більше ставки. Навантажте молодь. Їм дітей виховувати/Та й дистанційне навчання підтвердило те, що в більшості вчителі- пенсіонери не можуть проводити уроки дистанційно
Пенсіонерка
Та дайте чіткий алгоритм переведення! Треба чи ні укладати письмово договір? Чи вносити зміни у Колдоговір , Правила внутрішнього розпорядку? Записувати чи ні у трудову книгу? Скільки порад - і всі різні! Це ж знущання над вчителем! З цієї статті нічого не можна взяти!
Анатолій
До якого часу можна писати заяву на перевід на контракт,якщо я маю бажання працювати тільки один рік.До 01.09.2021 року можна чи ні?Відпустка 56 днів,відгули,лікарняний.Як правильно?
Rul'ko Svitlana
У статті неправильно дано адресу, за якою можна звернутися з питанням. Двічі не знайшло адресата і повертає звернення назад, тому розміщу питання тут:Доброго дня, шановні юристи проекту. Я пропрацювала асистентом учителя в інклюзивному класі свого сина, дитини з ООП та нівалідінстю підгрупи А.Чи існує 100% гарантія мені влаштуватися асистентом учителів у інклюзивний клас по контракту на 1 рік(мені більше не треба,я працюю виключно поки навчається мій син) і захистити себе від дострокового розірвання контракту директором (щоб мені чогось не заплатити),якщо я- пенсіонерка по віку(52 роки, умови виходу матерям дітей з інвалідністю), маю освіту: фізик,викладач, закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка. По якому тарифному розряду директор мусить мене взяти і чи може він вимагати від мене підписати строковий трудовий договір (до кінця навчального року) , так як дитина навчатиметься останній 11-й клас? Дитина неповнолітня.(16 років). Дякую заздалегідь.
Вера Алексеевна
Для Rul’ko Svitlana: У мене така ж проблема. Мені пояснили юристи, що до мене ці зміни не застосовуються, оскільки я не досягла пенсійного віку. Мені 54, тому продовжую працювати без контрактів.
Наталія
Вам пощастило.У мене така ж проблема, але мене переведутьна строковий договір через звільнення.
вам
Для Rul’ko Svitlana: https://www.facebook.com/proshkoluproject/вот адрес действующий ...https://www.facebook.com/proshkoluproject/
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!