Всеукраїнська школа онлайн завершила навчання

Трансляція уроків для учнів 1-11 класів під час карантину тривала впродовж 10 тижнів

Всеукраїнська школа онлайн завершила навчання

Всеукраїнська школа онлайн завершила свою роботу в сезоні 2019/20 навчального року.

Трансляція уроків для учнів 1-11 класів під час карантину тривала впродовж 10 тижнів на українських телеканалах та YouTube МОН.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що Школа онлайн загалом зібрала понад 16 млн переглядів.

Над відео працювала команда з понад 200 людей. 167 педагогів та експертів, які були долучені до процесу створення уроків, отримали подяки від Міністерства освіти і науки.

Планується, що всі уроки Всеукраїнської школи онлайн будуть збережені на YouTube МОН. Вчителі зможуть використовувати ці відео для допомоги дітям, що пропустили навчання з поважних причин, у випадку чергових карантинів або у інших ситуаціях.

Як відомо, проект «Всеукраїнська школа онлайн» – це уроки з 11 предметів, які за розкладом транслювали українські телеканали.

Основною метою проекту є створення для кожного українського учня ресурсів та можливості підтримати зв’язок зі своїми вчителями, доступ до знань.

Проект став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проекту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія».

Освіта.ua
12.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Зроблено надзвичайно велику і значущу справу! Вдячність усім причетним до цього проєкту, який стане основою для подальшої праці у формі дистанційного навчання. Звичайно, ми не прихильники постійного катантину, але в разі чого є на що орієнтуватися.
Ігор
Цікавий проект онлайн школа - це наше майбутнє, якщо Ви експерт в своїй сфері то обов’язково маєте ділитись знаннями та вести свої курси онлайн. Я також захопився темою дистанційного навчання і на разі вже замовив свою онлайн платформу, доречі за розумну вартість, за що вдячний Ruzam- https://ruzam.marketing/online-school Я навіть не думав, що створити особисту та повноцінну онлайн школу так просто і доступно. Наразі вже запустив 4 курси з яких 3 безкоштовні. Я навіть не міг уявити, що любий зможе із власного смартфона керувати цілою школою!
Вчителі
Дякуємо батькам! Вони весь час займалися тим, чим повинні займатися ми. Будемо чекати осені, може знову пронесе.
родители!!!
Не сказано самое главное - будет ли продолжена работа школы и записаны уроки с сентября по март школьной программы! В этом году школа начала работу с апреля! Всего записано уроков меньше трети требуемого! Ждем продолжения!