В МОН презентували Концепцію розвитку дошкільної освіти

Концепція визначає основні шляхи забезпечення доступу до якісної дошкільної освіти

В МОН презентували Концепцію розвитку дошкільної освіти

Міністерством освіти і науки розроблений проект Концепції розвитку дошкільної освіти.

Проект документа оприлюднений освітнім відомством для громадського обговорення.

Концепція розкриває сучасні проблеми у сфері дошкільної освіти та визначає основні шляхи забезпечення доступу до якісної дошкільної освіти.

Зокрема, концепція містить опис викликів у сфері дошкільної освіти, ознаки якісної дошкільної освіти та визначає напрями та шляхи розвитку дошкільної освіти.

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 3 липня. Зауваження та пропозиції до проекту можна надсилати за адресами МОН: проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або на e-mail: [email protected].

проект концепції розвитку дошкільної освіти

Освіта.ua
05.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гуля
Всі концепції нічого не варті, якщо нема кому їх втілювати. Відношення держави до Дошкілля принизливо. Це підтвердила остання постанова про відпустки музичних керівників. Вони працюють з Усіма, підкреслюючи з Усіма групами. Проводять безліч мероприємств:свята, розваги, конкурсы, всіляки незаплановані заходи, бо прийшов наказ Міністерства. Мають таку саму освіту, як і у вихователя. І чомусь стали людьми другого сорту. При тому, що нервова напруга на протязі навчального року зашкалює. Хочу зауважити, щоби було кому втілювати оті ваші концепції поміркуйте добре як втримати людей у Дошкілля. Вже зараз по регіонам кадровий голод. А пропозиція моя така. Відсилати тих, хто пише концепції на три місці на роботу в садок, щоб вони хочя б мали уявлення про що пишуть.