10 YouTube каналів для дистанційного навчання

10 YouTube каналів з відеолекціями, які допоможуть викладачам організувати дистанційне навчання

10 YouTube каналів для дистанційного навчання

У статті пропонуються 10 YouTube каналів, які містять навчальні відеолекції про різні онлайн платформи та інструменти, що допоможуть викладачам організувати дистанційне навчання.

Learnopolis. Канал містить короткі відео лекції щодо роботи у навчальному середовищі Moodle, кожна з яких висвітлює особливості застосування його окремих функцій та модулів, покроково та доступно пояснює основні функції платформи, необхідні викладачу.

Канал Артура Частакова. На каналі розміщені відеолекції щодо використання двох платформ дистанційного навчання - Google Classroom і Learningapps.org. Також окремою рубрикою розміщені відеолекції з використання операційної системи Windows 10 - Секрети Windows 10, а також багато інших корисних відео лекцій з організації дистанційного навчання, таких як «Створення відео лекції засобами PowerPoint», «Огляд безкоштовного сервісу для створення онлайн-тестів в складі проєкту «На Урок»», «Робота в Moodle» та багато інших.

Дист Освіта. На цьому каналі відеолекції розподілені на списки відтворення. Окремі з цих списків містять відео, що можуть бути корисними для дистанційного навчання. Це зокрема, Створення дистанційних курсів у Moodle (серія відеолекцій, присвячених організації дистанційного навчання за допомогою цієї платформи) та Створення сайту на Weebly.com (серія відеолекцій щодо створення сайту викладача та його використання для дистанційного навчання).

Канал Надії Духно містить короткі відеолекції щодо використання під час дистанційного навчання різноманітних ресурсів. Зокрема, цікавими є такі відеолекції, як «Перетворення презентацій у відео», «Програма OBS Studio для початківця. Налаштування та запис відео», «Створення каналу You Tube», які допоможуть записати та опублікувати власні відеолекції; «Створення Google сайту» та серія інших відео лекцій, які допоможуть викладачу безкоштовно створити власний сайт та використовувати його у дистанційному навчанні.

СooLSchool. Цікавий і корисний канал, відеолекції якого підкажуть, як використовувати для онлайн уроків такі сервіси як Kahoot, Quizalize, Mentimeter, Goоgle Classroom та ін.

Центр технологій дистанційного навчання. Канал містить цікаві і корисні для організації дистанційного навчання відеолекції, такі як: «Організація дистанційного навчання закладом освіти», «Організація дистанційного заняття: Google Classroom», «Організація дистанційного заняття з Hangouts Meet», «Організація онлайн-заняття з Webex» та ін.

Microsoft Office 365 в освіті. Канал містить російськомовні відео лекції щодо використання в навчальному процесі технологій Microsoft Office 365, зокрема як проводити навчальні заходи за допомогою MicrosoftTeam та PowerPoint, створювати і наповнювати навчальний сайт у SharePoint, створювати відеолекцію, готувати навчальні матеріали у OneNote та ін.

Russell Stannard (Teacher Training Videos). Чудовий канал для тих, хто володіє англійською мовою. На ньому розміщені численні відеолекції, за допомогою яких можна навчитися як використовувати для дистанційного навчання такі платформи як Moodle та Kahoot, маловідомі в Україні Edmodo та Socrative, різні інструменти Google, користуватися для проведення онлайн лекцій Zoom та Skype та багато іншого.

Technology for Teachers and Students. Англомовний канал, який буде корисний як для викладачів, так і для студентів. Відеолекції поділені на рубрики: Excel, PowerPoint, Google, Multimedia. Завдяки цим відеолекціям можна дізнатися чимало нового про використання цих технологій у навчальному процесі.

Microsoft Education. Канал з численними відео лекціями англійською мовою, які присвячені використанню різних технологій та програм Microsoft Office 365 в освітньому процесі. Він буде особливо корисний для досвідчених користувачів, які мають намір поглиблено вивчити можливості застосування цієї платформи в дистанційній освіті.

Освіта.ua
01.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія Духно
Щиро дякую, що оцінили мою роботу!!! Навіть не очікувала такої уваги)) Приємно, що мої напрацювання приносять користь не лише вчителям моєї школи, а й іншим колегам. Дякую
Юрій
YouTube це цікавий інструмент і попит на нього зростає, але дійсно чогось навчити або заробляти гроші з його допомогою для покращення якості уроків майже нереально. YouTube краще використовувати, як безкоштовно майданчик для реклами своїх послуг як наприклад онлайн-школа. Я загружаю свої онлайн курсова безкоштовно в YouTube і завдяки цьому до мене приходять нові учні, деякі студенти купляють поглиблені курси на моєму сайті онлайн навчання. Онлайн школу мені допомогли зробити хороші хлопці з агенства Ruzam - https://ruzam.marketing/online-school впоралися дуже швидко, буквально за дві неділі . Якість на рівні mindwalley. Н кінець скажу, що вчитись треба все життя. Відпочивати немає від чого, онлайн освіта по телевізорі та ще й вдома нікого не виснажила)
Марго
Невже не можна перекласти на українську мову? Стільки грошей викидають на ДПА. Краще б заплатили фахівцям і допомогли вчителям і учням. Не всі володіють англійською на належному рівні
Олег
Де канал з фізики, який веде Павел Вікторія з Одеси. Чудовий канал!.Міністерству потрібно тільки перевести його на українські мову.
Имя
Для Олег: Нельзя просто так взять и перевести. Ибо авторские права, мой дорогой любитель халявы.
Коментувати
Маша
Weebly.com заблоковано в Україні. Про які сайти на цьому ресурсі йде мова? Якого року ця добірка? Цей ресурс абсолютно марний для використання!
Дмитро
Який сенс це закидати на початку літи? Можна бути й адекватнішими. І дати вчителям та школярам відпочити.