Цього тижня у школярів розпочнуться літні канікули

За словами Любомири Мандзій, цього тижня буде завершений навчальний процес у школах

Цього тижня у школярів розпочнуться літні канікули

В цьому навчальному році буде збережена структура навчального року, яка була передбачена раніше, тому цього тижня буде завершений навчальний процес у закладах загальної середньої освіти.

Про це в ефірі телеканалу Україна 24 сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Навчання закінчується відповідно затвердженої структури навчального року. Навчальний процес та навчальні заняття здебільшого триватимуть до кінця травня», - сказала Любомира Мандзій.

Освіта.ua
26.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Ніяких петицій про відміну ДПА підтримано не буде, не тіште себе ілюзіями. Відкривайте підручники, поки не пізно.
педагог
З 1 вересня треба терміново замінити паперові журнали електронними журналами. Знайте до чого звелося дистанційне навчання? До корупції. Кличуть тебе до директора або завуча і тикають пальцем скільки конкретним учням треба ставити. Нікого не цікавить чи учень брав участь у дистанційному навчанні, чи він здавав роботи. Кажуть і мусиш ставити. Не знаємо може це тільки у Кіцманському районі на Буковини, а може по всій країні. Але учителі протестують проти незаконних дій з боку адміністрацій шкіл.
Олег
Для педагог: Заміна паперових журналів на електронні нічого не вирішить. Починати потрібно з ліквідації армії освітніх чиновників.
Коментувати
Катя
Давайте підтримаємо петицію про відміну ДПА!Адже деякі діти будуть поступати за кордон і їм потрібно видати атестати швидше. https://petition.president.gov.ua/petition/91602
Іра
Чи бути випускним вечорам цього року?Чи будуть загальні заборони стосовно проведення, чи можна вирішувати на рівні місто/школа?
Nazim
Для Іра: а ти вже суперсукню придбала, яку не буде де вигкляти?
Коментувати
Мама
У мене как у родителя вопрос. Правомерно ли то, что школа требует сдавать деньги в фонд школы и на ремонт школы за период карантина?
Табачник
Для Мама: Кончено нет. И не только в период карантина. Деньги вообще собирать нельзя. С другой стороны, лично мне бы хотелось что бы твой ребенок ходил в школу без ремонта.
Mama2
для Табачник : А если без взносов и с ремонтом? - Вам бы так не хотелось??
Табачник
Для Mama2: Мы не в Канаде и не в Бельгии. Так. Не будет. Никогда.
Коментувати