МОН не готуватиме рішень щодо роботи літніх таборів

Міносвіти не буде пропонувати уніфікованого рішення щодо початку роботи літніх таборів

МОН не готуватиме рішень щодо роботи літніх таборів

Міністерство освіти і науки не буде пропонувати уніфікованого рішення щодо початку роботи літніх таборів.

Про це, в коментарі телеканалу Україна 24, сказала в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, рішення про відкриття літнього табору має ухвалювати його засновник.

«Тому тут не буде уніфікованого рішення щодо того, що ми відкриваємо літні табори з якогось числа. Тут мусить бути індивідуальний підхід», - зазначила Мандзій.

Вона також наголосила, що у будь-якому випадку рішення про роботу літніх таборів має ухвалюватись індивідуально в кожному окремому регіоні.

Освіта.ua
15.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Задолбали!
Ну да,предприимчивые чиновники уничтожили все стационарные лагеря за период " незалежності" соросовской, а теперь давайте опять " выезжать" на школах с этими при школьными лагерями да отмывать денежки. Задолбали! И коронавирус нипочём,надо же!
Павлович
Слово "Оздоровлення" звучить в Законі "Про освіту" тричі. Ось єдине місце в Законі "Про освіту", де є згадка про оздоровлення учнів: Ст.30. п.1. "Батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів як безпосередньо, так і через органи батьківського самоврядування, з метою захисту прав та інтересів учнів, організації їх дозвілля та оздоровлення, громадського нагляду (контролю) в межах повноважень, визначених цим Законом та статутом закладу освіти." Слово "табір" в Законі не зустрічається.
Вихователь
Минулого року на дверях закритої групи(бо вихователі у відпустці)написано,що у звязку із літнім оздоровленням діти переводяться в сусідню групу.Батьки думають:"Ооо!Оздоровлення!Ми будемо водити,а як же без оздоровлення!?"Доки буде ця брехня існувати?!Чому не пишуть правду,що нема кому працювати?А з оздоровлення:вітрячки-ІГРИ з повітрям(красиво звучить);таз з водою-ігри з водою і загартовування;м’ясо має бути більше по нормі-нема;овочів свіжих нема;з фруктів і ягід сезонних-торішні зморщені яблука і інколи алича.А батьки задоволенні.Свої батьківські обов’язки виконали!Схаменіться.Коли мої діти були малі,я мало працювала.Зараз маю змогу працювати,бо діти дорослі.І вам нічого не буде,якщо хоть одне літо проведете з дітьми вдома.Дитина вдома з’їсть по-чесному нормальну їжу,овоч,ягоду.
Анастасія
Для Вихователь: так там не було написано, чиє оздоровлення! Я так відразу і зрозуміла, що вихователя, який у відпустці :)
Коментувати
Кристина Анисимова
Які ви всі розумні, добре що у вас є з ким дітей залишити, а що робити працюючим батькам, зарплата не така щоб няню наймати і заспокойтесь ви з тим вірусом, тримайте дітей в стерильних умовах, підуть у вересні так само будуть хворіти ще більше бо імунітету за півроку сидіння дому не буде і взагалі хай табори теж відкривають, дітям треба оздоровитись, а не сидіти в компах зранку до ночі. Навчіться жити з вірусом, а не ховатись від нього.
Лісніченко
Для Кристина Анисимова: А ось і споживач літнього ОООздоровлення в садках і школах!Вам би п’ятиденку.Так?
Анастасия Боряева
Так, а як інакше працювати? Такі всі розумні, в кого є на кого дітей перекласти!
Коментувати
Маргарита
Ну просто смішно. Як навчання, то дистанційно, а як літні табори, то місцева влада може відкрити. То тоді нехай і авіасполучення відкривають, то вже нехай роз’їжджаються по Турціях і Єгиптах. Якась дивна логіка у наших можновладців. Таке враження, що ніякого коронавірусу і немає.
Ліза
Цілком згідна садки відкривати поки непотрібно... А то буде печально. Й справді, в групі мінімум 25 дітей, хтось один захворів, і що, хто буде відповідати,. Вихователі за 3700 зарплати, які і себе і своїх дітей наражатимуть на небезпеку
Надія
Лише недоумкувата мати відведе дитину в садок зараз.... Хоча, як по салонам і кафе ходити?
Світлана
Якщо коронавірус існує. То садочки точно зарано відкривати. Між дітьми дуже швидко шириться інфекція... А там ще працівники.
Марія
І садки ще непотрібно відкривати, а то буде 1000дітей точно хворих, ніхто невзмозі в стежити...
Віктор
Не варто запускати роботу пришкільних таборів!!!Цього хочуть ті, кому потрібно відмити гроші!!!
Цікавий
Шановні дописувачі,може мені хтось пояснить,в яких країнах світу (сусідів не "прєдлагать"), міністерство освіти опікується питаннями оздоровлення дітей? І в яких країнах світу існує державне регулювання літнього відпочинку дітей?
Мария
Для Цікавий: ????
Директор
Для Цікавий: Чудовий коментар!!! Це абсолютне безглуздя- заганяти вчителів для роботи в пришкільних таборах.! Ніякі нормативні документи такої діяльності педагога не передбачають. Просто вчителя заганяють в стойло. Але так довго тривати вже не буде- кілька судових позовів- і все стане на свої місця! Профспілки,агов!!! Пора цю практику припинити!!!
Валентина
Це якийсь парадокс - навчатися, то небезпечно, а зігнати в табір, то просто величезна необхідність! Навіщо взагалі подавати вигляд, що було якесь оздоровлення в тих таборах? Пора вже відмінити цю дурню під назвою "табори"! Де у тих таборах і коли було "оздоровлення"! Пора якось уже відходити від брехонь, несправності, притворності і вилучати ті речі, які нікому не потрібні! Закінчили діти школу і нехай разом з батьками вирішують, де їм відпочивати, бо це справа сім’ї! Навіщо проявляти насильство над дітьми і під всяким примусом заганяти їх в якісь збориська під назвою " табори"! Тим більше, зараз! Нехай будуть вдома! Може літня погода пригубить ту хворобу! Все-таки, Сонце завжди вбивало всілякі мікроорганізми!
Коментувати