Мотивувати дітей до навчання по Вайберу складно, - голова ДСЯО

Щоб мотивувати дитину до дистанційного навчання необхідна змістовна і серйозна підготовка

Мотивувати дітей до навчання по Вайберу складно, - голова ДСЯО

Щоб мотивувати дитину до дистанційного навчання необхідно дуже змістовно і серйозно готуватись. Мотивувати до навчання по Вайберу дуже складно.

Про це, відповідаючи на запитання учасників Онлайн конференції «EdCamp 2020» про мотивування учнів під час карантину, сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

Він висловив переконання, що ні за день, ні за тиждень не народиться ідея, як правильно мотивувати дитину, оскільки все розпочинається зі змісту навчання.

«Якщо у нас не готовий зміст і розуміння, що ми хочемо донести під час дистанційної форми навчання, то ми не можемо говорити про мотивацію. Якщо батьки не розуміють що відбувається зараз з дітьми, то ніякої мотивації ні у батьків, ні у дітей, відповідно, не буде. Те саме з учителями, якщо вчителі розгублені і можуть спілкуватись тільки по Вайберу, то безумовно їм дуже складно мотивувати», - .сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

Він також закликав освітян вже зараз почати роботу з розробки стратегій щодо того, як у майбутньому можна буде використовувати дистанційні форми навчання.

Освіта.ua
14.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
Я НЕ ЗОБОВ`ЯЗАНА НІКОГО МОТИВУВАТИ! НАВЧАННЯ - ЦЕ СПРАВА ОСОБИСТА!!! Я ПОВИННА ЛИШЕ НАВЧАТИ!!!! Хоче навчається, не хоче не навчається. ВИ ЗА"РАТИ ТІЄЮ МОТИВАЦІЄЮ. БЕЗГРАМОТНІ МОНОВЦІ!!!!
Ігор
Пане ДСЯО спустіться з небес на землю. Багато дітей не мають засобів інтернету. В сім ях де двоє і більше дітей черга до єдиного засобу інету. Велика кількість людей через кризу втратили роботу а тому не мають навіть чим інет оплатити. А ви ДСЯО літаєте в хмарах
Сергій
Для Ігор: От хай би вони у тому дсяо запропонували якусь стратегію, бо розумничати всі можуть. А тут хоч би і по вайбері з дітьми спілкуватися, аби спілкуватися.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Що не інтерв’ю якогось очільника МОН чи їх структур, то черговий "перл"! Ні, ну педагогічна спільнота знала, що всі ті структури, то "штучно створені осередки" для наближених (родичів, знайомих, коханок і т.д), але та наглота ще вирішила коментувати навчальний дистанційний процес, який би мала і очолювати, а не стояти осторонь його! Ви там працюйте, розробляйте уроки, мотивуйте учнів і студентів, а ми вас за це ще й будемо критикувати? Побачили, що "горить крісло" під їхньою пятою точкою і почали з’являтися в інформаційному просторі, але не з ідеями, а з критиканством. Якже в нас запущено все в освітньому середовищі. Понастворювали різних агентств, а всю роботу за них мають виконувати інші, а вони просто будуть отримувати бюджетні зарплати...Коли ж це неподобство все закінчиться?
Вишневський
З нас зробили надавачів освітніх послуг! Як лікарів, перукарів тощо. ТО чого ми маємо мотивувати? Хірург бігає зі скальпелем за пацієнтом, умовляє його лягти на операційний стіл?Перукар бігає з ножицями за пацієнтами, щоб підстригти? То з якого переляку ми маємо це робити? Мотивувати маєть БАТЬКИ дітей. Крапка.
Вишневський
мають
Марта
Дуже з вами згодна.Мотивуй!- як?! Мені одна мама сказала- я віддала вам дитину і що ви з неї зробили?! Кому на вас жалітися? Я мотивую щодня- даремно.
Коментувати
Санич
"Щоб мотивувати дитину до дистанційного навчання необхідно дуже змістовно і серйозно готуватись. Мотивувати до навчання по Вайберу дуже складно". А для того, щоб мотивувати дитину навчатися під час очного навчання, готуватися зовсім не треба і це зовсім легко? Дитина ж бо як тільки прийшла до приміщення школи, то аж тремтить від бажання навчатися! Сміх та й годі!
Ігор
Шановні очільники МОН України та всіх створених вами структур щодо якості освіти. Вам держава платить заробітну плату - так розробляйте різні системи та платформи дистанційного навчання та перевірку якості знань. Нехай вони будуть мати декілька варіантів, а не будуть шаблонними. У вчителів свої функції та обов’язки за які вони отримують свою зарплату. І не треба функції та обов’язки МОН та ін. перекладати на вчителів.
Віконт
От сволота яка! Він, Руслан Гурак, який очолює ""Державну службу якості освіти"" закликав освітян вже зараз почати роботу з розробки стратегій? В мене питання, а якого ху... вони там всі в службі якості освіти роблять? Хіба то не їх прямі обов’язки розробляти стратегыъ??? Повилазили су...ки "з нори" через місяць після карантину і стали критикувати і пояснювати, що правильно, а що ні? Спочатку місяць повчали, ніби в рот води набрали, коли було потрібно вийти з ідеями і шляхами роботи на карантині, кинули вчителів і викладачів на призволяще, а тепер будуть нам розказувати? Оце лицеміри х...!