Освітній омбудсмен приймає скарги онлайн

Скарги від учасників освітнього процесу приймаються офісом омбудсмена через онлайн-форму

Освітній омбудсмен приймає скарги онлайн

Офіс освітнього омбудсмена працює дистанційно, у зв'язку з чим скарги від учасників освітнього процесу приймаються через онлайн-форму.

Про це йдеться у повідомленні Служби освітнього омбудсмена.

«Оскільки через карантин у зв’язку із запобіганням поширенню COVID-19 Служба освітнього омбудсмена працює дистанційно, просимо вас подавати скарги виключно в електронній формі: через онлайн-форму на сайті або шляхом заповнення електронного бланку, який можна завантажити на вебсайті та надіслати на електронну адресу освітнього омбудсмена», - йдеться у повідомленні.

Усі відповіді на звернення громадян під час карантину будуть надсилатись виключно в електронному вигляді - на email заявника.

«У цей період ми не будемо надсилати відповіді Укрпоштою. Після завершення карантину, в разі потреби, ми надішлемо вам відповідь на звернення на вашу поштову адресу», - зазначили в Офісі освітнього омбудсмена.

Подати звернення

Освіта.ua
07.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Дуже слушна думка, в Украіні не існує дистанційного навчання. 99% шкіл Украіни дають самостійні завдання, а батьки замість вчителів повинні доносити знання до учнів. Більш того, коли навчання очне, то багато вчителів хворіє і іх некому заміняти. Але не тому, що немає вчителів, дуже багато молодих вчителів не можуть знайти роботу, тому що директори шкіл розподілили ставки між вже працюючими вчителями по півтори ставки за погодженням місцевих управлінь освіти. Вот і маємо те шо маємо: вчителів багато, але працювати нікому. Це тільки в Украіні можливо за теперішньоі влади. А омбудсмен робить вигляд, що нічого не знає, чекає тільки своєі зарплати. Які проблеми були виявлені омбудсменом в освіті, та що для вирішення цих проблем зроблено? Нічого. Тому що влада тимчасова, не збирається працювати заради блага народу Украіни.
Дарина
В Мелітополі в школі номер один ( а я впевнена як і в інших школах Украіни) не було проведено жодного дистанційного уроку. І зараз, коли змішане навчання, тобто одна неділя дистанційна, а одна очна, не проводяться уроки дистанційно. Замість дистанційних занять пропонується виконувати завдання самостійно. Тобто навчання у школі наполовину очне, наполовину заочне. А як готуватися учням до ЗНО? За що вчителям платять зарплату, якщо дистанційні заняття не проводяться, а учні виконують іх самостійно? Це імітація дистанційного навчання.
Светлана
Я проти дистанційної освіти, а також всі мої знайомі в кого є діти. Це недопустимо. У батьків немає ні часу ні вміння правильно донести до дитини знання, так як це роблять в школі. До того ж дитині потрібне спілкування з однолітками це дуже важливо для подальшого розвитку в суспільстві. Якщо в сімї декілька дітей це просто не можливо, по перше потрібні гаджети, по друге концентрація дитини на уроці в дома це нереально якщо це молодші класи. А що тоді робити батькам у кого дитина іде в перший клас? Звільнятися? То нехай держава Компенсує батькам заробітню плату.
Мясное печенье
Як пан Горбачов оцінює дистанційне навчання? Адже це є пряме порушення прав дитини на рівний доступ до освіти, оскільки не всі учні забезпечені інтернетом і технічними засобами для дистанційного навчання. Крім того, немає юридичного регламентування дистанційного навчання , його оцінювання і ведення документації. Немає єдиної платформи для дистанційної освіти. Все знову скинули на вчителя.