Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міносвіти та закріплених телеканалах

Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Також, за кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Розклад занять:

Освіта.ua
01.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Всеж таки роки - гарна ідея! Але чомусь не всі відео доступні на каналі Ютьюб. Дайте, будь ласка, посилання на урок української мови 5 клас за четер.
Коваль Ігор
9 квітня 2020 РОКУ математика 5-й клас, ПОКАЗУЙТЕ ДОШКУ З ПРИКЛАДАМИ А НЕ ГОСТЕЙ УРОКУ З ГРИМАСАМИ !!! І ВЗАГАЛІ НАЩО ПОТРІБНІ ПЕРЕРОСТКИ ??? Якщо запросити Україномовних діточок з 5-го класу то буде набагато краще . І ще раз показуйте дошку із завданням !!! А не кудлатого неголеного дядька в татуїровках. Діти не встигають побачити завдання, як так можна навчатися? Українська мова було усе добре.
Коваль Ігор
Для Коваль Ігор: Коментар Хочу доповнити. Усе подобалося і було чудово, гарна ідея, нормально викладалися, допомагає батькам. Я можу це казати про 5-й клас, бо інші не дивимося. Сьогодні вперше не сподобалося камера на уроці математика, та як себе поводили гості. Це моя думка.
Местный
Для Коваль Ігор: "Україномовних діточок" - давайте, делите страну дальше.
Коваль Ігор
Ми проживаємо в Україні та наші діти навчаються в школі України, викладач подає матеріал українською мовою, що Вам шановний "мєстний" не подобається? Ділю не я, розбавляють такі як Ви..." Не х@й щастить".
Коментувати
Oxi
Чому немає руханки в 6класі.? Дуже добре коли діти рухаються між заняттями,а разом з ними і батьки;)
Вікторія
Теж маю зауваження з приводу уроків математики для 7 класу. Камера постійно "бігає" від вчителя до дошки, нічого не видно. Сучасні діти переважно візуали, та й геометрія це предмет, який потрібно "бачити", а не сприймати на слух. Взагалі гарна ідея, дітям подобається, але є невеличкі недоробки.
Вікторія
Для Вікторія: На уроках для 9 класу теж саме. Взагалі, я думаю, що в усіх класах так, але точно не знаю.
софия
мени теж нравлятся уроки онлайн но школа краше
Коментувати
Юрий
Если бы ещё в этих уроках учителя не делали таких грубых ошибок, как в математике. Вчера в 9 классе учитель напутал в геометрической прогресси, сегодня в 5 классе 30-2=18. Мне интересно, после записи, уроки кто то рецензировал?
Алла
Уроки нормальні, Для 2 класу. Тільки давайте вправи для дітей. Бо діти сидять і не розуміють що це за урок. А який канал 9 класу.. Учні звонили і казали що це жах як для початкової школи
Світлана Богданівна
Спасибі за уроки. Дивимось щодня. І розклад новий знайшли по темах на весь тиждень https://uroky.com.ua/rozklad/ . Ще раз дякую МОН за онлайн уроки.
Oxi
А вам люди наклади повний рот і все мало. Аж гидко читати . Кому не подобається ,навчайте своїх дітей самостійно.
Світлана
Не знаю, як учням, а я , як мама, просто в захваті від таких уроків і руханки! Супер ідея!сучасно та цікаво! Дякую організаторам!
Ольга
Дітей з особливими потребами знову " не врахували". Моя дитина носить слухові апарати. Для неї ОБВ’ЯЗКОВО мають бути титри внизу. В сучасній освіті подача матеріалу без врахування потреб таких людей є неприпустимою. Як же інклюзивна освіта?
Оксана
Люди заспокойтесь. І дякуйте за те що для ваших дітей є така можливість для навчання. А то я впевнена що більшість взагалі нічого не робили.
Maria
Для нас зробили всi умови,щоб ми вчилися! Якщо у вас немає телебачення, або Інтернету, то ці претензіїї треба оголосити вашим батькам(опікунам). Щоб написати тут коментарій, у вас Інтернет є,а,щоб подивитися уроки,то його немає. В будь-якій ситуації є вихід. Можна дивитися у друга(я вважаю, що батьки увійдуть в ваш стан та дозволять приходити).
Ira
Алгебра, геометрія для 8 класу - жах????????‍♀️ Неможливо дивитися. А от українська мова чудово. І дорослому цікаво. ????????
Azel
А где всемирная литература? Ведь она наполнена настоящей философией и культурой. Украинская же по большей части дикий треш, за исключением тех авторов, что Украина оспаривает с Россией, наррмер тот-же Гоголь.
іРИНА
Для Azel: дуже проста відповідь: такого предмету взагалі не існує на ЗНО. А транслюються лише основні предмети, тобто які виносяться на ЗНО. Я учениця 10 класу і можу сказати у кожній країні є свій "треш" у літературі. А не тільки в українській. Я задоволена цим предметом авжеж у творах потрібно розбиратися, що до чого. Дивитися додатково відеоуроки. Якщо вам щось не подобається у нашій країні вам варто переїхати в Росію)))) і тот самий Гоголь який є і буде українським письменником нічим не кращий за новаторку Лесю Українку
???
Для Ирина: а что,если человек имеет мнение,отличное от Вашего,то сразу надо в Россию ехать? Или только Ваше мнение правильное?
Петро
Підтримю Ірину. А в Azel давно відома українофобська думка про те, що "України не існує і українці - люди другого сорту". Так що "скатертью дорога!"
Коментувати
Макс
Чому в 10 класі уроків більше ніж в 11 класі? На мою думку в 10 класі має бути менше уроків ніж в 11класі
Ліка
Для Макс: бо в 11 класі діти ще готуються до зно паралельно. А поки ти в 10 кайфуй і не ний
Коментувати
Микола
Не запрошуйте більше цю москвороту кухар катю на ефіри! Це - українска школа, нагадую!
Олена
Чому вчитель фізики(11 клас) використовує калькулятор? У Рівному в школах вчителі не використовують калькулятор і вчать дітей розв’язувати числові вирази в голові. На ЗНО у дітей не буде калькулятора. Нехай він пояснює чому саме такий вийшов результат.
Студент - фізик
Для Олена: на математиці в школі можете потренуватися. На фізиці є важливіші речі для осмислення, краще зекономити трохи часу
Коментувати
Мама
Уроки для 5 класса понравились) Решила тоже изучать английский) .
Сергій
На каналі ZIK нормально засвоїти урок не можливо!!! Постійно відволікає стрічка новин та інформація про Covid 19. Та ще й роботів якихось постійно потрібно рахувати!!!
іРИНА
Для Сергій: ютуб а рятунок))
Коментувати
Олена
Чому урок української мови для 10-их класів на UA:Перший такий, ніби він не для десятого класу, а для шостого? Та ще й тривав трішки більше ніж 20 хвилин, а не 45?? В дітей на носі ЗНО!
Ліка
Для Олена: учіться вчити самостійно. Скоро зно, а там університет. В вишах вже не розказують інформацію по телевізору.
іРИНА
якщо вам не подобається зробіть власний урок. для цього потрібно лише телефон та інтернет. ЩО НЕ ЗРОБЛЯТЬ НІЧОГО ЛЮДЯМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ
Мама
Шановна Олена! Ви дивитесь UA:перший і чимсь... незадоволені! Повірте мені - є багато дітей 11-го класу, які вам і вашій дитині по-доброму заздрять, бо на М1(заблокованому) нічого не видно!!!Взагалі НІЧОГО!!! ні уроку для 10-го, а він як для 6-го, НІЧОГО!!!рАДІЙТЕ!!! у вас є хоч щось...
Коментувати