В Україні створять освітній телепроект для учнів 5-11 класів

У межах проекту найкращі педагоги проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми

В Україні створять освітній телепроект для учнів 5-11 класів

Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів 5-11 класів, які навчаються вдома у зв’язку із запровадженням у країні карантину.

Під час зустрічі Глава держави зазначив, що через обмежувальні заходи, запроваджені в країні з метою недопущення поширення коронавірусу, школярі перейшли на дистанційне навчання.

Володимир Зеленський запропонував запустити загальнонаціональний освітній телевізійний проект, у межах якого найкращі педагоги України проводитимуть відеоуроки з різних предметів шкільної програми для 5-11 класів, а найбільші українські телеканали показуватимуть їх у своїх ефірах у найбільш зручний для дітлахів час.

За словами Президента України, формат такого телевізійного проекту має бути не лише інформативним і зручним для перегляду, а й цікавим дітям, а також їхнім батькам, дідусям та бабусям, котрі залишаються вдома через карантин.

Передбачається, що телеуроки транслюватимуться як на загальнонаціональних українських каналах, так і в ефірі низки регіональних. Також вони будуть доступні в мережі Інтернет.

Керівництво українських телеканалів підтримало ініціативу Президента щодо необхідності виробництва та запуску такого важливого соціального проекту, зважаючи на запровадження в Україні карантину.

Освіта.ua
21.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наш менталітет
Ото ж якби дісно дали слово кращим вчителям, яких цікаво слухати, а то знову напхається туди який «95 квартал». Нічого корисного з цього не вийде, оскільки і дорослі і діти звикли розважатись, а не вчитись по телевізору ! Максимум – може бути цікаво (?!), а так ...
Eugen Zimmermann
Для Наш менталітет: чого ви скиглите? Вже зробили? Ви вже подивилися?
Коментувати
Небайдужий
Хотілось би побачити перелік всіх педагогічних шарашок - типу Інститутів передових технологій, лабораторій і АН педагогічних наук з вказанням, що вони вклали у дистанційне навчання саме за ці перші дні. 10 днів і нарешті задумались що треба щось робити, а ось розкачаються і зроблять напевно уже в червні.
МартаВчителька
Для Небайдужий: Треба ще більше різних цих Інститутів постворювати! Але як майстерно вони зараз зникли з поля зору суспільства?
Коментувати
Народний вчитель
Як вже задовбали добродії, які завидують вчителям :( така легка робота то і йдіть працюйте за вчителів. Тони негативу і зависті. А те, що може вперше за всі роки нормально мають працювати медики та соціальна служба, державна влада та МОН. Та як завжди винуваті вчителі. Навіть відео, яке викладають представники МОН смішне, яке в школі низько цінується, бо справжні вчителі вже далеко у майстерності перевершили МОН і якось працюють без їх ЦУ. А так прошу одне, давайте будемо робити кожний свою роботу і не дивись що хтось ніби живе краще ніж ви.
Олена
Що робити з початковими класами? Їм потрібно пояснити. Самостійно вони не можуть опрацьовувати матеріал
Olga
Для Олена: А у них є розумні мамочки, які вказували вчителям, як треба вчити та поводитися з їхніми діточками. Ось тепер у них прекрасна можливість застосувати свої знання та вміння.
справедливость
Для Olga: Только зарплату свою отдай государству, гнида. Или иди в маршрутки поручни протирать. Вся страна за свой счет сидит.
ОлеЛукойе
Для справедливость: А ти поцілуй їх у дупу! От вони, всі вчителі, хай стануть і ти поцілуєш їх у самісінькуанальнудірочку!!!
Коментувати
все верно!
Прекрасная идея! Нужно чтобы еще придумали сдавать зачеты и контрольные через интернет! Сколько учителей освободится чтобы разносить старикам еду и лекарства!
Тетяна Кіба
Для все верно!: Ваша іронія недоречна, тому що вчитель не чекає, щоб його попросили, а допомагає по можливості людям. Вони можуть рознести і ліки, і їжу літнім людям (а не старікам!), але вони розумні і без потреби з дому не повинні виходити, щоб не рознести вірус і, в наших умовах, саме такій поведінці повинні навчати дітей.
Коментувати
Л
Ага. Але ініціатива ця була не від Зе,тому це брехня, що він "запропонував". Так, ідея хороша, але не приписуйте це в засухи зе