У Києві навчання призупинено у 120 школах

За словами першого заступника голови КМДА, серед школярів захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 46%

У Києві навчання призупинено у 120 школах

У Києві через грип та ГРВІ призупинений освітній процес у 120 навчальних закладах. Про це, з посиланням на інформацію столичного Департаменту освіти і науки, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Загалом у столиці спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 26,1% у порівнянні з попереднім тижнем, яке відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення.

За словами першого заступника голови КМДА, у структурі захворюваності діти становлять 66,3%. Серед школярів захворюваність зросла на 46% – 4190 випадків.

«Освітній процес призупинено в 90 школах повністю та у 30 школах частково. Нагадаю, керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення прийнято на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА», – підкреслив Микола Поворозник.

Освіта.ua
04.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кіра
В нашій школі теж ніколи не буває карантину, хоча і діти хворіють. Хоча причини не розумію чому так. Наші завжди чекають розпорядження від департаменту. Тому мені також не пообається що рішення про карантин лягає на директор.
Маrk18
У моїй київській школі карантину не буває. Ніколи. Навіть якщо півшколи не ходить. Директор має "на карман" з кожної піцци і кожного пиріжка у шкільній столовій і не збирається відмовлятись від конкретих грошиків заради епідеміїї. Тому всі сусідні школи на карантині а наша успішно вчиться. Нашу не зупинить і коронавірус, кір і чума.Хай живе піцца і ті при4урки які надали право директорам призначати карантин