У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах

У парламенті зареєстрований законопроект щодо заборони використання мобільних телефонів та пристроїв

У ВР пропонують заборонити мобільні телефони у школах

У Верховній Раді зареєстрований законопроект щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, в українських школах усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Ініціатором законопроекту є член депутатської фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

За словами автора законопроекту, проект документа розроблений з метою допомогти дітям зосередитись на заняттях, навчитись спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж.

Також, на думку Гончаренко, заборона на використання гаджетів з доступом до інтернету дозволить скоротити випадки інтернет-булінгу та вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Окрім цього, автор законопроекту висловлює думку про те, діти не повинні витрачати час на свої смартфони або планшети.

«Очевидно, що інтернет дає величезні переваги. Але якщо діти знаходяться в соціальних мережах або комп'ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями», - наголошує Гончаренко.

Автор законопроекту посилається на практику деяких країн, які вже запровадили заборону на мобільні телефони у школах. Зокрема, така заборона діє у Франції, Греції, Таджикистані та деяких штатах Америки.

Законопроектом запропоновано встановити заборону на використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами.

«Прийняття законопроекту надасть можливість не створювати перешкоди для отримання освіти іншими здобувачами освіти, зокрема, зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж», - наголошує автор законопроекту.

ОБГОВОРИТИ НА ФОРУМІ

Освіта.ua
28.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерій
Дісьно,замізь того щоби займатися крадіжками,краще просто їх заборонити,хай сидять і слухають про застарілу освіту,ця освіта була застралілою навіть в СССР.І як це зможе зменшити інтернет буллінг?ви не забороняєте телефони взагалі,замість того щоби покращити освіти ВР занімається херньою.З такими приколами в дурку.Тай у класі можуть бути як і нормальні діти так і дебіли,друзів шукають по спільних інтересах,а якщо із найти,то зрозуміло що вони будуть спілкуватися про смартфони і т .д
liketaurus
Постійно слідкую за новинами сайту, однак, як же вже дістали помилки в повідомленнях! Слова ’ціль’ і ’мета’ мають різне значення! Вони не є взаємозамінними!
Програміст
Та ви що, як можна заборонити мобільні телефони у школах? У нас держава у смартфоні і школа теж. Права у смартфоні, паспорт у смартфоні, гроші у смартфоні... Скоро буде їжа і вода у смартфоні. Але як відключать електрику, то не зможемо зарядити телефон, тоді прийдеться поголодувати.
Валентина Паніотова
Підтримую таку пропозицію.Можливо,тоді учні будуть на перерві не в телефоні,а спілкуватись вживу з однолітками.
Валерій
Для Валентина Паніотова: з такими коментарями в дурку вам тое
Коментувати
Володимир Пазюк
У текст добавити: а також заборонити депутатам ВР користуватись гаджетами у приміщенні ВР, щоб вони могли сконцентруватись на державотворчій діяльності
М
Для Володимир Пазюк: Їм не можна(депутатам)забороняти гаджети,деякі "так важко працюють,державні питання вирішують"-вам їх не шкода?На депутатів,не знаю,чи якась заборона діє?
Коментувати
Браво
Я пiдтримую цю пропозицiю. Дитина у школi повинна навчатися, а для зв’язку дитина - батьки, батьки - дитина звертайтесь до класного керiвника.
Вчитель
Дурниця... Краще надайте більше прав учителю. Гончаренко бовдур. А як же електронні підручники? Нас заганяють у печеру?
Олександр Желіба
Ніхто не заважає використовувати для освітнього процесу. Але не для іншого!
Коментувати
Математик
Я активно використовую смарфон для тестувань, передачі зображення на інтерактивну дошку, на уроках у мене вони не граються, це сучасне життя! На с/р і к/р всі гаджети в мене на столі, я працюю з дітьми в групах. Чому це для когось проблема? Діти знають, якщо спишуть з ГДЗ отримають оцінку з початкового рівня, проговорені правила прекрасно діють.
Оракул
Пам’ятаю, як колись сперечались, чи потрібен калькулятор, бо учні не будуть вміти використовувати таблицю множення. Пройшов час і всі почали користуватися калькуляторами. Забороняють ті новації, які не вміють використовувати самі. Прогрес все рівно переможе динозаврів, як би вони не пручались.
John Doe
Для Оракул: я вмію використовувати телефони і навіть краще ніж діти, але я не хочу щоб діти використовували свої телефони на уроці, просто гратися в ігри, слухати музику, писати в інстаграмі краще це робити вдома, а не на уроці.
Коментувати
Andrew
був в германії, там за телефони зі школи виганяють. іди куди хочеш. не буде порядку - не буде знань.
Практик
Для Andrew: Ordnung muss sein!
Коментувати
Практик
Комп’ютерний клас. 1. На перерві всі вікна навстіж, двері наствж - провітрили! 2. В коридорі одягли змінне взуття (або) бахіли! 3. Зайшли до класу, поклали телефон у спеціально відведене місце - окрема парта при вході в клас! (Якщо темою передбачено використання телефона - не здаєм, використовуєм!) Все чітко, ясно і зрозуміло! Працювати треба, а не нюні розмазувать, про доцільність чи не доцільність дозволу чи заборони телефонів!!
Практик
Для Практик: Хто поставив - 1? Не згодні, що не зрозуміло?
Коментувати
Тетяна Кіба
«виховувати повагу до честі та гідності інших учнів (вихованців) та працівників закладу середньої освіти, що здійснюють освітню діяльність; дотримуватися правил внутрішнього розпорядку закладу загальної середньої освіти, вимог локальних нормативних актів, які встановлюють режим занять учнів (вихованців), порядку регламентації освітніх відносин між закладом загальної середньої освіти та учнями (вихованцями) та (або) їх батьками або особами, які їх замінують; дбати про те, щоб дитина не створювала перешкоди для отримання освіти іншим учнями (вихованцями).»
Тетяна Кіба
Все дуже правильно. Люди, в чому проблема? "У закладах загальної середньої освіти забороняється використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету, усіма учасниками навчально-виховного процесу під час проведення навчальних занять за винятком використання таких пристроїв в освітніх цілях та дітьми з особливими освітніми потребами. Порядок користування мобільним зв’язком та іншими пристроями, що мають підключення до інтернету, у закладах загальної середньої освіти визначається керівниками загальноосвітніх навчальних закладів за участю учнівського та батьківського та інших органів самоврядування"
григорій
та не вже , йоптиль шо то здохло мати моя рідна невже нарешті тадааааааааавааавваа... ввввввввввууввааааав... а...
Дурень
Ха, хохлы умничают. Вы думаете от вашего чеса будет толк. Да все вы гниды продажные если гнобите друг друга по мелочам. Один чел кинул утку и вы рады друг другу глотки перегрызть. Так вас и завоюют.
Бєня Кац
Для Дурень: Твій НІК все сказав за себе
Коментувати
М
Наберіть: І.Васильків:про "Заборона смартфонів у школах". учитель історії та правознавства,м.Львів-це Блог,що пише про закон, я зрозузуміла:як завжди депутати прийняли,а буде час-подумають.
Sifa
Вы шо! Тронуть касту депутатишек? Как можно! Они ж неприкасаемые и не законообязанные! Что хотят,то и творят.
Брысь!
Для Микола,Учитель,АЕ: уважаемый господин порохобот! Брысь с учительской ветки! Презираю)
?
А закон про аналогічну заборону для депутатів ВР він не запропонував? Можливо, тоді ніхто не з вас не спілкувався б у робочий з проститутками.
Педагог
Люди, от реально Вам більше немає чим зайнятись? Для чого тратити свій час і писати тут оці коментарі, от хто їх читає? Кому це потрібно? Нас як всіх вчителів і батьків поставили перед фактом, нашу думку ніхто не питає, і взагалі нас не вважають за людей... Для чого це обговорення і вся ця маячня, для чого ображати один одного і дискутувати, нас ніхто не чує!!! Якихось 7років назад, я, як педагог з 16-річним стажем мав 750$ в місяць, а зараз маю лише геморрой та працюю майже за їжу... Коли ж це закінчиться, люди добрі?
АЕ
Для Педагог: Нарешті хоч один похилий смердюх зрозумів те що його ніхто не чує... До речі, можу запропонувати здавати пляшки, або мити туалети, а взагалі, таким смердюхам як ти, я б взагалі не платив, так що переставай трусити людям на голову і піди втопись, бажано зараз
Олег
Для АЕ: ГІМНО, ТИ ЗДОХНЕШ РАНІШЕ, ДО СТАРОСТІ НЕ ДОПОВЗЕШ, ЯКІ ТЕБЕ,МУРЛО, БАТЬКИ ВИЛУПИЛИ. ЧИ З Д...ІИЛІЗ.
АЕ
Для Олег: Захотів поцілувати табаку, півнику?
Коментувати