Олена Бондаренко: співголові «Батьки SOS» спалили авто

Співголові Громадського об'єднання «Батьки SOS» Альоні Парфьоновій спалили авто

Олена Бондаренко: співголові «Батьки SOS» спалили авто

Співголові ГО «Батьки SOS» Альоні Парфьоновій спалили авто. Про це на сторінці Громадського об'єднання у Facebook повідомила співзасновник «Батьки SOS» Олена Бондаренко.

«Це сталося під ранок 20 грудня. Впевнено можемо сказати, що це підпал. Ми дуже сподіваємося, що поліція у найшвидші терміни встановить причини і знайде винних. Адже не можемо відмітати причину - активну позицію Альони щодо припинення фінансових схем у освіті», - написала Олена Бондаренко.

За її словами, зараз Парфьонова веде активну боротьбу з поширенням платних програм у закладах освіти, заробітчанством на батьках через продаж у закладах освіти додаткових навчальних посібників і зошитів, з поборами у закладах освіти тощо.

«Так, у робочій групі з розробки Закону про повну загальну середню освіту ми відстоювали статті, які б зробили неможливим заробітчанство на батьках. Йдеться про десятки мільйонів, схеми з отримання яких вже роками налагоджено в системі освіти. І так, загроза втрати величезних доходів могла привести до спроб залякати підпалом авто. Так, нам страшно. Від того ми тільки зліші», - наголосила співзасновник «Батьки SOS» Олена Бондаренко.

Освіта.ua
20.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Правильно зробили, значить десь комусь гроші не здала.. Тільки єдине питання: чого ця інфа на освітньому сайті?
ALAn
За те, яким брудом поливають вчителів на тому Батьки SOS, треба було вже давно це зробити!
Мама
А може пані просто вирішила змінити авто,та й заодно пропіаритись...Готуйтеся київські вчителі. Ото буде сюрприз,якщо то батьки чи учні!
автор
Откуда у борца с коррупцией злодеев-учителей автомобиль? Она ж должна быть гола-боса.
Ганна
Як всі задумували, прямо плачемо з горя. Це ж треба так когось дістати. Нічого ,почне заробляти на іншу, не буде часу дуриндою маятися
Л
Ага, вони такі ці вчителі, прийшли і" палили, палили". "Горіла сосна, палала..."
Видавець
Заробітчанством на батьках через продаж у закладах освіти додаткових навчальних посібників і зошитів? А батьків,що хтось примушує купувати зошити під дулом автомата? Можливо треба тоді боротися із продавцями цукерок, ковбаси чи сиру? Довбаний совок сидить у головах людей.
Olga
Для Видавець: Та ні, це не совок, а довбане українське хуторянство!
Коментувати
Olga
Та тут слідчим нічого робити: це спалили вчителі - найбільші корупціонери країни.
Вчитель
Для Olga: ой лишенько, біда так біда
Witalina
Для Olga: ЦЕ точно, вчителі!!! А хто ще??? - сарказм.
Коментувати