В Україні видали посібник зі створення профільної школи

Посібник окреслює кроки з формування моделі успішної старшої профільної школи

В Україні видали посібник зі створення профільної школи

В Україні створили посібник «Старша профільна школа: кроки до становлення».

За словами одного з авторів посібника директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олега Фасолі, у посібнику окреслені кроки, які необхідно зробити, щоб в об’єднаній громаді, в районі, в області сформувати модель успішної старшої профільної школи.

У посібнику зібрано аналітичні матеріали, що характеризують стан профільної освіти на прикладі Хмельницької області.

«У більшості випадків ми імітуємо профільне навчання у теперішній старшій школі, ми змішуємо поняття профільної та професійної освіти», - зазначає автор посібника.

Окрім того, автори напрацювали 15 індикаторів, що дадуть змогу органам місцевого самоврядування здійснювати аналіз функціонування сьогоднішньої старшої школи для моделювання майбутньої старшої профільної школи.

«Ми мали зустріч з Міністром освіти і науки України Ганною Новосад, на якій обговорили наші напрацювання і які зацікавили Міністерство освіти і науки. Ми з Айдером Сеїтосмановим входимо до складу робочої групи, яка зараз вимальовує модель старшої профільної школи. На моє переконання, ми не маємо права чекати 2027 року. Наші діти потребують якісної освіти в старшій школі вже сьогодні, яка дозволить їм стати успішними вже завтра», - наголошує автор посібника «Старша профільна школа: кроки до становлення» Олег Фасоля.

Завантажити посібник

Освіта.ua
16.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!