У Держслужбі якості освіти планують формувати тренди

За словами Руслана Гурака, підсумком діяльності служби є реалізація успішних пілотних проектів

У Держслужбі якості освіти планують формувати тренди

Підсумком діяльності Державної служби якості освіти України у цьому році є реалізація успішних пілотних проектів. Про це, під час участі у семінарі «Забезпечуємо якість освіти разом», сказав голова служби Руслан Гурак.

«Організувати досконало вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації та перші інституційні аудити шкіл було амбітною метою Служби. А 2020 рік розпочнемо з цілі формувати тренди якості освіти», — сказав Руслан Гурак.

Також учасники семінару ознайомились з механізмом проведення анкетування учасників освітнього процесу під час інституційного аудиту, питаннями оцінювання управлінських процесів під час інституційного аудиту та механізмом оформлення документів під час підготовки, проведення та за результатами інституційного аудиту.

Освіта.ua
05.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Чому державною службою якості освіти України керує людина без педагогічної освіти, досвіду роботи в школі і сертифікації?
Владимир Белый
Гарно придумали: замість блокувати шляхи до порушення освітнього законодавства та існування псевдоосвітніх осередків ДЕРЖСЛУЖБА якості буде примазуватися до успішних ініціатив освітніх лідерівта реально успішних у справі агентів змін, адже якість робиться не службами, навіть не адміністрацією закладів, а виключно безпосередніми учасниками освітньої діяльності - учителями та учнями. Від тих, хто створює сприятливі/несприятливі умови багато залежить, але справи, зокрема й тренди. якщо не мова про "бла-бла-бла" не їхніми головами та руками робляться суспільно успішними.