100 тисяч школярів зможуть подорожувати Україною

Кожна п’ята українська школа зможе відправляти своїх учнів у подорож Україною

100 тисяч школярів зможуть подорожувати Україною

Уперше в держбюджет закладено 500 млн грн на унікальну програму – «мобільність» школярів. Про це у своєму Facebook написав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

За його словами, це означає, що вже наступного року 100 тисяч українських школярів зможуть подорожувати Україною, глибше вивчати культуру та особливості своєї країни за кошти держави.

«Кожна п’ята українська школа в рамках навчальної програми буде відправляти своїх учнів у подорож Україною! Зараз школярі користуються лише окремими пільгами, програма ж дає можливість мандрувати абсолютно безкоштовно», - повідомив прем’єр-міністр.

Також він додав, що плюс до цієї програми будуть залучені діти з тимчасово окупованих територій України, щоб наново відкрити для них всі куточки нашої країни.

Освіта.ua
14.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Цікаво, за яким принципом обиратимуть школи? де можна дізнатись про механізм вибору, чому про це мовчать?
министерка
до сих пор жилеты все ждут... Так то мелочи, тут же на путешествия сколько. Треш. И всем нравится. ЗАодно и по 20 тыс молодым дадут, а если рожать по 3-4 ребенка, то можно и школу свою открыть
Янык
Интересно, кто в этот раз " распилит" 500 млн.?Насмотрелись уже на все " благие" намерения за последние 28 лет геноцида.