В Україні починає роботу інститут розвитку освіти

Планується, що Український інститут розвитку освіти замінить Інститут модернізації змісту освіти

В Україні починає роботу інститут розвитку освіти

В Україні розпочинає свою роботу Український інститут розвитку освіти. Про це, під час зустрічі з керівником Вергеланд Центру Аною Пероною-Ф’єльдстад, повідомила міністр освіти Ганна Новосад.

За її словами, інститут стане основною установою з підтримки та впровадження НУШ.

Планується, що Український інститут розвитку освіти замінить Інститут модернізації змісту освіти, що за інформацією МОН, повноцінно не виконує покладені на нього функції.

«Для нас важливо, щоб навколо Українського інституту розвитку освіти об’єднались освітні організації, які залучені в реформу», - сказала міністр.

Очолить інститут екс-директор Українського центру оцінювання освіти та екс-заступник міністра освіти Вадим Карандій.

Освіта.ua
11.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Багира
ШАНОВНІ, ДАЙТЕ ПОЯСНЕННЯ: "... Український інститут розвитку освіти замінить Інститут модернізації змісту освіти, що за інформацією МОН, повноцінно не виконує покладені на нього функції."??? Міняєте шило на мило, чи ліжки переставляєте...?
Ося
Ликвидаторы пришли! !
Кропивницький
А Новосад тільки з іноземними шефами спілкується? А простим педагогам не кажеться на очі ... Як школи планує закривати,як дебілізувати дітей через Нуш, як знищити через зміну статусу (бюджетна установа} університети, як виперти за кордон молодь, як розтрощити магістратуру через Єві, як добити педуніверситети без держзамовлення....
Рехворматор
А кажуть нема змін в освіті. Реформи йдуть, аж дим йде/
раб
на одного раба три прораба/