Прем’єр: плюс 100 шкіл і 100 садочків - це реально

Олексій Гончарук повідомив, що завданням держави є побудова нових шкіл, садочків та стадіонів

Прем’єр: плюс 100 шкіл і 100 садочків - це реально

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що завданням держави у наступному році є побудова 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів. Про це він сказав під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій, в ході якої було обговорено політику в напрямку розбудови соціальної інфраструктури України.

За словами Олексія Гончарука, президент Володимир Зеленський анонсував, що наступного року в Україні почнуть будувати та ремонтувати сотні соціальних об’єктів по всій країні.

«Пріоритет зараз - оперативно визначити пооб’єктний план, з якими конкретно школами та садочками ми будемо працювати. Плюс 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів вже в наступному році - це наша задача. До роботи приступаємо з нового року, а там де технологічно потрібно дочекатися завершення зимового періоду - не пізніше 1 березня», - наголосив прем’єр-міністр.

Він назвав це «розкішшю» затверджувати пооб’єктні плани у червні-липні, потім проводити тривалі тендери і лише восени починати реальні будівельні роботи.

«Це саботаж роботи, результат якого - безрезультатність», - додав Олексій Гончарук.

Голови облдержадміністрацій мають тиждень, щоб визначити список всіх шкіл, стадіонів та садочків, по якому не закінчена реконструкція, або будівництво та їх візуалізацію - не менше двох-трьох видів фасадів і внутрішніх приміщень.

Окрім того, прем’єр-міністр дав завдання до 10 грудня розробити перспективні плани формування ОТГ, щоб мати розуміння, в якій новій спроможній громаді будуть будуватися школи, садочки та соціальна інфраструктура.

«Абсолютно кожна громада має бути спроможною - у нас немає мети створювати ще купу неспроможних громад. Ми починаємо інфраструктурний бум», - наголосив Олексій Гончарук.

Голови ОДА, або їх профільні заступники мають взяти цю програму під свій особистий контроль та раз на тиждень від моменту початку реалізації проектів надавати уряду звіти про хід робіт з обов'язковою фотофіксацією.

Освіта.ua
11.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
?
А сколько школ под руководством команды этих зверей в разных ОТГ позакрывают? Гончаруки- совсуны- новосады- Зеленский расскажите? Сколько миллионов населения ещё надо утилизировать по вашему плану?
Олекса Позняк
Скажыть цьому придуру, що народжуваність в Україны вже давно і далеко відстає від смертності. Навіщо клепати нові корпуси якщо напівпустих шкіл в Україні море.В Києві районо позахвачували приміщення садків -вигнали звідти дітей і тепер жирують трутні
Сергей Лимонов
Якась манія до числа 100! Вже було створено 1 мільйон робочих міст - тепер масштаби поскромніше: в межах сотні! Країна дурнів та пустобрехів.
1900
Тобто одних закривати, а іншим переференції. Гончарук зверни увагу на Овруцьку ОТГ Житомирська область, де очильник громади І.Я. Коруд намагається закрити низьку навчальних закладів та ДНЗ. Люди залишаться без роботи, ніхто ніяких чітких планів подальших дій не доводить до вчительського загалу. Основна мова - в нас немає грошей. Оце такі реформи нам потрібні, пан Гончарук?