Google створив дитячу бібліотеку книг англійською

Сучасний додаток Rivet – легка та зручна практика читання англійською мовою для дітей

Google створив дитячу бібліотеку книг англійською

У сучасному світі діти починають вивчати англійську мову з раннього віку. У більшості випадків – це початкова школа, а подекуди й дитячий садок. Опанувавши перші навички читання англійською мовою, учні вдосконалюють свої знання, а вже згодом використовують їх, щоб дізнатися про все, що їх цікавить.

Враховуючи те, що читання англійською мовою – одна з найважливіших навичок, яку здобувають та розвивають діти під час вивчення іноземної мови, Google запустив додаток Rivet для дітей, щоб допомогти їм легко та безкоштовно практикувати свої навички читання англійською мовою.

Як показує дослідження, одна з головних відмінностей між сильними та слабкими читачами – це кількість часу, витраченого на читання. Саме тому Google створив безкоштовний додаток Rivet, щоб зробити якісну практику читання доступною для всіх.

Простий доступ до книг

У цифровій бібліотеці Rivet, яка містить понад 3500 безкоштовних книг і постійно розширюється, легко знайти цікавий матеріал для читання на потрібному рівні. У додатку є книги на різноманітні теми: від тварин до науки. Кожна книга в нашій бібліотеці ретельно переглядається та виводиться на певний рівень експертами з якості змісту, щоб гарантувати юним читачам відповідний контент на потрібному рівні складності.

Розумний та досвідчений читач

У додатку Rivet використовуються передові мовні технології, які слідкують за кожним словом юного читача й коментують його читання, щоб допомогти дитині самостійно практикуватися без зупинок. Ось кілька функцій Rivet, які ви можете спробувати під час читання:

  • Допомога. Застрягли на слові? Просто натисніть на нього, щоб почути, як воно читається.
  • Вимова слова. Діти можуть практикувати читання слова, і додаток покаже їм, які частини слова були сказані правильно, а над якими ще потрібно попрацювати.
  • Визначення та переклади. Для кожного слова доступні визначення, а також переклади більше ніж 25 мовами для неносіїв мови.
  • Режим слідкування. Rivet може читати повні сторінки відібраних книг у голос, виділяючи кожне слово як прочитане, щоб діти могли слідкувати за ним. (Батьки мають можливість вимкнути цю функцію).
  • Коментарі в режимі реального часу. Rivet може надати ще більше допомоги в режимі реального часу. Просто натисніть на значок мікрофона і прочитайте сторінку вголос – додаток буде слідкувати за читанням і одразу ж пропонуватиме допомогу, якщо виявить, що читач у чомусь вагається.

Мотивація та заохочення

Щоб опанувати читання, потрібна наполеглива праця та багато терпіння. Rivet винагороджує старання юних читачів балами та значками, а також персоналізує досвід аватарками, темами та рекомендованими книгами відповідно до рівня та інтересів кожного читача. Сюрпризи, цікаві ігри та грайливий інтерфейс тримають дитячу увагу та заохочують більше проводити часу за практикою читання.

Rivet є безкоштовним додатком для використання у школах. Вчителі можуть надіслати листа на електронну пошту rivet-edu@google.com, щоб дізнатись про програму партнерства зі школами та інформацію про використання Rivet у класі.

Додаток Rivet доступний на Android-смартфонах, планшетах, iPad, iPhone та Chromebook в 30 країнах світу. Ви можете завантажити додаток з Google Play або App Store.

Освіта.ua
05.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Чем дольше зеленские и коломойские управляют Украиной, тем больше мне хочеться перечитать книгу Гитлера "Моя борьба". Сомневаюсь что эта книга есть в библиотеке гугла, но знаю, что с помощью гугла я смогу ее найти.