В Україні проведуть експеримент з етичного навчання

В Україні стартував проект із впровадження у школах системи соціально-емоційного навчання

В Україні проведуть експеримент з етичного навчання

В Україні стартував пілотний проект із впровадження у школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning), яка не тільки розвиває м'які навички, але й має змінити атмосферу в школах та ставлення учнів до вчителів, навчання, один до одного та до самих себе.

У Міністерстві освіти повідомляють, що у програмі беруть участь 26 шкіл із 23 областей України. Представники цих шкіл 2-6 жовтня пройшли тренінги з розробниками програми з Університету Еморі (США) та українськими експертами-консультантами проекту.

Протягом року вчителі будуть займатись з дітьми за новими методиками, а вже наступного року долучитись до проекту зможе будь-яка школа. Згодом планується підписання договору між Міністерством освіти та науки, Університетом Еморі та ініціаторами проекту в Україні EdCamp Ukraine про впровадження СЕЕН на загальнонаціональному рівні.

«Дитині у школі потрібна атмосфера дружності. Я знаю про це з власного досвіду, бо в моїй школі цього було мало. Ми маємо взаємини вчителя та дитини будувати не на страху і домінуванні, а на партнерстві, усвідомленні своїх і чужих емоцій. Саме тому ми підтримуємо програму СЕЕН», — сказала Ганна Новосад.

Вона додала, що якщо результати пілоту будуть позитивні, МОН планує поширити СЕЕН на більшу кількість навчальних закладів.

«Ми сподіваємося, що з часом це стане невід'ємною частиною нашої шкільної навчальної програми», — додала міністр.

Освіта.ua
08.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геній педагогіки
Проблема в тому, що раніше (за старих добрих часів) вчителям дозволялося шмагати дебілів різками, щоб вони (не маючи клепки в голови для навчання) хоча б нормальним дітям вчитися не заважали. А тепер в Україні "дебілоцентризм", коли в кожному малолітньому дегенератові потрібно бачити якусь міфічну "особистість" і ледь не в зад його цілувати. Через це тепер і нормальним дітям в школі вчитися неможливо.
Правдоруб
Обожнюю твори геніальної українки Олени Пчілки. Наприклад "Наша справа з жидами". Дуже всім рекомендую знайти цей твір в Інтернеті (за допомогою гугла) і прочитати. Наче про сучасне життя написано. Що тоді фєльдмани, рабіновічі і коломойські життя українцям не давали, що зараз.
просто Вася
Уже провили експеремент. Вибрали КЛОУНА і міністра заслуженого "НАСОСАЛА". Може хватіт експерементів!
Правдоруб
Для просто Вася: якби ідіоти менше дивилися серіалів на каналі коломойського "1+1", а більше грали в шахи, то може навчилися б думати своєю головою і вибирати на виборах достойних людей, а не бєніних клоунів.
Коментувати
Сергей Лимонов
В Україні проведуть експеримент... Проведіть ,ради сміху ,в Україні вперше за 28 років існування ось такий експеримент : зробіть вчительську зарплату гідною високого звання УЧИТЕЛЬ! Чим гірші педагоги за депутатів без освіти -без фаху -без розуму! Натискати на кнопки великого розуму не потрібно!
Учитель
Новосад, а я тобі неетичненько так скажу: "Іди нах..., дура!" Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української науки і освіти. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не блазня Зелю (який нічого не вирішує, а просто грає роль "президента"), а його господаря - олігарха Бєню Коломойського.
Ярик-школярик
Цікаво, а що до того робили в школах? Невже знову нічого не навчали вчителі-методисти, вчителі- заслужені, вчителі-нагороджені? Як воно там в людей? Допоки світу ,знов і знов...
француженка
А в школах Англии ввели новый предмет "Как правильно себя трогать".
Сергей Лимонов
Для француженка: ЗЕкоманду можна трогати тільки міцними руками за одне місце- горлянку !
Доктор Супрун
Надежнее за фаберже
Коментувати