10 областей отримали шкільні LEGO Play Box

За словами міністра освіти, набори є хорошим дидактичним матеріалом для вчителів

10 областей отримали шкільні LEGO Play Box

Другий рік поспіль The LEGO Foundation надає допомогу Україні у вигляді наборів LEGO Play Box та Six Bricks для перших класів. Минулого тижня до 10 регіонів було завезено набори LEGO Play Box.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, ці набори є хорошим дидактичним матеріалом для українських вчителів.

«Під них прописані спеціальні методики, які допомагають дітям як засвоювати знання, так і розвивати м’які навички. Це дуже суттєва допомога Україні і ми раді, що маємо такі довірливі та міцні стосунки з партнерами. Реформа “Нова українська школа” – це справа багатьох, і без такої співпраці здійснити її було б надзвичайно важко», – зазначила міністр освіти.

Минулого року загалом було завезено 51 вантажівку з наборами LEGO і цього року у МОН розраховують на такий же обсяг.

Завезення наборів до України відбувається у 4 етапи – вересень, жовтень (Six Bricks), листопад 2019 року та березень 2020 року.

Цього року першими набори отримують Вінницька, Житомирська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Чернігівська, Київська, частково Хмельницька області та Київ.

Співпраця відбувається в межах меморандуму про взаєморозуміння між МОН та The LEGO Foundation, що був підписаний влітку цього року. Окрім підтримки реформи у початковій школі, він також передбачає поглиблення співпраці між МОН та The LEGO Foundation у дошкільній освіті, вищій педагогічній освіті та післядипломній педагогічній освіті.

Освіта.ua
07.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Полтавка
Дійсно, краще б комп`ютери нові дали чи ноутбуки, а з Лего в дитячому садку нехай граються.
Цікаво,
чи наша міністриня справді така ..., чи лише вдає з себе.
Учитель
Для Цікаво,: навіть і не сумнівайтеся вона реально дура. І на свою нинішню посаду просто насмоктала.
Коментувати
Лего
Люди добрі, хто знає, що означає "розвивати м’які навички"? І як же ми прожили стільки років без м’яких навичок? Оце так новий міністр з м’якими навичками!!! Мабуть, до цих пір Lego грається
Учитель
Для Лего: обісратися по самі вуха - це, мабуть, і означає "м’які навички".
Коментувати
Учитель інформатикито
На фоні старезних комп’ютерів , половина з яких не працює, Лего - це перемога. Хтось переплутав дитячий садок зі школою, а виявилося - реформа під кодовою назвою НУШ. Особливо сподобалось про Лего:"Розвивати м’які навички". Что бы это значило? Хтось пояснить цей "політ думки"? Бажано у зв’язку з 15 старими комп’ютерами на 700 учнів школи
Учитель
Замість нормального забезпечення наочними матеріалами кабінетів фізики, хімії і біології і т.д. школи забезпечуються конструкторами "Лєго". Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української науки і освіти. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не блазня Зелю (який нічого не вирішує, а просто грає роль "президента"), а його господаря - олігарха Бєню Коломойського. Вся ця деградація і знищення освіти супроводжуються величезної кількістю облудливих слів. Як писав Т.Г. Шевченко: "Великих слів - велика сила. А більш нічого".
євген ік
оце я розумію, освіта перейде на новий рівень. Учні зможуть складати лєго, яким граються діти в 1,5 року. Ні, ну це серйозний підхід. Читати, писати, рахувати - то таке, не обов’язково.
Сергій
Для євген ік: неуками легше керувати
Лариса
49 років стажу, і теж вперше чую поняття "м’які навички". Дійсно, реформа в дії.
Наталія
Для початкової школи - хороша методика! Це справді розвиває уяву, але у навчанні старшої ланки? Для чого?
Коментувати