Веб-конференція для вчителів англійської мови

Візьміть участь у Міжнародній онлайн-конференції вчителів та викладачів англійської мови

Веб-конференція для вчителів англійської мови

5 жовтня 2019 року Британська Рада й Міжнародна асоціація викладачів англійської мови як іноземної (IATEFL) святкуватимуть Всесвітній день вчителів масштабною одноденною веб-конференцією для вчителів та викладачів англійської по всьому світу.

У 2019 році темою Всесвітнього дня вчителів є «Молоді вчителі та викладачі: майбутнє професії», тож на конференції будуть обговорюватися питання досягнень у сфері освіти та залучення й зацікавлення молоді до роботи в галузі.

Конференція почнеться зі вступної презентації о 12-ій годині за київським часом (10:00 за британським). Впродовж 12 годин організатори проведуть 16 презентацій і пленарних обговорень широкої тематики, у фокусі яких - ключові пріоритети у сферах викладання англійської мови, міжнародних іспитів та системи освіти загалом, а також принципи підходу Teaching for Success (викладання для досягнення успіху), інклюзивності й застосування технологій в освіті. Вісім із цих презентацій організовані Британською Радою й будуть проведені представниками організації з різних регіонів світу.

У програмі конференції заплановані виступи на наступні теми:

  • Як допомогти учням та студентами перейти з рівня B1 до B2;
  • Тренінг з оцінювання для вчителів іноземних мов;
  • Професійний розвиток вчителів за умови обмеженості ресурсів;
  • Ефективне використання безкоштовної онлайн-платформи LearnEnglish;
  • Навички 21 століття та їх інтеграція у викладання та багато інших цікавих та практичних вебінарів.

Конференція - це нагода відзначити своє свято, розвинути свої вміння. Отримати натхнення від спілкування з колегами й обмінятись ідеями з вчителями викладачі з усього світу можуть в онлайн-форматі, без шкоди довкіллю від подорожей і без фінансових витрат.

Для отримання більш детальної інформації про веб-конференцію, у тому числі спікерів і розклад події, а також реєстрації відвідайте Facebook-подію або веб-сайт.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
24.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів