У нас вже є школи, які дають високу якість освіти, - Новосад

За словами міністра, виховати щасливих дітей можуть лише професійні та вмотивовані вчителі

У нас вже є школи, які дають високу якість освіти, - Новосад

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад записала звернення, в якому привітала всіх з початком нового навчального року.

«Мені здається дуже символічним те, що свою роботу я починаю на початку нового навчального року. Адже, погодьтеся, для кожного з нас саме цей період дає відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, нові задачі та нові плани», - зазначила Ганна Новосад.

За її словами, все, що вона має в своєму житті - завдяки освіті та хорошим вчителям.

«Я народилася в маленькому містечку на Вінниччині, вступила до Українського гуманітарного ліцею в Києві. Ступінь бакалавра здобула в Могилянці, а магістра - в Університеті Маастрихту в Нідерландах. Саме освіта заклала в мені ті цінності та переконання, які я точно знаю, що ніколи не переступлю», - розповіла Новосад.

Очільниця Міністерства освіти і науки також наголосила, що в Україні вже є садочки та школи, які дають високу якість освіти та виховують щасливих та успішних дітей, а також, що виховати таких дітей можуть лише успішні, професійні та вмотивовані вчителі.

«А тому наше завдання зробити так, аби кожна українська дитина мала доступ саме до таких шкіл і саме до таких педагогів», - зауважила міністр.

Вона додала, що українські університети мають стати місцем створення нових ідей та смислів, а також, що необхідно підтримати кращих - «тих, хто створює нову якість освіти та дуже жорстко дотримується академічної доброчесності».

Міністр окремо наголосила, що не має жодної амбіції робити все самотужки і планує покладатися на командну роботу.

«Я вірю в те, що будь-які зміни, будь-які реформи можна робити лише разом, лише командою. Гарантую, що я працюватиму командно разом із вами - з агентами змін. Я буду дослухуватися та чути вас, а також пояснювати кожне своє рішення», - пообіцяла очільниця МОН.

Освіта.ua
02.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Як роздухарились сторонники Гриневич! Ще нова Міністр і в кабінет не зайшла,а вже не така.Бридка публіка переповнена злобою і заздрістю бризкає отрутою у всі сторони. Анька,тримайсь! Вони зійдуть отрутою!
Гаврилко
Для Іван: А ти з нею свиней пас, що так запанібрата?
Местный
Для Іван: тебя не смущает, что это "новое" лицо с Гриневич взаимодействовала?
unforgiven 2
У Гриневич є сторонники серед учителів, які поважають себе і свою професію? Навряд чи. Питання лише чи продовжить Новосад політику Гриневич по знищенню української освіти, чи намагатиметься її ефективно реформувати.
Коментувати
Сергей Лимонов
Безграмотний міністр освіти- новий тренд !Гриневич ,принаймі, грамоту знала ! ЗЕ команда -приведе нас до загального щастя -майже як КПРС !
Умнику в кавычках
Для Сергей Лимонов: про КПРС не гавкал бы, в подмётки ни ты ни Новосад ей не годитесь!
Сергей Лимонов
Гівно комуняцьке детектед ! Шкода тебе не вбили в 37- або не вмер від голоду в 33 -тявкаєш про "парадіз" КПРС!
Степан
І де тебе такого "вумного" навчили? Чи не в СРСР, на який ти тявкаєшь тепер як сучка?)))
Коментувати
Светлана
Злопыхатели и критики! Дайте человеку поработать и показать себя! Вы, когда пишете в соцсетях, всегда делаете это грамотно???
MTHA
Для Светлана: Ми не міністри освіти і не претендуємо на таку посаду, яка вимагає високої грамотності. "Дайте человеку поработать и показать себя", от нехай вам зробить операцію хірург без досвіду, а потім ви подивитеся, що з цього вийде і будете задоволені!
Сергей Лимонов
Дайте человеку поработать ...дочитати підручник з української мови за 5 клас
Коментувати
Правда
В соцсетях обсуждают пост на Facebook нового министра образования и науки Украины 29-летней Анны Новосад, в котором допущено с десяток ошибок, в том числе грубейших. Запись с исправленными ошибками выложила на своем аккаунте в той же соцсети юрист Татьяна Монтян, а также другие пользователи. Как выяснилось, Новосад не знает элементарных правил. Например, о постановке предлога "із" (а не "з") после слов, которые оканчиваются на согласный. Или правило о постановке окончания -ові в дательном падеже. Министр даже не в курсе, как правильно пишется название главного финансового документа страны - "госбюджет".
Сергей Лимонов
Для Правда: і це мабуть . одна з "найграмотніших міністерок"- жах охоплює які прийшли фахівці! Діти Сороса-як - то кажуть!
Митро Ясен
Я не прибічник "Слуги народу". Але якщо обвинувачення йде від Монтян або ж Фаріон (навіть, коли у цих нав’язливих "правдолюбів" бездоганна логіка) то готовий підтримати і висуванців "Слуги народу".
Коментувати
Правда
Пусть писать грамотно научится для начала. Позорище! https://strana.ua/news/219993-preemnitsu-hrinevich-na-postu-ministra-obrazovanija-ulichili-v-bezhramotnosti.html
Катерина
В нас іде дибілізація освіти в Украіні. Непотрібна ця реформа НУШ нікому- відмініть іі взагалі, і не потрібно кожний рік вставляти нові вимоги.
У нас ще є школи,
які дають високу якість освіти. Але не хвилюйтеся - скоро їх не стане.
Андрій
Її привів у міністерство Сергій Квіт у 2014 році (чому саме її, у 23 роки, не знаю). Я нічого проти нею не маю, АЛЕ керувати таким відомством без педагогічного/наукового досвіду (ще й у 29 років) - для мене це шок!!!! А де ці справжні "Агенти змін в освіті", про яких так багато розповідають, невже нікого не знайшлося на таку посаду??
Олексій
Крутий кар’єрний ріст без педагогічного досвіду. А взагалі всіх розвели як лохів, міністрами вибрали заступників, а міністрів зроблять тимчасовими консультантами. А що взагалі змінилося? Де нові обличчя....
Сергей Лимонов
Для Олексій: де де ! на бороде ! Лохторат развели как последних идиотов взяв космические 73 %! Стране теперь точно кабздец !
Коментувати
Местный
Ей кто-то подскажет, что она министр всего образования, а не "школа, школа, школа.."
777
хтось знає хто за освітою новий міністр? бо пишуть лише про заклад в якому здобула освіту, а спеціальність не вказують.
мда
Для 777: политолог, пед.опыта нет
Са
777 - это кто? Преданный покупатель ординарного крепленого "Три топора"?
Коментувати
Олекса
"Я" та "мені" прозвучало, здається, 14 разів. Очікуємо змін. Дивно, чому коментар не може бути меншим за 100 знаків?