У нас вже є школи, які дають високу якість освіти, - Новосад

За словами міністра, виховати щасливих дітей можуть лише професійні та вмотивовані вчителі

У нас вже є школи, які дають високу якість освіти, - Новосад

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад записала звернення, в якому привітала всіх з початком нового навчального року.

«Мені здається дуже символічним те, що свою роботу я починаю на початку нового навчального року. Адже, погодьтеся, для кожного з нас саме цей період дає відчуття шансу, можливості поставити нові цілі, нові задачі та нові плани», - зазначила Ганна Новосад.

За її словами, все, що вона має в своєму житті - завдяки освіті та хорошим вчителям.

«Я народилася в маленькому містечку на Вінниччині, вступила до Українського гуманітарного ліцею в Києві. Ступінь бакалавра здобула в Могилянці, а магістра - в Університеті Маастрихту в Нідерландах. Саме освіта заклала в мені ті цінності та переконання, які я точно знаю, що ніколи не переступлю», - розповіла Новосад.

Очільниця Міністерства освіти і науки також наголосила, що в Україні вже є садочки та школи, які дають високу якість освіти та виховують щасливих та успішних дітей, а також, що виховати таких дітей можуть лише успішні, професійні та вмотивовані вчителі.

«А тому наше завдання зробити так, аби кожна українська дитина мала доступ саме до таких шкіл і саме до таких педагогів», - зауважила міністр.

Вона додала, що українські університети мають стати місцем створення нових ідей та смислів, а також, що необхідно підтримати кращих - «тих, хто створює нову якість освіти та дуже жорстко дотримується академічної доброчесності».

Міністр окремо наголосила, що не має жодної амбіції робити все самотужки і планує покладатися на командну роботу.

«Я вірю в те, що будь-які зміни, будь-які реформи можна робити лише разом, лише командою. Гарантую, що я працюватиму командно разом із вами - з агентами змін. Я буду дослухуватися та чути вас, а також пояснювати кожне своє рішення», - пообіцяла очільниця МОН.

Освіта.ua
02.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Як роздухарились сторонники Гриневич! Ще нова Міністр і в кабінет не зайшла,а вже не така.Бридка публіка переповнена злобою і заздрістю бризкає отрутою у всі сторони. Анька,тримайсь! Вони зійдуть отрутою!
Гаврилко
Для Іван: А ти з нею свиней пас, що так запанібрата?
Местный
Для Іван: тебя не смущает, что это "новое" лицо с Гриневич взаимодействовала?
unforgiven 2
У Гриневич є сторонники серед учителів, які поважають себе і свою професію? Навряд чи. Питання лише чи продовжить Новосад політику Гриневич по знищенню української освіти, чи намагатиметься її ефективно реформувати.
Коментувати
Сергей Лимонов
Безграмотний міністр освіти- новий тренд !Гриневич ,принаймі, грамоту знала ! ЗЕ команда -приведе нас до загального щастя -майже як КПРС !
Умнику в кавычках
Для Сергей Лимонов: про КПРС не гавкал бы, в подмётки ни ты ни Новосад ей не годитесь!
Сергей Лимонов
Гівно комуняцьке детектед ! Шкода тебе не вбили в 37- або не вмер від голоду в 33 -тявкаєш про "парадіз" КПРС!
Степан
І де тебе такого "вумного" навчили? Чи не в СРСР, на який ти тявкаєшь тепер як сучка?)))
Коментувати
Светлана
Злопыхатели и критики! Дайте человеку поработать и показать себя! Вы, когда пишете в соцсетях, всегда делаете это грамотно???
MTHA
Для Светлана: Ми не міністри освіти і не претендуємо на таку посаду, яка вимагає високої грамотності. "Дайте человеку поработать и показать себя", от нехай вам зробить операцію хірург без досвіду, а потім ви подивитеся, що з цього вийде і будете задоволені!
Сергей Лимонов
Дайте человеку поработать ...дочитати підручник з української мови за 5 клас
Коментувати
Правда
В соцсетях обсуждают пост на Facebook нового министра образования и науки Украины 29-летней Анны Новосад, в котором допущено с десяток ошибок, в том числе грубейших. Запись с исправленными ошибками выложила на своем аккаунте в той же соцсети юрист Татьяна Монтян, а также другие пользователи. Как выяснилось, Новосад не знает элементарных правил. Например, о постановке предлога "із" (а не "з") после слов, которые оканчиваются на согласный. Или правило о постановке окончания -ові в дательном падеже. Министр даже не в курсе, как правильно пишется название главного финансового документа страны - "госбюджет".
Сергей Лимонов
Для Правда: і це мабуть . одна з "найграмотніших міністерок"- жах охоплює які прийшли фахівці! Діти Сороса-як - то кажуть!
Митро Ясен
Я не прибічник "Слуги народу". Але якщо обвинувачення йде від Монтян або ж Фаріон (навіть, коли у цих нав’язливих "правдолюбів" бездоганна логіка) то готовий підтримати і висуванців "Слуги народу".
Коментувати
Правда
Пусть писать грамотно научится для начала. Позорище! https://strana.ua/news/219993-preemnitsu-hrinevich-na-postu-ministra-obrazovanija-ulichili-v-bezhramotnosti.html
Катерина
В нас іде дибілізація освіти в Украіні. Непотрібна ця реформа НУШ нікому- відмініть іі взагалі, і не потрібно кожний рік вставляти нові вимоги.
У нас ще є школи,
які дають високу якість освіти. Але не хвилюйтеся - скоро їх не стане.
Андрій
Її привів у міністерство Сергій Квіт у 2014 році (чому саме її, у 23 роки, не знаю). Я нічого проти нею не маю, АЛЕ керувати таким відомством без педагогічного/наукового досвіду (ще й у 29 років) - для мене це шок!!!! А де ці справжні "Агенти змін в освіті", про яких так багато розповідають, невже нікого не знайшлося на таку посаду??
Олексій
Крутий кар’єрний ріст без педагогічного досвіду. А взагалі всіх розвели як лохів, міністрами вибрали заступників, а міністрів зроблять тимчасовими консультантами. А що взагалі змінилося? Де нові обличчя....
Сергей Лимонов
Для Олексій: де де ! на бороде ! Лохторат развели как последних идиотов взяв космические 73 %! Стране теперь точно кабздец !
Коментувати
Местный
Ей кто-то подскажет, что она министр всего образования, а не "школа, школа, школа.."
777
хтось знає хто за освітою новий міністр? бо пишуть лише про заклад в якому здобула освіту, а спеціальність не вказують.
мда
Для 777: политолог, пед.опыта нет
Са
777 - это кто? Преданный покупатель ординарного крепленого "Три топора"?
Коментувати
Олекса
"Я" та "мені" прозвучало, здається, 14 разів. Очікуємо змін. Дивно, чому коментар не може бути меншим за 100 знаків?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!