Як правильно обрати школу англійської мови?
PR

На що треба звертати увагу при виборі центру англійської мови (на прикладі Helen Doron English)

Як правильно обрати школу англійської мови?

Важко уявити сучасне навчання дітей без школи англійської, але у великих містах їх так багато, що не завжди зрозуміло, як обрати правильний варіант. Тож спробуємо вам розповісти, на що треба звертати особливу увагу при виборі центру англійської мови на прикладі високих освітніх стандартів Helen Doron English:

  • Статус навчального центру – ймовірно якіснішим буде навчання у школі, яка є частиною міжнародної мережі і представлена не лише одним центром. Важливим показником є «географія» компанії та визнання в багатьох країнах.
  • Якісні навчальні матеріали – результативне навчання неможливе без навчальних матеріалів, які були б розроблені командою спеціалістів у різних галузях. До того ж, навчальна методика має бути перевірена досвідом.
  • Технологічність і сучасність – наразі навчання англійської важко уявити без гаджетів, бо вони є складовою нашого повсякденного життя. Тому частина навчальної програми повинна бути представлена у вигляді онлайн-ресурсу чи додатків.
  • Сертифіковані викладачі – чи не найважливішою складовою якісних курсів англійської мови є висококваліфіковані викладачі. Викладач повинен мати міжнародні сертифікати підтвердження свої знань, постійно розвиватися та вдосконалювати свої уміння.
  • Зовнішнє оформлення центру – увага до деталей та повсякденного естетичного оточення  – запорука гарного настрою та комфорту. Вам та Вашій дитині повинно бути зручно і приємно перебувати в школі англійської мови.
  • Зручний графік і можливість відпрацювання пропущених занять – це неабияк спрощує таймменеджмент у швидкоплинному ритмі сучасного життя.
  • Додаткові заходи – школа англійської - це не тільки регулярні заняття двічі на тиждень, але й додаткові цікаві заходи у вихідні (спікінг клаб, вечірка, настільні ігри англійською), поїздки за кордон, стажування та англомовні табори на канікулах.
  • Міжнародні екзамени – школа англійської мови повинна давати можливість своїм студентам готуватися та складати міжнародні екзамени.
  • Загальна ідеологія компанії – важливо, щоб вам було приємно бути частиною компанії, цінності якої співпадають з Вашими: шанобливе ставлення до природи, розкриття особистого потенціалу кожного, толерантність тощо.
  • Позитивні відгуки студентів - важливо, щоб Ваша потенційна школа англійської мала позитивні відгуки і від ваших знайомих і на онлайн-ресурсах.

Отже, якщо всі ці критерії для вибору школи англійської мови є важливими і для Вас, то ми запрошуємо особисто впевнитися в тому, що Англійська Хелен Дорон їм відповідає на 100%.

Обирайте один з 75 найближчих до вас центрів в Україні та отримайте перше заняття в подарунок.

Освіта.ua
22.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів