Серпневі онлайн конференції для учителів-предметників

Учителі мають можливість взяти участь в конференціях, присвячених навчальному року

Серпневі онлайн конференції для учителів-предметників

Українські вчителі матимуть можливість взяти участь в онлайн конференціях, присвячених початку нового навчального року. Заходи проводитимуться Національною академією педагогічних наук з 27 по 29 серпня 2019 року.

У ході заходів, на підставі методичних рекомендацій, підготовлених НАПН спільно з Міністерством освіти будуть висловлені поради вчених академій щодо реалізації концепції «Нова українська школа».

Також будуть розглянуті питання нових освітніх і навчальних програм, надано коментарі фахівців до змісту нових підручників для 2, 6 та 11 класів та ознайомлено освітян з 13 новітніми результатами науково-педагогічних досліджень.

Реєстрація на онлайн конференцію

3 детальною інформацією про проведення заходів та графіком серпневих веб-конференцій можна ознайомитись за цим посиланням >>>

Освіта.ua
19.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Колеги, відсутність в графі для реєстрації "вчитель" свідчить про професіоналізм того, хто створював цю форму. Жаль тільки, що такі казуси трапляються на освітньому сайті. А для реєстрації вибирайте з плаваючого списку будь-що
Наталія
Я також хотіла б дізнатись, чому нема категорії "вчитель-предметник". А ще переглянула графік, то виявила, що про предмет "Зарубіжна література" зовсім нічого нема. Значить, будемо користуватися рекомендаціями для навчальних предметів, які уже надруковані.
Леонід
У формі реєстрації відсутня посада "учитель закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів"
ІРИНА
Як реєструватися вчителю предметнику? ЩО ОБИРАТИ? В АНКЕТІ відсутня графа вчитель!!!
Елена
Подскажите, пожалуйста , а учителю физики как регистрироваться ? Кто он ? Почему при регистрации нет категории учитель предметник?