Акція до 1 вересня «Благодійність замість квітів»

Приєднуйтесь до акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих дітей

Акція до 1 вересня «Благодійність замість квітів»

Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини запрошують освітян і батьків приєднатись до Третьої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

Як і у минулі роки, у рамках проведення цієї акції ми пропонуємо вчителям шкіл та вихователям дитячих садків відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на власній сторінці у соціальній мережі, шкільному стенді або сайті школи.

У той же час ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників підтримати акцію та замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Спільна акція «Благодійність замість квітів» проводиться вже не перший рік. За час проведення акції вчителями, вихователями та батьками було зібрано понад 430 000 гривень, що були витрачені на придбання ліків хворим дітям.

Організатори акції: Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини. Усі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду Таблеточки.

Квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат можна онлайн.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

Міжнародний благодійний фонд Таблеточки захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org.

Сайт Розвиток дитини є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям у навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Додаткова інформацІя: a.mirnaya@tabletochki.org (Алла Мирна).

Освіта.ua
29.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий Деснянский
Україна, як рідная мати https://www.youtube.com/watch?v=kJthGbd0szE Від Донецька до Крима і Львова Розпростерлась моя сторона. Знають в світі красиве це слово – Україною зветься вона Там де простір безкрайнього поля, Від сівби і до самих до жнив, З колоском колихається доля Козака, що раніше тут жив. Я ходив по зелених Карпатах, Бачив сяйво церков золоте, У віночках на наших дівчатах Різнотрав"я казкове цвіте. Україна, як рідная мати Огортає теплом нас своїм, А Шевченко - він буде стояти – Збережемо прекрасний цей дім.
Родион
Пропоную акції "Благодійність замість платних звіро-конкурсів", "Благодійність замість оздоровлення на асфальті". Чи там де є відкати в чиновницькі кишені не думають про онкохворих дітей?
Пришкольные лагеря- незаконны!
Для Родион: Точно! А оздоровление в пришкольных лагерях- это вообще! Олигархи набивают карманы,а на нормальных лагерях бешеная экономия. Да и юридически- почему учитель должен быть воспитателем в пришкольном лагере,да ещё и бесплатно? Может гриневичи пусть там работают?
Коментувати
Ірина
А чому ви вирішуєте замість мене, куди. І для чого витратити власні кошти? Хай депутати хоч одну зарплату віддадуть у фонд благодійності. А вчителя привітати слід, це його свято.
igor53
І в якій розумній голові народжуються такі чудові ідеї? Які препарати для цього потрібно приймати, нюхати, колоти...? Організатори, творчі ви наші, поділіться досвідом.
Павлович
А як щодо започаткування акції "Почесна грамота чиновникам МОН - ЗАМІСТЬ премії" ?
Лілія Костриця
Опять манипуляция и подмена понятий. Нашли очередной корень зла-букет учителю.
Андрій
Хворим дітям має держава допомагати, безплатно ліки та операції проводити,а не постійно простих людей долучати до цього. Ганьба такій владі, коли на лікування хворих всім миром збираємо. Ніякі реформи нічого не змінили,не маєш коштів- помирай собі.
Павло
Цікаво, невже хтось не знає про спікуляції фонда Таблеточки. Навіть сама назва викликає недовіру.
Акция "от каждого гримчака- кошти"!
Конфисковать у гримчаков награбленное и будет 5 бюджетов Украины.!
Nadezhda Z
Я ніколи не даю гроші різним фондам, а перераховую конкретним людям. Хто ті фонди перевіряє та контролює?
Nadezhda Z
"Подарувати вчителю сертифікат..." - це просто мене "вбило". Зробити добро і бігати з папірцем, що ось я який молодець((( Хіба добрі справи так роблять?
Наталя
Хворим дітям хочеться всім допомогти. Деколи це вдається зробити. Але частіше подивлюся із сумом у свій гаманець.... Ой. А ще треба своїм дітям хоч взуття купити. Розпач охоплює. Від бідності. Не проти допомоги дітям чи і не дітям. Але, якось так негарно виглядає: квітів вчителям не треба, а дорогі поїздки на моря олігархам, міністрам треба. В онколікарнях друть гроші шалені. З кого? І тут така показуха. Давайте без квітів, от в чому корінь зла.
микола
Шановна, пані міністерко! перерахуйте один відсоток своєї зарплати серпневої на благодійність і це замінить вартість всіх квітів, які даруватимуть вчителям у День знань!
N
Люди, зорієнтуйте, дитячу лікарню майбутнього вже побудували? Збирали на неї кошти теж благодійно.
Olena Shkarpova
Для N: https://ohmatdyt.com.ua/
Коментувати
Ирина
С одной стороны зачем нужны 20, а то и больше букетов? С другой стороны: на первый и последний звонок хотя бы один букет учителю нужен. Но есть и третья сторона: В больших городах,где ученики покупают букеты, действительно те деньги, что потратят на цветы , можно передать на лекарства. А вот в селах и малых городках букеты готовят дома, со своих участков, то есть бесплатною. А вот участие в акции - это сбор денег на лечение.
сельский учитель
Главное - подарить учителю сертификат, а также "проінформувати про це батьків, навчальні заклади". Опять показуха. А если серьезно, больным детям, конечно, надо помогать. Но не взамен чего-то. А просто так. И поменьше об этом трубить.
Вчитель
Як та ку... вже задрала. Для вчителя- це символ поваги і любові учня, вже й так опустили нижче плінтуса. Іди з Богом, не зли людей
микола
Для Вчитель: Як Ви, колего, праві! Час, ой час іти!
Вікторія
Я теж переказувала кошти на дитячу лікарню майбутнього!!! Де вона??? Я згодна, щоб всі міністри перерахували один відсоток своєї зарплати. Це правда, що в онколікарні без грошей немає що робити. А квіти не потрібно купувати, багато дійсно їх вирощують.
Коментувати