Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Українська мова та математика будуть обов'язковими для всіх учасників підсумкової атестації

Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.

Третій обов'язковий тест випускники зможуть обрати із двох предметів - історія України або іноземна мова.

Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати із загального переліку тестових предметів, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести з української мови та математики будуть дворівневими.

Освіта.ua
15.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Чи можна не здавати Історію на поліцейського?До неї право теж входить?Звмісь Історії здати якись другий?
Anastasia
хочу йти на вчителя початкових класів, мені туда потрібно лише математику і мову, які мені обов‘язкові предмети треба здавати? я тепер 10 клас здавати ЗНО буду в 2023 році
Галина
Для Anastasia: умови вступу на 2023 рік затвердять в жовтні 2022 року. Поки можете орієнтуватись на ті, які діяли для вступу у 2021 році, предмети навряд чи сильно зміняться. Знайдіть наказ мон, яким затверджено умови, в додатку 4 наведено перелік предметів на кожну спеціальність
Вася
Для Anastasia: А для тих, хто "йде" на вчителя початкових класів, грамотність потрібна? Чи "туда" усіх беруть?
Олег
Для Anastasia: скажіть чесно тільки для себе, ви точно хочете бути вчителем, подумайте ще раз
Коментувати
Наталія
Чи можна складати зно з української мови та літератури, математики, англійської мови, (ті що обовязві), а 4 предмет вибрати Історію України?
Влад
Для Наталія: можна
Коментувати
Ліза
Що робити, якщо я хочу подавата на 2 різні спеціальності, і туди треба біологія та географія, але мені не потрібні англійська та історія , які 2021 року будуть обов’язкові?
Галина
Для Ліза: історія та англійські обов’язкові були для ДПА, а його в 2021 відмінили
Коментувати
Михайло
Для вступу до ВИШу мені потрібні три предмета, як четвертий я обирав Географію. Якщо я планую відмовитись від складання ДПА, мені не треба здавати географію. Чи це так?
Якось так
Для Михайло: питання щодо вступу потрібно задавати у темах про вступ в розділах "БАКАЛАВР" або "ЗНО". Там вже сотні відповідей на це питання - можете не здавати непотрібний для Вас предмет.
Коментувати
Іван
Для вступу в ВНЗ потрібно здати сертифікат з української мови.На ЗНО я буду здавати українську мову та літературу. Як оцінюється в балах : окремо за українську мову , і окремо за українську літературу, чи все разом
Іван
Школа рівень стандарту. Я здаю ЗНО з математики .Для вступу в ВНЗ потрібно сертифікат з математики. Яку математику потрібно здавати : стандарт ,чи профіль.
Олександр
Для Іван: рівні є у ДПА, яке складається у формі ЗНО. За ДПА Ви отримаєте оцінку за 12-бальною шкалою. У "справжнього" ЗНО, яке потрібно для вступу у ЗВО рівнів НЕМАЄ. Тобто Ви відповідаєте на ВСІ питання, що є в зошиті ЗНО. І прогляньте свої документи отримані від Регіонального УЦОЯО. Бо, якщо Ваша математика оцінюється лише за 12-бальною шкалою, то сертифікат з оцінкою за 200-бальною шкалою, Ви не отримаєте.
Коментувати
Аліна
А якщо провали математику на 2 курсі в коледжі то не вижинуть з коледжа? Як це вплине на навчання
Bohdan
Чи можна здавати на ЗНО 2021 англійську мову замість історії, попри те, що в школі ходив на уроки німецької???
иван
Який період з Історії України треба здавати, якщо Історія України не входить до переліку сертифікатів , які треба здавати доо вступу до. ВНЗ ?
иван
Четвертий предмет я вибрав Історію України.Як його треба здавати - у формі ЗНО , або у формі ДПА ? Для вступу у ВНЗ сертифікат з Історії України не потрібний.
Влад
Для иван: Ви здаєте ДПА у формі ЗНО
Коментувати
Данил
Надо ли понимать, что при поступлении на специальность где математика не нужна то провалить ее на зно не такая уж и трагедия?
Влад
Для Данил: якщо її не здати або здати на погану оцінку, то ця оцінка потягне вниз середній бал атестату і конкурсний бал при вступі, якщо атестат там береться до уваги
Коментувати
Лєра
Добрий вечір) підкажіть будь-ласка, а у вузах потрібно буде тільки три зно, як і у попередньому році? Чи вже будуть і у вузах на спеціальності по чотири вимагати?
Влад
Для Лєра: три
Коментувати
Павло
Скільки обов’язкових предметів?
Влад
Для Павло: ти читати вмієш, що вище написано?
Коментувати
Роман
а 5 предметів можна здавати?
Влад
Для Роман: можна
Коментувати
Ірина
Здраствуйте, чи обов’язково здавати зно з математики для вступу у медичний вуз, якщо школу закінчила в 2015 році?
Влад
Для Ірина: звісно обов’язково. Обов’ язкові всі зно, які потрібні для вступу. За 2015 вже зно не годяться
Коментувати
Віктор
Хтось може підказати на рахунок екзаменів для ІТ технологій?
Влад
Для Віктор: не екзамени, а ЗНО. Читайте правила вступу 2021, додаток 4. Там все розписано по спеціальностям
Коментувати
Ольга
Дитина навчається на 2 курсі технікуму факультет права після 11 класу. Чи потрібно здавати зно з математики у 2021 році
Влад
Для Ольга: Ви вже здавали ЗНО для випуску з школи. Навіщо зараз здавати?
Коментувати
Мед
Міністерство: А для чого майбутнім психологам математика-ЗНО?Нехай її здають майбутні математики,а всім решта ,що в школі вивчили і вистачить!
Тамара
Скажіть, будь ласка , ЗНО для вступу на психолога в 2021 році який рівень математики потрібно обирати :профільний чи звичайний ? Іноземна мова і біологія теж неясно який рівень. Це предмети на вибір. Немає інформації
Влад
Для Тамара: якщо математика треба для вступу, то профільний правил вступу ще немає на наступний рік і які предмети здавати ще теж невідомо.
Коментувати