Уряд затвердив план заходів з проведення тижня права

В уряді сподіваються, що передбачені заходи мають підвищити обізнаність молоді щодо прав людини

Уряд затвердив план заходів з проведення тижня права

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права. Відповідне розпорядження підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Зокрема, у рамках проведення тижня права Міністерству освіти і науки доручено організувати і провести в українських школах Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

Також Кабінет Міністрів доручив організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

Окрім цього, в закладах освіти та культури мають бути проведені тематичні заходи з питань реалізації та захисту прав людини.

Проведення зазначених закладів має відбутись на початку грудня 2019 року.

В уряді сподіваються, що передбачені розпорядженням заходи мають  підвищити обізнаність громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

 

Освіта.ua
13.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ми вчимо  дітей прав
Не з того боку Уряд розпочинає. Уряд нехай забезпечить якісну роботу всіх структур, які повинні забеспечити виконання прав дитини- Служби у справах дітей( працівники навііть не володіють інформацією про сім"їСЖО (Говорить Україна- яскравий приклад як не виконують свої обо"язки їх працівники), Ювенаьної поліції ( массовий продаж тютюну, алкоголю дітям, гуляння дітей по вулиці після 22.00), центрів дітей, сім"ї та молоді ( тільки шоу, а дітей непомічають), шкільних психологів та соціальних педагогів ( взагалі дітей не бачать. Тільки папірці та гроші)
Олекса
Уряд затвердив план заходів з проведення тижня права українців на злиденне життя.
Гість
А у ЗВО у навчальних планах не те, що скорочуються навчальні години, а просто ліквідуються навчальні курси з права (у тому числі і правознавство).