Закон про булінг стосується не тільки учнів, - міністр

За словами Лілії Гриневич, особи, які винні у цькуванні вчителя, мають бути покарані

Закон про булінг стосується не тільки учнів, - міністр

Закон про протидію булінгу і цькуванню стосується не тільки учнів, а і вчителів. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич, під час спілкування з користувачами Facebook.

«Закон так само стосується і вчителів. Тобто можуть бути ситуації, коли цькують учителя. І тоді учитель є об'єктом цькування», - зауважила Лілія Гриневич.

За її словами, особи, які винні у цькуванні вчителя, мають бути покарані. Якщо у цькуванні беруть участь неповнолітні, тоді відповідальність за них нестимуть батьки.

«Справедливе покарання, один прецедент, одразу зменшує запал тих, хто хоче цькувати. Повинно діяти право, і якщо ми в наших навчальних закладах будемо застосовувати цей закон, пам'ятаючи про права учителя, відповідно менше буде таких випадків», - наголосила міністр.

 

Освіта.ua
09.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
Для Родион: Про те,що учителі ховають підручники-підла брехня.Їх фізично не можна сховати. Ви думаєте вчителі їх додому носять? Де можна сховати підручники у школі? Діти ,які у цьому році перейшли до 11 клас потрапили під Табачникову реформу. Тоді були введені дурні програми,перенасичені непотрібним науковим матеріалом.Учні мали по 6 уроків уже в 5 класі.Відтоді ці діти постійно навчаються без підручників. Тепер Гриневич бере старі підручники,ті які були випущені за Табачника змінює палітурки і передруковує їх. Порівняйте підручник англ.мова Несвіт-9 клас Київ "Генеза" для поглибленого вивчення англ.мовий так званий "новий" і Несвіт Київ "Генеза" 2009. Самі все побачите.А те,що вчителі пропонують підручники американських видавництв -це просто необхідність,бо звідти МОН бере завдання на ЗНО. Там інші завдання,інший підхід.Якщо готуватися по підручниках 10 літньої давності-дитина не складе ЗНО.Програми-Табачникові, підручники-Табачникові, а ЗНО -завдання з сучасних міжнародних екзаменів.
Аня
Сьогодні у сюжеті 1+1 бачила нашого міністра, яка на запитання чому вчасно не надсилають підручники до школи, відповіла, що вчителі просто не хочуть цих підручників. Десь їх ховають, а вимагають від батьків придбати інші, бо ці безкоштовні книги їм просто не подобаються. Я приголомшена, в минулому навчальному році 10 клас побачив підручники після нового року. Те ж мабуть буде і з 11 класом у цьому році. Скільки ця пані буде поливати брудом вчителів, брехати. Хіба це не булінг?
Родион
Для Аня: Стосовно примушування купувати підручники, які подобаються вчителю, при наявності безкоштовних - це дійсно має місце. Таке самодурство і чванство в числі багатьох інших, компроментує освітню політику держави, викликає протестні настрої. Вибори це показали.
Аня
Де ж змушують таке робити? Тільки загальні фрази.
Коментувати
Іван
Директор запросив до школи молодого спеціаліста на розмову з метою трудовлаштування. Молода людина запитала на яку зарплату він може розраховувати. Отримавши відповідь (5000 грн.). Слідуючи запитанням було:" А скільки разів на місяць потрібно прийти в школу?"
Інга
Для Іван: А відколи це у молодого спеціаліста зарплата у 5000 стала?
Коментувати
Учитель
Поки Ви реалізуєте свою реформу усі нормальні вчителі повтікають зі шкіл. І Вас потрібно тримати на посаді ще 10 років. Робіть уже щось, не лише 1, 2 класи... профільну освіту негайно і зарплати вчителям!
Ірина
Премії до свят лише працівникам відділу освіти, методкабінету та директорам шкіл. Потайки. Сумська область.
Учитель
Якщо, ті хто цькують учителів мають бути покарані, то почніть з себе, Гриневич і свого МОН. Ніхто більше за вас ніколи не цькував і не цькує учителів. Сподіваюсь , що всі ваші нацьковування суспільства на вчителів, всі учительські страждання повернуться вам сторицею.
Учитель. 2
Для Учитель: Це - точно. Переплюнула навіть свого учителя і натхненника- людиноненависника Табачника. Розпалювання ворожнечі між учителями і батьками, протиставлення суспільству учительства, шляхом постійного брехливого анонсування про збільшення їм заробітної плати; зведення на п’єдестал двієчника, який може робити на уроці що завгодно, але основне - позбавляє нормальну дитину права щось почути і вивчити на уроці. На фоні занепаду шкіл і освіти вцілому- розплідження нових контролюючих освітніх установ. Я вже збився з ліку рахувати скільки їх. Це попри те, що учні навчаються без підручників, так би мовити "нових підручників", які насправді - переписані табачникові, якими користувались 10 років тому, це попри те, що завдання на ЗНО з англ.мови тупо рередитаєтьмя з сучасних американських екзаменів. Так учениця перевершила свого учителя.
Коментувати
Vladimir
Мадам Брошкіна. Проти мене був застосований булінг- організатори:директор технікуму, заступник директора технікуму із навчальної роботи. Написав із цього приводу звернення на ім’я міністра освіти. Вони повідомили про це звернення директора технікуму, що визвало ще більшу озлобленість по відношенню до мене