МОН розробило типову документацію для психологів

Відомством надані зразки документації для практичних психологів і соціальних педагогів

МОН розробило типову документацію для психологів

Міністерством освіти надані зразки типової документації для практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти. Зразки документації можуть використовуватись  фахівцями у практичній роботі.

До переліку типових документів включені типові зразки річного плану​ роботи практичного психолога та соціального педагога, журнали практичного психолога та соціального педагога, протоколи індивідуальної психологічної діагностики,  індивідуальної психологічної консультації, групової психологічної діагностики, індивідуального соціально-педагогічного вивчення, групового соціально-педагогічного вивчення тощо.

Інститутам післядипломної педагогічної освіти доручено поінформувати зацікавлених фахівців про можливість використання зазначеної документації.

Освіта.ua
25.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Трутні, абсолютно зайві посади
Як би їх примусили ПРАЦЮВАТИ!, а не документацію вести. Абсолютні трутні. Головне папірці, різні факультативи, гуртки, ще й постійно всіх заміняють (фахівці широкого профілю), класне керіництво ведуть при навантаженні повної ставки
Наталка
Для Трутні, абсолютно зайві посади: А Ви не заздріть, бо в більшості з них 0,25, а в кращому випадку, 0,5 ставки, а години відпрацьовувати треба.
Реалії
При повній ставці вони встигають класне керівництво мати, години читати, купу факультативів та курсів і папірці у них у порядку. Тільки ні до дітей, ні до вчителів, ні до батьків часу немає
Коментувати