Презентація онлайн-системи управління освітою

Нова система управління освітою підвищить ефективність шкіл та поліпшить якість навчання

Презентація онлайн-системи управління освітою

Інститут освітньої аналітики презентує нову онлайн-систему зі збору, зберігання, управління та використання освітніх даних, мета якої підвищити ефективність шкіл та поліпшити якість навчання.

Існуюча система управління освітою в Україні є недостатньо відкритою. Заклади освіти та громадськість не мають доступу до детальної статистичної інформації, яка відображає реальний стан і тенденції в освіті, її фінансове забезпечення. Це ускладнює реформування освітньої сфери та запровадження прогресивної моделі фінансування.

Достовірна і повна статистична інформація необхідна для планування, забезпечення органів управління освітою даними, що сприятимуть формуванню освітньої політики та здійсненню реформ. Відстеження змін, що відбуваються в сфері освіти, дає змогу приймати обґрунтовані та ефективні управлінські рішення.

На заході буде представлено нову онлайн-систему - Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ), – яка була розроблена Інститутом освітньої аналітики, який є підрозділом Міністерства освіти і науки, у рамках гранту Світового Банку. Під час презентації учасники дізнаються про перелік нових освітніх даних, які збиратиме система; зміни у фінансуванні шкіл та інструменти відстеження ефективності витрат; яким чином відбуватиметься оцінка якості шкільної освіти за міжнародними стандартами тощо.

Спікери заходу:

  • Павло Хобзей, перший заступник Міністра освіти і науки України;
  • Сергій Лондар, директор Інституту освітньої аналітики;
  • Андрій Литвинчук, заступник директора Інституту освітньої аналітики;
  • Василь Поворозник, експерт з економічних питань Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна;
  • Олена Бондаренко, співголова ГО «Батьки SOS».

Презентація відбудеться 19 липня 2019 року о 10:00 годині в Українському кризовому медіа-центрі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім.

За детальною інформацією звертатися до комунікаційного консультанта Інституту освітньої аналітики Миколи Малухи за телефоном (066) 922-53-89 або на пошту jesfor.malukha@gmail.com.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Освіта.ua
15.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів