У 2020 році освітянам підвищать зарплату на 20-70%

Кабінет Міністрів України змінить систему оплати праці педагогічних працівників

У 2020 році освітянам підвищать зарплату на 20-70%

З січня 2020 року викладачі отримають підвищення зарплат від 20 до 70%. Про це під час засідання уряду сказав прем’єр- міністр Володимир Гройсман.

За його словами, також буде виправлена несправедливість по відношенню до тих категорій освітян, які не отримали надбавку в 10% з січня 2019 року. Зокрема, це стосується дошкільників, позашкільників, працівників профосвіти.

Глава уряду наголосив, що виправлення зарплатних диспропорцій у подальшому відбуватиметься на системному рівні.

Це потрібно не тільки для того, аби підвищити статус вихователя і викладача, а й для того, аби молоді фахівці після завершення вишу йшли працювати в дитячий садок або продовжували навчати кваліфікованих робітників.

«Це вже буде не питання єдиної тарифної сітки. Ми пропонуємо нову систему. З січня 2020 року викладачі отримають підвищення зарплат від 20 до 70%. Особливий акцент – на підтримці молодих вчителів. Це буде справедливо і достойно», - сказав Гройсман.

Він також повідомив, що молодий вчитель, який сьогодні отримує з усіма надбавками близько 5 400 грн на місяць, буде отримувати понад 7 643 грн – зростання на 41,3%.

Досвідчений вчитель отримуватиме з січня 2020 року 10 500 грн і більше.

Для вихователів дитячих садків зросте не тільки зарплата, а й тривалість відпустки – з січня 2020 року до 56 календарних днів.

Освіта.ua
10.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свят.павло
Шо тільки не наобіцяєш аби пройти в парламент, правда? Боже мій, шо ж вчителі будуть робити з тими грошима, куди будуть дівати? Нащо піднімати ті зарплати, ви вже й так забагато зробили для нас, аж не зручно якось. Незабаром всі рвонють вчителювати. А нащо ті заробітки? Став вчителем і живи на широку ногу, правда?
Павлович
Презентація,показана на засіданні уряду являється "картінками для лохів" і є суцільною маніпуляцією та брехнею. Приклад- зарахування до заробітної плати ВСІМ вчителям доплати за перевірку зошитів. Далі , казочку про .."Досвідчений вчитель отримуватиме з січня 2020 року 10 500 грн і більше" треба читати так: "можливо,у випадку погодження з Мінфіном,якщо буде прийнято бюджет на 2020 з необхідними змінами, досвідченому вчителю буде (теж можливо) НАРАХОВАНО ( до сплати податків) 10500 грн...
Оксана
Не у всіх педагогів відпустка 56 календарних днів. У позашкільної освіти- 42 дні. Чи також збільшать? Питання без відповіді...Бо зарплата менше ніж у вчителів загальноосвітніх шкіл...Чому? Теж питання без відповіді...І пояснень цьому теж нажаль немає...
Жах
Для Оксана: что за бред вы написали? Вы статью до конца читали или только заголовок?
Оксана
Це не "бред", а реалії...Я дуже добре читаю...І мова не про майбутнє підвищення окладів, про сьогодення..Що маємо - те маємо...І відпустка в нас теж менша ніж у вчителів в школі - 42 дні , а не 56.Так що на рахунок "бреда " - ви теж читайте уважно коментарі. І відповідати бажано державною мовою. Дякую.
Коментувати
микола кучевський
Як піднімете - тоді і пишіть. Бо як відомо: обіцяти не означає - женитись. А так це чергова реклама перед виборами. Прем’єр і міністр освіти в одній команді і дуже хочуть стати депутатами.
виборець
Ага, а потім, якщо його партія не пройде, той самий Грося ще встигне скасувати свої передвиборні рішення)
Местный
Кто начал уже тратить новую зарплату - закатывайте губу. "сказав прем’єр- міністр Володимир Гройсман" - если бы за каждый рассказ педагогам увеличивали зарплаты - они бы все на работу на джипах приезжали)))
Катерина
А коли педагогам позашкільникам чекати підвищення зарплати? Адже вона найнижча серед усіх освітян.
Оксана
А де у вашому списку науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів? І коли, нарешті, і на них буде звернено увагу?
Кузьміч
Для Оксана: після того, як "підвищать" викладачам ПТУ
Коментувати
банду геть
Люди, ну не будьте наивными, шайка Гройсмана и Гриневич и не такого наобещают перед выборами, ну уж очень им хочется в Раду, делать то больше ничего не умеют, языком чесать, да воровать, гнать их надо поганой метлой, чтобы погани этой во власти больше не было.
Татьяна
а помощнику воспитателю поднимут зарплату !! в группах с особенными детьми!!!В данный момент работаю по 6 разрядной сетке !!!!
Sabrina
Гройсман сказал... Гройсман подчеркнул... Мы предлагаем... Где документ, принятый правительством и кабмином? Нету! Выбери меня, выбери меня, птица счастья завтрашнего дня! Помните песенку советскую? Или это лебединая песня? За оставшиеся 10 дней наобещают кучу всего... Как обычно...
Людмила
А як же методисти ЗВО IV рівня акредитації? Їм підвищать? - це не викладачі, але педагогічні працівники. А ще бажано, щоб хтось пояснив, чому методист ПТНЗ, коледжу, технікуму має тарифний розряд на 2 одиниці вищий, ніж методист ЗВО IV рівня акредитації однієї і тієї ж категорії? Як таке можливо? Чим керувались, коли таке встановлювали?
Кузьміч
Для Людмила: Запрошую Вас методистом в ПТНЗ.
Тетяна
Підтримую пропозицію, бо працювати методистом в ПТНЗ - то є жах!
Коментувати
Мирослава
Наскільки я зрозуміла з новин, - це тільки наміри!, !!!! ПЕРЕДВИБОРЧА ОБІЦЯНКА! Після виборів буде інший Кабмін і хто знає, яке вони приймут рішення. !
Олена
Вихователі,накікець то будуть прирівняні до педагогів. Вчителям підвищуть заробітну плату,але ціни на продукти,комунальні,ліки,товари побуту в скільки раз вже підвищилися.Одне добре,що щось зміниться для молодих вчителів,але зарплата порівняно з міністрами замала.
Станіслав
І як Вам новина? Це в котрий вже раз "піднімають"? Віримо? Чекаємо 2020? Чи .?