Конкурс освітнього омбудсмена: обрано трьох кандидатів

Комісія при МОН рекомендувала три кандидатури на посаду освітнього омбудсмена

Конкурс освітнього омбудсмена: обрано трьох кандидатів

Комісія при Міністерстві освіти рекомендувала три кандидатури на посаду освітнього омбудсмена. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич під час робочої поїздки на Сумщину.

«Зараз у нас тривав процес обговорення призначення освітнього омбудсмена. Це досить важлива посада, вона має велике значення для суспільства. Ми вирішили оприлюднити ці три кандидатури. Щоб суспільство могло ознайомитися з претендентами, ми оприлюднили їхні короткі відеопредставлення на сайті МОН», – зазначила Гриневич.

За словами міністра, відомство при визначені кандидатури буде зважати на думку громадськості.

«Ми будемо зважати на коментування громадськістю цих відеопредставлень, бо розуміємо, наскільки це суспільно важлива посада. Люди хочуть знати, хто захищатиме їхні права», – повідомила Лілія Гриневич.

Рішення про призначення конкретної кандидатури буде прийняте до кінця тижня.

«Це призначення освітнього омбудсмена надзвичайно відповідальне, адже саме обрана зараз людина розпочне формування цієї інституції та закладе передумови для її подальшого успіху», – відзначила міністр освіти.

інформація про кандидатів

Освіта.ua
08.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мій голос проти МОН
Уперше мій голос проти пані Гриневич! Усе. Побільшало в кагорті тих хто не вірить змінам в освіті. Анонсували, що ми маємо право голосувати. На Фейсбуці Ващук О. лайків 1000 коментарів 1000, Горбачов С. лайків 394 коментарів 194, Яковець І. лайків 1100 коментарів 1200. Навіщо було робити весь цей цирк, якщо наперед знали хто має бути на цій посаді
співпрацювали
Знайома з Горбачовим С.І. особисто по роботі. Нічого позитивого сказати не можу. Зверхність, пихатість, хамство. На компроміс не спроможний. Цінує лише власну думку, інші всі його не варті. Співпрацювали недовго і, дякувати Богові, що недовго. Крім відрази нічого
Ольга
Підтримую Яковець І.На відео чітко, логічно, стримано виклала свою думку щодо майбутньої посади та повноважень! Справляє враження фахівця!
чекаємо
Для Ольга: Згодна на сто відсотків. Прослухала її і побачила людину фахівця. Не піар, не про себе, не крик, а спокійна промова. Менше слів-більше справ
Коментувати
Юрій
Що це за "конкурс" було зрозуміло з самого початку. На щось біль-менш правдоподібне у Гриневич просто не вистачило інтелекту. Якщо таких людей як Горбачов у якого 20 спеціальностей при 33 роках трудового стажу, у якого трудова книжка це довідник підприємств і організацій України допускати до цієї посади,а йому вона обіцяна, не професіонала в любій галузі, балабола, піарщика, у якого відсутня елементарна вихованість, то стає зрозумілим чому в нас такий рівень освіти. Велика доля успіху в любій справі залежить від керівника. Хто керує і збирається керувати освітою, я думаю всім зрозуміло.
Фізик
Горбачова знаю , як сноба, пихату зарозумілу особу. Як профі- слабкий. Конфліктний і нелюдимий. Вчителі і колеги не люблять.
z? z/
Я. Я.Я.Я. весь виступ тільки про себе любимого. ви гадаєте він подумає про вчителів чи наших дітей, чи почує нас?
цікаво, цікаво...
Цікавить два питання:1. Чому саме таких відеопрезентацій не показали від усіх канддатів? Чому не було прозорого відбору? 2. Що то за така анкета, де нічого немає. 8 років 8 місяців стаж педагогічної роботи Горбачова С.І. у п"яти школах, це при тому, що загальний стаж із 1985 року. Наш пострел кругом поспел
мама та вчитель
Відверто- жоден з кандидатів не може бути а цій посаді. Всі ці кандадати абсолютно далекі від освіти, дітей, батьків, їх проблем, поглядів. Прослухав усі три відеопрезентації. Але! Потрібно обирати. Мій голос за Яковець І.С. Це єдина людина, яка під час виступу не кричала агресивно доводячі щось комусь як Ващук О.П., не вихваляла себе і не використовувала у своєму виступі кожної секнди я, мені, моє, для мене,,( це свідчить про занадто високі амбіції та егоїзм) як Горбачов С.І. Жоден із кандидатів не згадав, що вся освіта, весь освітній процес має бути побудований задля дитини, учня, студента. Шкода про те, що не подавала свою кандидатуру Парфенова О. або Бондаренко О. це люди, які здатні працювати на користь освіти. Шкода, що немає серед кандадатів жодного фахівця, якій пройшов сходинками освітяської ниви - вожатою, вчителем, заступником, директором. Щоб виконувати ТАКУ роль, обіймати ТАКУ посаду потрібо бути фахівцем із середини.