Дитсадок впливає на математичну успішність

Дошкільна освіта позитивно впливає на розвиток саме математичної успішності учнів

Дитсадок впливає на математичну успішність

Моніторинг якості початкової освіти, який відслідковує розвиток математичної та читацької грамотності серед 4-класників, показує – дошкільна освіта позитивно впливає на розвиток саме математичної успішності учнів. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, наявність дошкільної освіти безпосередньо впливає на розвиток математичної грамотності у дітей.

«Ті діти, що побували у дошкільній освіті, мають значно вищий рівень математичної грамотності, ніж ті, що не мали шансу здобути дошкільну освіту. І це свідчить про те, що наша робота над створенням додаткових місць у дошкіллі – це правильна політика. У той час, коли прийшов Уряд Гройсмана, у нас черга становила орієнтовно 96 тисяч дітей. Зараз ми маємо в черзі 33 тисячі дітей. Тобто ми скоротили чергу втричі й за цей час разом з органами місцевого самоврядування створили 72 тисячі місць у садочках», – відзначила Гриневич.

Освіта.ua
27.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пелагея
Вообще логика какая-то искривлённая.. Дошкольное образование имеет согласно "Базовому компоненту" много других задач. неужели последующая математическая компетентность - это основной показатель результативности образовательного процесса в ДОУ? Разве для обеспечения мест в детских садах надо выстраивать такую сомнительную логическую цепочку?
Ложь
Ох и разговорилась Лиля перед выборами! Прям врать-не переврать.!