Гриневич не пустили до школи через політику

У Львівській міській раді заявляють, що міністр не змогла потрапити у школу через політичну агітацію

Гриневич не пустили до школи через політику

У Львівській міській раді заявляють, що міністр освіти Лілія Гриневич не змогла потрапити у будівлю однієї зі львівських шкіл через політичну агітацію.

Зокрема, у міській раді повідомили, що офіційного повідомлення до Львівської міської ради чи управління освіти про проведення зустрічі з міністром освіти і науки в рамках робочого візиту в одній із львівських шкіл не надходило.

«Жодної інформації до міста щодо зустрічі міністра освіти і науки України з вчителями не надходило. Натомість, відбулась комунікація директора департаменту освіти ЛОДА з керівником навчального закладу, йшла мова про певну політичну агітацію, оскільки на зустрічі мав бути присутній один з кандидатів у депутати. Ми вважаємо за недопустиме проводити політичну агітацію у навчальних закладах міста», - йдеться у повідомленні Львівської міської ради.

Також у ЛМР додали, що зазвичай, організація офіційних робочих візитів міністра освіти та науки України належить до компетенції департаменту освіти і науки ЛОДА.

«Львівська міська рада не розуміє позиції департаменту освіти і науки ЛОДА, який в цьому питанні проігнорував місто», - йдеться у повідомленні.

Коментуючи зазначену заяву, міністр освіти Лілія Гриневич наголосила, що інформація про політичну агітацію виглядає смішно.

Як відомо, 21 червня міністра освіти не пустили у львівську школу, в якій вона працювала вчителем біології, поспілкуватись з тренерами Нової української школи.

Освіта.ua
21.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вован
Звідки cnfkj відомо, що вона приїхала з агітацією? Школу відкрили, показали приміщення, в чому проблема? Значить є проблема, якщо засцяли. Нема чого тут директора виправдовувати! Всі вони хапуги і корупціонери! Куми, свати, родичі в робочий час не на роботі, от і не пустив! Хіба Гриневич комусь казала, щоб учителів з відпустки відкликали? Ні! То якого хера?
Тетяна
Для Вован: Ви самі собі суперечите."Хіба Гриневич комусь казала, щоб учителів з відпустки відкликали? Ні! То якого.куми, свати, родичі" під час гарантованої Конституцією ВІДПУСТКИ (а мова іде про 21 червня!!!) ПОВИННІ ПЕРЕБУВАТИ У ШКОЛІ? Який "робочий час " Ви мали на увазі? Чому пані міністр не завітала в школу під час навчального процесу? Тоді почула б і побачила багато цікавого-де у стандартному за розміром класі з 32учнями можна розмістити 7 зон, як і на якому килимку можна їх посадити для ранкових зустрічей,і т.д. А політична агітація у стінах школи заборонена законом.
GJBY
Для Тетяна: Звідки ви знаєте, що "куми, свати, родичі" 21 червня пішли у відпустку? В цей час ще працюють табори і якраз учителі початкових класів ще не у відпустці.
Читачка
Які табори??? Що ви мелете??? Чинуші вже уявлення не мають навіть про структуру навчального року! І ці люди отримують зарплати??? Гнать їх в шию, паразитів на шиї платників податків!
Коментувати
111
Ця Гриневич- парашенко в спідниці. Той усе зганяв та звозив на зустрічі з собою всіх бюджетників, а страждали найбільше учителі, і ця-цяця-те ж саме. У вчителів відпустка, а вона то по школах ходить, то тренінги проводить. Шановний президенте, невже ви не розумієте що вона робить і вірите у всі її байки про нуш? Як можна суміщати роботу міністра освіти і передвиборчу агітацію? Адже так було завжди, то Яценюк, тепер Гройсман. Де межа між цими поняттями агітація і тим, що вона робить зараз? ? Коли у президента знайдеться час звернути увагу на те, що відбувається в освіті?
Сергей Лимонов
Для 111: Швидко ж ви забули про примусові збори на мітинги та зустрічі при Януковичу!
111
Та ні, не забули. Пам’ятаємо і Януковича, але той хоч не говорив, що в Європу йдемо. На порпошенка ходили, бо директор знайшов засоби впливу і "переконливі" аргументи, на те він і директор. В директори кого попало не беруть. З хлібом-сіллю нікого не зустрічала. За те і маю ледь ставку, або і її не маю, це при тому, що кожного року на читання мого предмету беруться нові, але правда не прості люди з гарними папіками.
Коментувати
Іван
Дикість! Іншого слова немає.Вона є Міністром до останнього дня,коли буде призначено нову людину.Тим самим принижень весь державний апарат,всю систему.Як на мене,директора треба викинути негайно!Махновщини не повинно бути! Це стосується не імені Гриневич,я її сам не люблю. Це стосується держави.Якщо вона ще є.Схоже,що немає.
Сергей Лимонов
Для Іван: саме цікаве що ті хто туть анонімно збиткуються над міністром- при перевірках різного виду комісій першими намагаються пробитися в ряди зустрічающих з хлібом-сіллю із запопадливими посмішками !
Олена
Ніколи не була в захваті від розумових здібностей Гриневич, але це-апогей! Виставити на своїй сторінці, що її не пустили у школу? Вона сама виставила себе посміховиськом. Вона надіялась, що їй подякують, що вона отримуючи зарплату з бюджету роками лобіює інтереси і проводить агітацію, то за Черновецького, то за Тимошенко, потім Яценюк, а тепер-Гройсмана. В українців так багато грошей, що вони ще оплачують рекламну кампанію гройсмана?
Коментувати
elen
Все правильно зробили: хочеш поспілкуватись у якості міністра - надішли листа про зустріч, хочеш поспілкуватись у якості кандидата в депутати - винаймай приміщення, запрошуй людей (власним коштом, а не використовуючи службове положення "я ж міністр")
Вован
Безпрєдєл? Вони подумали, що буде агітація і не пустили міністра? Зебіли відчули безнаказанність, скоро бардак буде по всій країні.
Сергей Лимонов
Для Вован: Зебіли думають що вхопили Бога за бороду! Ну-ну! Про зарплати в 4 тисячі доларів якось тихенько забули-жартівники!
Коментувати