Реформа ще не дісталась старшої школи, - Гриневич

За словами міністра, старша школа не вчить школярів впливати на розвиток шкіл

Реформа ще не дісталась старшої школи, - Гриневич

Старша школа не вчить школярів впливати на розвиток шкіл і громад. Проце сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час спілкування з учасниками конкурсу «Відкривай Україну».

«Школярі та діти загалом можуть справляти надзвичайно глибокий вплив як на розвиток їхніх шкіл, так і на розвиток громад. Однак сьогоднішня старша школа цьому не вчить, адже реформа дісталася тільки початкової школи. У цьому проміжку, поки реформа не торкнулась старших класів, нас дійсно рятують проекти на кшталт «Відкривай Україну», - сказала Гриневич.

Вона також наголосила, що їй подобається концепт цього конкурсу.

«По-перше, школярі вчаться реагувати на проблеми, а не ховатися від них. Це важлива навичка, і вона одразу дає значні переваги перед іншими однолітками. По-друге, діти навчаються працювати разом, налагоджувати ефективну комунікацію, співпрацювати в дуже різних ситуаціях і з дуже різними людьми. Саме таких умінь, на мою думку, чи не найбільше не вистачає нашим громадянам», - сказала Лілія Гриневич.

Освіта.ua
10.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
горе луковое
"...сьогоднішня старша школа цьому не вчить, адже реформа дісталася тільки початкової школи. ..."ооооооооо....ДIСТАЛАСЯ???? Разве не Вы ее доставили=предоставили=назвали "реформа"...Ничего не поняла...Вот так и в школе...- дир сказал, никто не понял, но все пошли выполнять...
Владимир Белый
Зруйнувати школу і освіту як таку, є неможливим і реформатори до цього апріорі не можуть прагнути. Зруйнувати потрібно існуючу модель авторитарного управління освітою. Чиновники, що цьому опираються переводять увагу на школу та освіту, виставляючи так, що руйнування їхньої царини (управління та дотичні до освіти "контори") є руйнацією освіти.
Tet-a-tet
Для Владимир Белый: Важко зламати існуючу модель управління державою, а що там говорити про освіту. Он Зеленський почав з порушення Конституції, бо думає, що то найкоротший шлях до "успіху". І так думає не тільки він, забуваючи, що шлях до дмиктатури ще коротший, але дуже поганий за наслідками. І тільки здорова конкуренція і відмова держави від монополії на освіту може дати справжній прогресивний поштовх в освіті. Але тоді відпаде потреба в такій кількості чиновників від освіти, а цьому освітянське лоббі всіляко противиться, від АПНУ, МОНУ і до самого низу.Але годинник відліку вже пішов, ну попручаються ще пару років, а потім ринкова економіка та європейський досвід зроблять свою історичну справу.
горе луковое
Просто САМИ не ЗНАЕ(Ю)Т, что менять нужно...уже коэффициент в сель.мест. собрались вводить как в сов. время...поговорили о чем-то сегодня, завтра - забыли и о другом балакают...Не знают, просто, ...
Коментувати
Местный
Звучит как угроза
iwan
ще не все зруйнували . .. а що там передбачає програма сороса - извечного врага славян и так низко упавших при власти, шо добре бабло
pospishaiko
"найбільше не вистачає нашим громадянам" досвіду не бути безправними. На 11 шкільних років дитина потрапляє у середовище абсолютної безправності. Щоби це подолати перестройки абсолютно недостатньо, потрібно зруйнувати і будувати нове.
Tet-a-tet
Для pospishaiko: В 1917 вже усе руйнували і що побудували? А може краще використати міцний фундамент і реконстуювати існуючу "будівлю"освіти, яку будували не одне століття наші предки? Найцікавіше те, що ті, хто закликає до руйнування ніякої відповідальності за наслідки не понесуть. Тому і розкидаються так легко своїми "порадами".
Тетяна
Про що ви,пані міністерка? Попрацюйте спочатку в школі,а потім робіть висновки. Ви вже зруйнувли все,що могли. НУШ,де вона,про що ви? В школі ми завжди за нове,розумне. Потрібно змінювати систему в країні. Школа завжди навчала і вчить доброму,моральному.Лише, що потім, коли діти йдуть в цей жорстокий світ...
Коментувати