На Вінниччині учителі математики складали ЗНО

Викладачі математики з п'яти ра­йонів Вінницької області склали тест ЗНО зі свого предмета

На Вінниччині учителі математики складали ЗНО

Викладачі математики з п'яти ра­йонів Вінницької області склали тест зов­нішнього незалежного оцінювання зі свого предмета, яке проходять випускники шкіл. Про це повідомляє gazeta.ua.

У тестуванні взяли участь 217 педагогів із Козятинського, Томашпільського, Ямпільського, Хмільницького та Могилів-Подільсь­кого районів.

За словами в.о. керівника обласного департаменту освіти Володимира Буняка, 37 учителів виконали завдання наполовину, а четверо провалили тест.

«Ми проводили тест анонімно, хотіли дізнатися реальний рівень їхніх знань. Доки не знаємо, хто показав найгірший результат. Але скоро всі вчителі проходитимуть сертифікацію. Комусь доведеться шукати іншу роботу», - сказав Буняк.

Минулого року Вінницька область посіла передостаннє 23-тє місце в рейтингу складання ЗНО з математики в Україні.

«Ми вирішили знайти причину цього. Хочемо розібратися, як знає свій предмет насамперед учитель. Викладачі погодилися пройти додаткове навчання. Вони самі зацікавлені. Ще мають час. У жовтні буде сертифікація вчителів початкових класів. Далі — предметників. Сертифікація торкнеться кожного. Якщо пройдуть, то наступні три роки отримуватимуть на 20 % більшу зарплату», - зазначила заступник директора обласного департаменту освіти Олена Чорна.

Освіта.ua
15.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускник
Зовсім не сумніваюся у результатах тестування. У педвишах студентів немає кому учити. Методистів, які б знали школу, "днем с огнем" не знайдеш. Якщо викладач не має звання і скопусівських статей, з усім його методичним багажем витурять з вузу, бо найважливіше у виші, це кадрове забезпечення проФФесурою, яка пише свої опуси у скопуси (близько 1000$ за статтю), яку ніхто з українських учителів не читає, але для акредитації це дуже є необхідним. А відповідно до нових ліцензійних умов таких статей викладач повинен мати 5 штук. От і думає той викладач як доляри відбити, а не як студентів навчити.
Бабушка
Не устаю удивляться украинскому тупорылому МОН! В погоне за травлей учителя, им и невдомек, что такими результатами экзамена учителей они, прежде всего дискредитировали себя как МОН, расписались в собственной профнепригодности, ненужности и недееспособности! В Европе после обнародывания таких результатов министерство ушло бы в отставку в полном составе на следующий день. А у насМОН чувствует себя героем, чем-то кичится, ерничает и чем-то гордится. Не верю в эти результаты. Почему не обнародованы тесты? Очень хорошо знаю, что учителя - не люди в Украине, а админресурс президента, который очень жестоко наказывается за неповиновение, причем на разных уровнях! Скорее всего учителя этой области осмелились что-то требовать, или отказались учавствовать в агитации за нынешнего президента.
не бабушка
Для Бабушка: Бабушка ( по статусу чи віку), а ще працює в освіти. Ви ж учитель і саме математики
спец
Для Бабушка: що ви тулите сліпого до плота. Не МОН відповідає за те, що вчитель не тямить розв’язувати завдання ЗНО, а тим більше президент. Це проблема вчителя, який звик одержувати збірник завдань ДПА разом з розв’язником. Завдання з підручника на уроках розбирає початкового рівня, будто би йому не вистачає часу. Його потолок - то квадратні рівняння. Спасає становище те, що поряд з такими працюють в області працюють спеціалісти високого класу.
111
Для Бабушка: так, скоріше за все ви праві. Зігнати на онлайн тести учителів, а потім вирубити інтернет, а потім кричати на всю Україну, що не склали тести? Де тести, хто їх складав, чи були присутні незалежнi експерти? Чому людей ЗМУСИЛИ проходити тести? Чому ми маємо вірити МОН? Чому люди, які писали не можуть побачити правильні відповіді? Учителя опустили по саме нікуди. Директори змушують учителів їздити на зустрічі з Порошенко, у нас суворо заборонили учителям бути задіяними у виборчій кампаніїї взагалі, змушують агітувати за Порошенка. Дуже схоже на помсту.
Коментувати
Учителька
Кілька тижнів тому писав про те що одна з основних причин недолуості нашої освіти- некомпетентні вчителі и завищенні результати. Ось і підтвердження моїх слів. Так сьогодні повинні пройти ЗНО зі своїх предметів УСІ вчителі. Не педагогіка, не психологія, а саме знання свого предмету. Конкурс "Учитель року". Ви гадаєте було багато питаннь щодо знань навчального матеріалу? жодного! Так, результат буде жахливий. Це викриє такий гнійник, що жахнемося. Учителі мало отримують. Неправда, учителі непогано отримують. Мінімалки ні в кого немає. Працює в сільській школі- бідний нещасний. Він має годин набагато більше міського вчителя, але його ні про що не питають, а міський віддувається за набагато меншу зарплату. Виженуть цих -не буде кому працювати. Так, можливо, у цьому випадку актуальними є слова Хаяма :" Уж лучше біть самим чем жить с кем попало, уж лучше голодать- чем есть что попало"... Браво Гріневич, Буняку, Чорній!! Показати те що є насправді. Протестують усіх- буде у всіх шок
Witalina
Для Учителька: "УЧИТЕЛІ непогано отримують"- так.якщо кожного дня по 6 -7 уроків!!! А Ви проведіть, особливо коли тобі 60+. А виходу не має - читати не має кому. НЕ ЗАЗДРІТЬ!
Олеся
Бідосі міські. Знов плачуться за малу зарплату. Їдьте до села, набирайте годин і працюююююйте скільки влізе, заробляйте гроші.
Учителька
Для Witalina: вИ СПРОБУЙТЕ ТИХ 60+ на пенсію відправити. Вони ж тримаються усіма руками-ногами. Знаєте як кажуть мої колеги-пенсіонери: " ой нам так вже класно- пенсію на карточці залишаємо, зарплати встачає . Коли приходить дати урок -" Нехай молоді1", а у них уже і вислуга, і звання,,, 6-7 уроків? А Ви спробуйте потрапити у школу. У мене кафедра математиків від 60+ до 75. І годин у всіх по 30. Коли приходять молоді на роботу проситися- місць немає. Як тим молодим потрапити? Пенсіонери не пускають, а якщо і потрапили, то такі умови створюють, що легше втекти, ніж це приниження витерпіти
Коментувати
активісти
ПРОСЛІДКУЙТЕ ЗАКОНОМІРНІСТЬ 1) Вiвторок, 4 Липня 2017 17:14 - Буковинські педагоги прийшли із протестом під обласну раду й ОДА з гаслом: Ми не трієчники!". Фищук підстрахував Палійчук (ФОТО + ВІДЕО) http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=94012 2) 19 Вересня 2017 Оксана Палійчук: Буковинські вчителі знову складатимуть ЗНО (ВІДЕО) bukinfo.com.ua/show/news?lid=95938 3)Недiля, 12 Серпня 2018 Освіті Буковини бракує кадрів, педагоги не витримують навантаження - Оксана Палійчук http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=104974
Учителька-не-математики
Не хочу судити про рівень вчителів-математиків Вінниччини, але фраза "комусь доведеться шукати іншу роботу" насмішила. Знаю випадок, коли зі школи звільнили вчительку математики, яка зловживала алкоголем і могла з’явитися на роботу , як то кажуть, з похмілля. І що? Думаєте, знайшли їй заміну? Мало не з пирогами ходили просити, щоб вийшла на роботу, бо нема кому математику викладати. Знаю, як адміністрація умовляла математиків, які кілька років тому пішли на пенсію за вислугою років повернутися. Щоб звільнити, треба мати ким замінити, а щоб було, ким заміти, слід мотивувати працівника достойною зарплатою й гідними умовами праці, а так... пустопорожні балачки. Як, до речі, завжди, коли треба щось реально змінити в освіті і потратити на це на кошти, а не просто папірців наштампувати. Та й як на те, здається, цьогоріч саме учні з Вінниччини набрали за ЗНО з математики по 200 балів (а таких, як розумію, в Україні небагато). І про це теж треба казати.
Witalina
По великому рахунку ,я не розумію мети цього "допуса". Напевно, зайвий раз принизити вчителя. Добре, принизили,і показали свою недолугість,обмеженість і... АЛЕ, ЩО ДАЛІ? ЩО ??? Є заміна???? Та в багатьох районах катастрофа з кадрами вчителів математики, фізики, хімії. ТУт, хоча би знайти хоч когось, щоб виконувалася програма.А ВИ?,,,,. ДЯКУЙТЕ, тим, ХТО ПРАЦЮЄ !
спец
І без проведення ЗНО для вчителів одного з вказаних районів можу стверджувати про їх математичну підготовку. Вона низька. Є класні специ, але не вони на перших ролях. Багато мають вищу категорію, звання старшого вчителя, та завдання середнього рівня з стереометрії викликають у них труднощі, я вже не згадую завдання з модулями, параметрами, нестандартні рівняння і нерівності. Не можуть вони скласти нормально ЗНО. Годин у них багато, у спеців мало. І не треба тут свій гнів виливати на когось. Завдання покажіть чи щось подібне. Це був показ реальності.
Олег
Гриневич! Виставте на сайті тести, які були дані учителям Вінницької області! Ми маємо право вимагати це! Хто їх готував, звідки вони були взяті? Як проходили? Відсутність вашої відповіді буде розцінено вчителями як провокація зі сторони мон з метою подальшої дискредитації учителя. Юристи, обізвіться! Профспілка, маємо розслідувати цю нову аферу МОН! Вчителі, час обєднатися і звертатися до міжнародних судів за надання неправдивої інформації зі сторони МОН, паплюження честі і гідності українського учителя, розпалюаання ворожнечі у суспільстві. Не будьте байдужими! Захистимо колег від свавілля МОН!
УЧИТЕЛЬКА
Для Олег: ДОДАЙТЕ "у ВАС 24 ГОДИНИ" дУМАЙ -ТЕ!
Коментувати
Вчитель1
Дуже прикро що osvita.ua не розібралися в ситуації а передрукували статтю з "жовтої преси". В примусовому порядку заставили здавати ЗНО вчителів з більшості районів області, а не тільки з п’яти районів. Але самі завдання були з помилками, відсутні правильні відповідді. Тестова система недосконала, жодних пояснень як розділяти десяткову частину дробу (крапка чи кома). Час обмежений 120 хвилин. Режим онлайн. Інтернет вирубило - результат анульовано. Так що непотрібно вчителя робити крайнім.
Л
Цікаво, а Олена Чорна на скільки напише???? А то "керувати" всі гаразд, а в школу учителем працювати не хочеться.
Олена
Для Л: А мені цікаво , чи Салтановська Н. І. напише? Як вона вже замучила вчителів математики Вінниччини. В жодній області такого приниження нема. Про курси математиків вже цілі легенди складають.
Артем
Для Олена: В чому проблема? Зробіть свою Салтановську відомою! Запросіть ЗМІ, розкажіть як проходили тести,! Все у ваших руках! Вам, вінничанам, уже боятися нічого. Думаю вам є що сказати. Гірше вже не буде!
Коментувати
Ірина
Вчитель, який працює в дев‘ятирічці десятки років, ніколи не напише ЗНО. Мене вбиває предметна дискримінація учителів. Проводьте тестування абсолютно по всіх предметах. Зарплата однакова- і у вчителя праці , і в учителя ОБЖ, і т. д., а довбають мовників і математиків. Вже сил нема від цього ЗНО
Олеся
Для Ірина: Ну просто - 100% . А ще подивіться з ким доводитьсч працювати? Цьогоріч взяла 5 клас - з 19: 14 не знають таблички множення, а 10 з них ще й не додають і не віднімають в межах 20. Можу я їх навчити відсотки, задачі на складання рівнянь(так-так у 5 класі). Можливо подумали б, як спростити програму, може б і результати учнівського зно покращали. Учень 8 класу виїхав до Америки, розповідає, що у 8 класі вони вивчають матеріал нашого 6 класу.()
Witalina
Для Ірина: Я закінчила школу в 1975 році. ЗНО з математики здам - 120 балів наберу.З цікавості проходила онлайн. В школу ми йшли у 7 -7,5 років, 6 годин математики щотижня,1 клас-дії в межах 20, і ... клас-комплект (1 ряд- 1 кл.,2- 3кл. ) по черзі вчителька (без вищої освіти) пояснила одним,потім іншим і працювали самостійно. В кого були здібності до математики,ТІ ЗНАЛИ і розвязували. А зараз не закладаються ,не формуються математичні вміння у початковій школі. І це вина НЕ ВЧИТЕЛІВ, причиною є програми початкової школи. НЕ МОЖЕ дитина у 6 років, зрозуміти, осягнути ТЕ,що з неї вимагають.
Коментувати
та ти ш о
Ого, страшно, доведеться шукати роботу! Хто піде в школу працювати, ну хто? Але, вже всі звикли що в нас можновладці спочатку приймають рішення а тоді думають, короче все як в не в людей.
Вчитель
Розмістіть на освіта.юа, будь ласка, завдання ЗНО, яке було було запроповане вчителям у Вінницькій області.
Мама
Для Вчитель: "тест зов­нішнього незалежного оцінювання зі свого предмета, яке проходять випускники шкіл". На сайті є ЗНО з усіх предметів за всі роки (в тому числі пробні)
serj
Не читаю математику вже років 6. Пройшов учора тут, на освіта.юа, цьогорічне пробне. Мені видалось простим. Допустив дві помилки (одну з неуважності, одну - дійсно не знав(забув ймовірності)). Якщо такий тест не здати - то ...
Мама " мамі"
Для мама: Яка крута мама. Навіть який тест для вчителів був -знає. МОН, викладіть на сайті той конкретний тест, що був для учителів Вінниччини і не морочте людям голови! Хай і батьки бачать що ви напихуєте у ЗНО. Бо вони ніяк не можуть зрозуміюти, що Гриневич робить все, для того, щоб діти не могли вступати по держзамовленню.
Коментувати
Чоловік кчительки
Вчителям доведеться шукати роботу. Ха-ха-ха! Насмішили! Вони давно уже її шукають. Побачите що буде після закінчення навчального року! Будете заганять бомжів у школу учителями, точно так як зараз заганяєте кого тільки можна у педвиші! Мо хоть моя жінка нарешті кине цю дурну каторгу у школі і буде приділять увагу сімї, і своїм дітям, а не чужим. Так що щиро вам вдячний.
Чоловік вчительки- 2
Для Чоловік кчительки: Чоловіче, підписуюсь під кожним Вашим словом!
Орест Наливайко
Для Чоловік вчительки: а ти, чоловіче, для чого у сім’ї? Нехай вчителька тебе тюлюлюнькає, аби в школу не ходила. Чого ви так ненавидите оту школу, ви, чоловіки вчительок? Допоки не будеш поважати професію своєї жінки, то і жінку свою не ставитимеш ні на що. А про відношення до педагогіки в державі ти, в принципі, усе сказав своїм відношенням до своєї домогосподарки, бо тільки бачиш її на кухні, біля плити, вічно заклопотаною сімейними проблемами... Фу!!!
Чоловік учительки
Для Орест Наливайко:Люблю свою жінку і бережу. Тому не хочу бачити її зі сльозами на очах, вічно знервовану. Не можу вже бачити її за компютером до 2годин ночі. Я не хочу бачити скільки грошей виносить з дому на дурні картинки і купи дорогенних підручників, не хочу чути вечірні дзвінки мамаш, дітки яких не записали домашку. Я не хочу чути як директорка отримує хабарі і за це дає години учителям. Не хочу чути про дурні атестаціїї, сертифіеаціїї, відкриті уроки і про школу взагал. Досиьь уже знущань. А куди їй іти-вирішить сама, а не ви!!!
Коментувати