Україна перемогла на олімпіаді з математики для дівчат

Українки перемогли у командному заліку на VIII Європейській олімпіаді з математики для дівчат

Україна перемогла на олімпіаді з математики для дівчат

Українська команда, до якої увійшли Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук та Влада Петрусенко, посіла першу сходинку на VIII Європейській олімпіаді з математики для дівчат із загальним результатом команди 115 балів. Другу та третю сходинки в командному заліку посіли команди з Польщі та Болгарії із загальним результатом команд 110 та 105 балів відповідно.

Змагання - написання робіт - тривало 2 дні, з 9 до 10 квітня. Щодня учасниці вирішували по три задачі. За кожну із них вони могли отримати від 0 до 7 балів. Оцінювалася не лише правильність, а й оригінальність рішень.

Зокрема, дівчата отримали такі нагороди:

  • Катерина Горох (учениця 11-го класу КПНЛ № 145) – золота медаль (31 бал);
  • Карина Нечипорук (учениця 11-го класу ліцею №208) - золота медаль (35 балів);
  • Влада Петрусенко (учениця 11-го класу Новопечерської школи) - золота медаль (33 бали);
  • Олеся Білик (учениця 11-го класу КПНЛ № 145) - бронзова медаль (16 балів).

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у своєму виступі привітала переможців, але також підтримала дівчат, які не змогли отримати найвищий результат.

«До того, як відзначати наполегливість, талант та тяжку роботу переможниць, я хотіла б звернутися до усіх присутніх дівчат з нагадуванням – кожна із вас вже перемогла. Ви належите до елітного клубу дівчат-математиків, ви вже несете в собі більше можливостей та переваг, ніж інші, ваш досвід - багатший, а знання - ширші. Дозвольте дати вам пораду, яку колись Альберт Айнштайн дав своєму сину: «Життя — як катання на велосипеді. Аби зберігати рівновагу, мусиш рухатися». Тому незалежно від того, чи стали ви медалісткою сьогодні, чи ні, чи виправдалися ваші зусилля зараз, у цю конкретну хвилину, чи ні – рухайтеся вперед. Життя любить наполегливих, любить натхненних, любить людей, які мають мету та прямують до неї», - звернулась до учасниць Лілія Гриневич.

У змаганнях від України брала участь ще одна команда молодших дівчат, які також вибороли три бронзові медалі та одну спеціальну відзнаку. Зокрема, йдеться про Алісу Баклан, Маргариту Баклан, Роксолану Іванчук та Ольгу Жур.

Освіта.ua
15.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
валентина
Це жах. У коментарях , я вважаю ,повинні бути привітання дівчаткам ,їхнім вчителям... а тут маса бруду , передвиборна агітація .І що саме жахливе -це те, що серед дописувачів є педагоги, які в своїх коментарях виражають своє обурення в недопустимо грубій формі. А вчитель повинен залишатись вчителем у будь якій ситуації.А що до здачі ЗНО вчителями - то ,напевне, потрібно в педвузах ( а можливо і у всіх вишах) державні іспити здавати у формі ЗНО. Тоді можливо і спеціалісти будуть кращі.
Местный
Для валентина: позицию кого-то из управления или метод.кабинета мы уже все поняли: в любой ситуации виноваты учителя, даже тут не так комментируют, мнение своё у них есть видетели.
Коментувати
Шевчук
Студенти, Вчителі, Батьки!!! Не чекаймо щастя від Зе!! Все його оточення - шобло Мвф, Світового банку. Чого коштує один Данилюк - відмінив доплати педагогам, знизив у двічі кількість тих , хто отримує стипендії ...! Гидло!!! Ще цього наркошу Саакашвілі привезе... А верховодиме Мойша Коломойський!! Кінеь нам, а не Пороху!!!
Местный
Для Шевчук: не хочется разочаровывать бота, но его бох и босс так же по горло с мвф и мировым банком. Что касаемо Данилюка - тут ещё проще, ибо он при власти этого боха и босса работал и отменял доплаты педагогам при одобрении Пети.
Коментувати
Випускник
Цікаво, які місця зайняли команди дівчат із Фінляндії? Може, нехай вони нашу систему освіти переймають, а не ми їх?
Местный
Для Випускник: тогда все учителя в Финляндии уволятся через пару недель.
Вчитель математики
Для Випускник: Команда Фінляндії з 22 балами зайняла третє місце знизу, випередивши лише команди Люксембургу та Норвегії. Навіть друга команда України, яка складалася з молодших дівчат, набрала рівно у 3 рази балів більше.
Коментувати
Oлег
Гриневич, чого ви вилізли на сцену? Це ви навчили цих дітей? Чи може їх успіхи-результат вашої нуш? На сцені має стояти учитель, який навчив цих дітей. Учитель, якого ви опустили нижче плінтуса, на якого ви натравлюєте батьків і дітей, якого ви прирекли на сім кіл пекла зі своєю сертифікацією. Там має бути учитель, який, через ваші дурні забаганки має наплювати на навчання дітей і кожен четвертий рік своєї роботи бігати з камерою на лобі, купивши перед цим у батьків дозвіл на зйомку, щоб зробити вам дурне кіно. Має бути на сцені учитель, який має успішно скласти тести з усіх предметів підряд, тести, на які в інтернеті випадково натрапив фарбований нігтик чиєїсь високопоставленої проститутки з МОН! На сцені має бути учитель, якому цього року на шию ви посадили ще дві арміїї тупих дармоїдів, які збиратимуть про вчителя плітки і компромат в інтернеті! І все це лише для того, щоб цьому бідному учителю довести, що він, маючи диплом, має право бути приниженим і за свою жалюгідну зарплату працювати у школі!
Так і є
Для Oлег: 10000%!
Коментувати
Учитель
Цікава позиція МОНу. Майже з усіх предметів на всіх міжнародних олімпіадах українські учні показують найкращі результати, а оце воно- оце погане, остогидле всім МОН- з оцією придурковатою запроданкою-яничаркою на чолі, все поливає брудом учителів, налаштовуючи суспільство проти них. Коли це закінчиться? Коли будуть нормальні шкільні програми, а не університетські, коли перестане МОН підло передирати екзамени з англійської мови з міжнародних екзаменів, коли підручники будуть відповідати програмі і ЗНО, а не бути тупо передрукованими з табачникових??? Коли??? Скільки ми будемо все це терпіти???
Валентина
Для Учитель: Точно! Программы и учебники-ужас!!!! Вернуть советские!( в своей основе)
Коментувати
Местный
99,9% что это перспективные студентки одного из европейских ВУЗов. В этой стране умным людям делать нечего - они этой стране не нужны.
Ольга
Перемоги то все приємно!Молодці дівчата!Але велике прохання провести тестування у формі ЗНО для всіх вчителів математики всіх шкіл м.Києва, оскільки шкільний рівень підготовки до ЗНО "0".Варто щось змінювати!Далі так бути не може.
М.  Асик
Виявляється , що в нас є гарні діти, вчителі , перемагаємо в олімпіадах .... Звідки ж таке масове засудження в ЗМІ української освіти??? Кому вигідно?? Ясно , що конкурентам. Вони і дають гранти на рехформи- все очорнити І оббрехати!! Пів Мону цим займається: Шаров , ковтунець , квіт.