В Україні обговорять нову систему оцінювання школярів

У найбільших містах відбудуться наради, присвячені питанням вибудови освітніх оцінювань

В Україні обговорять нову систему оцінювання школярів

Упродовж квітня 2019 року в найбільших містах України відбудуться наради, присвячені стратегічним питанням вибудови освітніх оцінювань в Україні. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО зазначили, що метою заходів є фахове обговорення пропозицій щодо реалізації освітніх оцінювань на етапі завершення здобувачами початкової, базової та профільної освіти.

На нарадах буде представлено напрацювання аналітичні документи-пропозиції щодо системи освітніх оцінювань на різних рівнях загальної середньої освіти, розроблені вітчизняними фахівцями в галузі освітніх оцінювань за консультації з авторитетними зарубіжними експертами.

Узгоджені пропозиції планується передати до Міністерству освіти, а також на розгляд громадськості восени цього року.

Освіта.ua
05.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Деградация образования началась с развала СССР, продолжилась гуманизацией образования, а закончится гегемонией сумасшедших и обалдевщих от вседозволенности родителей на руинах школьной системы. Вперед к полному краху!
Людмила
"Упродовж квітня 2019 року в найбільших містах України відбудуться наради, присвячені стратегічним питанням вибудови освітніх оцінювань в Україні." А маленькі міста і села і їхні думки вже нікого не цікавлять? Ті вчителі і діти нікому не потрібні????
Знающий
Для Людмила: А в маленьких городах и сёлах создадут ОТГ и " оптимизируют" школы,а учителей на улицу. Процесс уже запущен! Создадут одну опорную школу( сменят только вывеску) и будут возить детей из села школьными автобусами-в 6 утра дети встают,в 5 вечера-домой из школы.
Коментувати
Александр
Когда уже общество увидит оценки наших дорогих учителей после сдачи ими ЗНО?
Олексій
Для Александр: Тогда, когда общество себе даст оенку. Куда оно идет и где ему лечиться?
Учитель = уборщице
Для Александра: За учительскую ставку,равную в эквиваленте зарплате уборщицы,-сами сдавайте своё ЗНО. В пединститут берут сейчас всех подряд,чтоб только хоть кого-то набрать.
вчитель хімії
суто для цікавості пройшов зно, 192 бали за 51 хвилину. Вам було б достатньо цього результату? запарили вже
Коментувати
Вовочка
Боже! Зупини цей маразм!
Ім'я
Не угомонятся, пока не приведут всё к нулю.