Гройсман пропонує розбудовувати шкільні стадіони

На переконання прем'єра, стадіони стануть осередками здорового способу життя серед молоді

Гройсман пропонує розбудовувати шкільні стадіони

Започаткована реформа децентралізації дозволила передати на місця кошти, які сьогодні потрібно ефективно інвестувати в тому числі, в освіту, сферу культури та спортивну інфраструктуру. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

«Важливо, аби місцеве самоврядування не стояло осторонь проблем. Іноді я чую: для чого нам фінансувати спорт і культуру, будемо краще туї висаджувати. Ні, це не так. Головне – інвестувати в людину», – сказав Гройсман.

За його словами, масовий спорт – це нові стадіони, нові спортивні зали, об’єкти спортивного призначення. Це також імідж країни – як з огляду на участь українських спортсменів у змаганнях, так і з огляду на можливості проведення змагань в Україні.

«За останні роки зроблено немало, але можемо зробити більше. Для цього потрібно дотримуватися чіткої пріоритезації», – додав прем’єр, запропонувавши поставити громадам завдання опрацювати програму розбудови стадіонів біля шкіл.

Стадіони, на переконання прем'єр-міністра, стануть осередками здорового способу життя, передусім серед дітей та молоді.

Освіта.ua
27.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хер лисий
Теплі туалети в кожній українській школі вже розбудували?
Учитель математики
Гройсман, їдь вже на свою історичну батьківщину в ісраїль. Пора вже. До виборів лічені дні. Твого Шоколадного повелителя ми турнемо копняком під зад. Так що не філософствуй, збирай манатки і вали звідси! Бачив на ютюбі чудове відео "Бидло - це найкращий електорат". Всім рекомендую. Багато чого зрозумієте про нашу країну.
Новая " розбудова"- разрушение
Суть передачи полномочий на места-развал всего: закрытие школ, ФАПов в сельской местности,раздувание штата ОТГ, произвол со стороны главы ОТГ( местного феодала,который какие хочет решения-такие и проводит вместе со своими родственниками-друзьями-подчинёнными). И всё время ни на что в ОТГ " нет денег". Так что готовимся к " розбудове" стадионов.