«Ранок» підготував два підручники історії для 6 класу
PR

У цьому році «Ранок» підготував до конкурсу підручників два історичних путівники для 6 класу

«Ранок» підготував два підручники історії для 6 класу

Навіщо вивчати історію, якщо ти не збираєшся стати істориком? Навіщо потрібні дітям далекі від реальності знання про життя давно померлих людей? Чим їм допоможуть події багатовікової давнини?

З цим можна сперечатися, але ж недарма історичним подіям присвячують голлівудські бестселери, які можна дивитися по кілька разів. Падіння Римської імперії, повстання Спартака і Троянської битва... Історія надає чудовий матеріал для вивчення історичних героїв і ситуацій з реального життя.

У цьому році видавництво «Ранок» підготувало до конкурсу підручників два історичних путівники з первісної історії та стародавнього світу. Це підручники для 6 класу, їх можна переглянути на сайті видавництва.

Автори першого підручника «Всесвітня історія. Історія України інтегрований курс» О.В. Гісем та О.О. Гісем. Під час створення підручника автори орієнтувалися у першу чергу на школярів. Параграфи написані доступною мовою, не переобтяжені деталями та складною термінологією. Головним завданням  підручника є не просто дати нові знання, а пояснити, чому розвиток людства відбувався саме так, а не інакше.

Підручник містить велику кількість кольорових ілюстрацій, які допоможуть учням краще уявляти життя людей далекого минулого. Текст доповнено вставками «цікаво знати», які містять цікаву та іноді вражаючу інформацію про життя давніх людей.

Розміщені у підручнику карти та схеми допоможуть легко подорожувати епохами минулого. Головне, що автори хочуть домогтися  –– щоб школярі мали цю історію зрозуміти. Не запам'ятати, де і коли відбувалися якісь події, а саме зрозуміти: чому усе відбувалось саме так. Вловити внутрішню логіку того, що відбувається. Під час виконання практичних завдань школярі зможуть відчути себе справжніми дослідниками, адже для них автори підготували нескладні, пізнавальні уривки з історичних джерел, а також комплекс завдань, який допоможе учням легко орієнтуватися у прочитаному.

Другий підручник, автором якого є С. В. Д’ячков, також буде не менш цікавим для ваших учнів. Підручник допоможе засвоїти дуже важливі періоди всесвітньої історії – Первісну історію та історію Стародавнього світу. Кожна тема супроводжується історичними картами. Це надійні дороговкази, які допоможуть школяреві орієнтуватися в просторі й часі, твердо знаючи, де й коли відбулися певні події. До підручника розроблено електронний освітній ресурс, який запрошує до себе допитливих учнів, що прагнуть дізнатися більше про події тисячолітньої давнини. Узагальнити знання можна за допомогою тестових завдань до розділів, що виконуються в режимі онлайн.

Шановні вчителі, конкурс закінчується 24 березня, встигніть обрати підручник, за яким ваші учні навчатимуться наступні 5 років!

Хто не знає свого минулого, той не знає свого майбутнього!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПІДРУЧНИКИ

Освіта.ua
19.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Користуюсь підручниками авторства Олександра Гісема вже 7 років. Можу навіть відслідкувати еволюцію змісту у різних виданнях. Подобається загальне оформлення і структура, відповідність вимогам навчальної програми. Згоден, що написано на достатньо складному науковому рівні, але чи ми самостійно не знижуємо щороку вимоги до учнів, йдучи назустріч побажанням батьків, які не розуміють, що навчання - процес складний і важкий, але саме такі умови дозволяють сформувати характер і розвинути мисленнєві процеси. Підручники Гісема, до речі, написані доволі компактно. Водночас незадоволений підручником для 6 класу. Занадто стисло. Відсутні багато фактів, особливо з історії Давніх Греції та Риму. Саме в 6 класі, спираючись на цікаву багатолітню історію давніх держав, ми формуємо інтерес до минулого. За великого бажання не можна описати греко-перські війни, завоювання римських легіонерів чи досягнення культури давніх цивілізацій, якщо параграф це лише сторінка
Оксана
Повністю згодна, що підручники Гісема нудні, незрозумілі, перевантажені і незрозумілі та нецікаві для сучасної дитини. Давно пора провести дегісемінізацію і зробити нарешті щось нове та сучасне ( з врахуванням кліпового мислення та 21 століття).
Witalina
Може досить про підручники Гісема? Як для мене - ХАЛТУРКА!!!! Вибрала для 7 класу і мучусь уже чотири роки !!!!
Наталя
Підручники хорошів то ви тупі
оксана
перші підручники Гісема були непогані, але далі все гірші та гірші. а як вони можуть бути добрі, коли вони написані за короткий час для всі класів і не тільки по історії, але і по громадянській освіті. це банальне заробляння грошей
Коментувати