Мінрегіон розробить проекти для шкільних туалетів

Мінрегіонрозвитку розробить типові проекти для дооблаштування шкіл внутрішніми вбиральнями

Мінрегіон розробить проекти для шкільних туалетів

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробить окремі технологічні рішення для ефективної реалізації проекту з дооблаштування шкіл внутрішніми вбиральнями. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час зустрічі з головою Волинської ОДА Олександром Савченко.

За словами очільника Волинської ОДА, чинні стандарти для шкіл, де проектом передбачено внутрішню вбиральню, є задорогими для того, щоб зробити ці прибудови для шкіл без вбиралень.

Разом з тим, міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що МОН має домовленість з Міністерством регіонального розвитку про розробку технологічних рішень.

«Ми знаємо про цю проблему, є дуже багато нюансів щодо технологічних рішень. Саме тому ми домовились з Мінрегіоном, що вони розроблять типові проекти для дооблаштування шкіл внутрішніми вбиральнями. У цих проектах враховуватиметься і величина шкіл, і їхні технічні умови. Це має допомогти для пошуку оптимальних рішень», – зазначила Гриневич.

Освіта.ua
11.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Надіюсь, що потреби учнів на візках будуть враховані... І, було б добре, направити кошти для переобладнання вже існуючих вбиралень, враховуючи, що є учні з особливими потребами. Реформу слід було починати із вбиралень, гардеробів, медпунктів, буфетів, їдалень і оснащення предметних кабінетів сучасною технікою... (Згадайте, коли навчилися користуватися новим телефоном? Правильно, - коли отримали його...) Так би вчинив толковий господар, хороший батько родини, влада, яка реально турбується про дітей