Профспілка: середня зарплата в освіті складає 7104 грн

Зарплата в окремих галузях бюджетної сфери залишається нижчою ніж середня

Профспілка: середня зарплата в освіті складає 7104 грн

Заробітна плата працівників окремих галузей бюджетної сфери залишається нижчою ніж середня по економіці. Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

Зокрема, середня заробітна плата в освіті у січні 2019 року склала – 7 104 грн.

Разом з тим, середня заробітна плата в Україні у січні склала 9 223 грн.

Менше за освітян заробляють представники закладів охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 6 203 грн.

Найбільшою середня заробітна плата є у Києві та Донецькій області, найнижчою – у Чернівецькій області.

Освіта.ua
05.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Євгенія
Моя мама працює вихователем 27років заробітня плата 4200грн!Кожен вечір вирізає і працює з документацією! Працює в дві зміни,так як,не вистачає вихователем!заміну не сплачують! Ком. послуги 5300грн. проживає з братиком! Субсидію не дали,так як я прописана,але проживаю у арендованій квартирі зі своєю дитиною,так як я не розлучена то щей мого чоловіка дохід рахують!Що за нові правила?Для того,щоб народ зовсім вже жебракував?
Справедливость
Для Євгенія: Сочувствую, но Ваша мама не одна такая. Я тоже работаю учителем,,коммунальные больше зарплаты. Налоги отчисляю,субсидия не положена,зато рядом алкаш-тунеядец живёт-ему положена. Принципиально перестала платить за отопление,долг растёт. Пусть только придут коллекторы-за себя не ручаюсь,терять нечего... Вот такое у нас горе-государство. Кто работает-тот нищий. Кто алкаш-ему субсидия.
777
Для Євгенія: так це Ви винні в ситуації. Розлучіться з чоловіком, якщо не живете з ним. Вирішіть питання з проживанням за іншою адресою. Підтвердженням може бути договір оренди, довідка з місця роботи, якщо живете в іншому місті. А ні, то сплачуйте мамі свою частину комуналки.
Коментувати
jjjjjjjjjjjjjj
Найбільша, найменша...Ми ще ні за січень, ні за лютий не отримали повністю зарплату
serj
Я їм м’ясо, ти капусту. В середньому їмо голубці!
Юрій
Посилання профспілки на сайт ФПУ, а там ще посилання на РОЗРАХУНКИ мінсоцполітики. Ну а Рева - відомий в Україні своїми вигадками. Міг і більше написати, а чом ні. Профспілка освітян про щось там дбає, як би то так.
111
Где такие зарплаты? 4,5 от силы. За услуги заплатить нужно 5 . Как выкручиваться, неизвестно
Віктор
Для 111: Це до оподаткування?
Коментувати
Світлана
Середня заробітна плата вихователів в дитячих садках складає прилизно 4000 гн., там такими цифрами і не пахне.
как посчитали
СРЕДНЮЮ)---) зарплату? Зарплату моновских и других не особопотребных сложили с зарплатой учителя-первогодка и поделили? Суперово! И после этого кто-то наивный полагает, что с детками начнут работать молодые и амбитные? Ну-ну... ждите.
Сергей Лимонов
ДлЗнову середній показник : може досить порівнювати ... з пальцем ?я как посчитали: Знову середній показник : може досить порівнювати ... з пальцем ?
Лимонов, ну , спасибо хоть без
русского элемента мужского тела, при помощи которого мужчина получает одно из величайших НАСЛАЖДЕНИЙ нашей жизни и помогает получить ЕГО же (наслаждение) своей подруге. Придурков я не беру во внимание. Я понимаю, что Ваша реплика не ко мне, но... Вы же ш умный. Или Вас устраивает превращение нашей страны в зону по факту?
Сергей Лимонов
"русского элемента мужского тела "- с каких пор МПХ- приобрёл статус национального ?Этот орган -анатомически универсальный!
Коментувати
Местный
Не дотянул я к средней зарплате в образовании... (((