Друга зміна - небажана особливість роботи школи, - Гриневич

За словами міністра, за розвиток соціальної інфраструктури відповідають місцеві адміністрації

Друга зміна - небажана особливість роботи школи, - Гриневич

Друга зміна - небажана і неприємна особливість роботи школи, особливо у великих містах і містах супутниках. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відеосюжеті спеціального проекту «Правила школи».

За словами міністра, друга зміна у школі вводиться тільки у тому випадку, якщо у школу за місцем реєстрації прийшло значно більше дітей, ніж це передбачено санітарними нормами.

«Як правило, це результат хаотичної забудови у містах, коли місцеві депутати виділяють землю під висотки, але не виділяють під школи і дитячі садки. І саме місцева адміністрація відповідальна за те, що в різних мікрорайонах міста немає достатньої соціальної інфраструктури», - наголосила міністр.

Також вона підкреслила, що Міністерство освіти не впливає на цей процес.

«Побудова шкільної мережі - це повноваження вашого міста, селища чи району, і тому, якщо є друга зміна необхідно звернутися до місцевого самоврядування, місцевої адміністрації з вимогою будувати нові школи або розбудовувати існуючи навчальні заклади і збільшувати в них кількість місць для дітей», - зауважила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
11.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зрада чи перемога?
Какая ж только Гриневич "умница!" Очередное " и нашим, и вашим"( как про чергування учнів, відміну обов’язковості планів виховної роботи). То есть всё на рассмотрение местных администраций? А знает ли она,что местным администрациям лишь бы побольше позакрывать школ,ФАПов( особенно,где сельская местность в ведении ОТГ).А может Лиля и её приспешники на то и рассчитывает? По закрывать школы, " дореформировать" наконец это украинское образование. МОН избрало выгодную позицию-" чужими руками" убить село в первую очередь.
Ммм
Для Зрада чи перемога?: Для тих хто привик у рота отримувати вже поховане то зрада. Ідіть тероризуйте місцеву адміністрацію. Ви її обирали. Наслаждайтесь.
Коментувати
Учитель, Чернівці
Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. Переможцем олімпіади (І-ІІІ місце) може бути учасник, який набрав більше 30% від суми балів за всі запропоновані завдання. Підведення підсумків олімпіади проводиться у кожній паралелі окремо. Кількість переможців олімпіади не повинна перевищувати 1/2 кількості учасників. Тобто, якщо максимальна кількість балів 50. 30% становить 30*50 і поділити на 100. Чи має право журі брати не 30%, а третину балів? І в якому законі це написано.
Учтель, Івано-Франківськ
Для Учитель, Чернівці: У Положенні якраз написано, що треба набрати не менше третини балів!
Коментувати