Школи закликали провести акцію #STOP_SEXтинг

5 лютого відбудеться Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету

Школи закликали провести акцію #STOP_SEXтинг

5 лютого відбудеться Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу.

У межах акції Міністерство освіти разом із Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою закликали вчителів провести урок для учнів 7-11 класів на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Батьки також можуть приєднатися до акції та поговорити з дітьми про ризики надсилання своїх інтимних фотографій.

У Міністерстві освіти зазначають, що щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують доступ до Інтернету. Разом із тим збільшується кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі – онлайн-грумінг та вимагання.

«Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі», - зазначають у Міносвіти.

За словами Лілії Гриневич, необхідно захистити дітей від сексуальних ризиків.

«Сьогодні ми не можемо їх сховати під ковпаком та ізолювати від шкідливої інформації. Однак ми маємо говорити із ними, розповідати про складні теми, будувати довіру. Окрім цього, дорослі також часто потребують більшої обізнаності, тому ми просимо усіх максимально поширити оприлюднену тематичну інформацію», – зазначила міністр освіти.

Матеріали до уроку розробила Анастасія Дьякова, національна експертка із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, спільно з видавництвом «Ранок», кіберполіцією Києва та ювенальною превенцією Національної поліції України.

Розробка уроку #STOP_SEXтинг

Освіта.ua
04.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лара Ф.
Так. Дійсно. ЦЕ ВЧИТЕЛІ ДІТЯМ СМАРТФОНИ ПОКУПИЛИ. З НИХ І ТРЕБА ВИМАГАТИ ПРОВОДИТИ БЕСІДИ. МОН. АУ. ВИ ВЗАГАЛІ ДАХ ЗАГУБИЛИ.
Марго
Що означає: "Батьки також можуть приєднатися до акції та поговорити з дітьми про ризики надсилання своїх інтимних фотографій"? Це БАТЬКIВСЬКИЙ обов`язок!!!
Виталий
гриневич -уходи,на протяжении 7-и месяцев не защитила детей,предала профессию.Ваша команда:хобзеи беты озеровы елесеевы чернышовы мищаки ит.д -позор всей системы