У МОН засудили побиття вчителя в київському ліцеї

МОН засуджує побиття вчителя та просить Авакова взяти розслідування під контроль

У МОН засудили побиття вчителя в київському ліцеї

Міністерство освіти і науки та міністр Лілія Гриневич засуджують безпрецедентний прояв насильства, який стався в київському ліцеї №157, коли 16 січня 2019 року один з батьків жорстоко побив учителя фізкультури. Про це повідомили у прес-службі відомства.

За словами першого заступника міністра Павла Хобзея, ця ситуація не має виправдання і нападник має зазнати справедливого покарання.

«Ми просимо керівництво МВС взяти справу та її розслідування під особистий контроль. Постраждалий учитель в лікарні, йому завдані серйозні ушкодження. Але не менш жахливо те, що це сталося на очах у дітей, які також зазнали важкої психологічної травми. Тому ми закликаємо педагогічний колектив, психологів та батьківську спільноту ліцею об’єднатися, разом подбати про дітей та обговорити, як уникнути подібних ситуацій в майбутньому», – зауважив Хобзей.

У Міносвіти також наголосили, що покарання винного та рішуче засудження з боку держави подібних насильницьких дій є необхідним для захисту та розвитку як українського вчительства, так і школярів, які в майбутньому розбудовуватимуть країну.

Освіта.ua
21.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лана
Физическое насилие со стороны отца это ответ на психологическое насилие и насилие над ребёнком.Где партнёрские отношения между учителем и родителем.Где инструкция как учитель должен разговаривать с родителем?
Валентина
Для лана: Переконана , жоден вчитель не прагне образити учня. ЗАРАЗ навіть звичайне зауваження, яке робиш 10 разів за урок,(бо учні наслухались вдома батьків про лихих вчителів і не хочуть працювати на заняттях), стає психологічним насиллям. ПРИКРО.
Коментувати
Наталя
В наших школах повинні бути скрізь камери відеоспостереження. Ця міра в першу чергу захистить наших вчителів та наших дітей від протиправних дій інших особ. А інакше нічого довести не можливо, і винні завжди будуть вчителів.
Ruslan Kuznetsov
Кожен повинен отримати покарання в міру тяжкості вчинку. Батькові як мінімум - срок за нанесення відповідної тяжкості тілесних ушкоджень.
Местный
Всё-равно виноватым сделают учителя. Хотя, в правовом государстве за такие травмы можно присесть на нормальный срок.
оля
Ця ситуація має простенькі рішення: 1. вчителі повинні перестати буляти школярів (з досвіду навіть найкращі педагоги цим грішать) 2. дієвий механізм заміни вчителя, чи краще вибору вчителя учнями (не предмету, а саме вчителя який читатиме їм) А ситуація така виникла не тому що хтось поганий, а хтось кращий, а тому, що дієвих механізмів на свавілля вчителя не має, в 99 з 100 випадків скарг на вчителя в кращому випадку школа покриває вчителя, в гіршому учень отримує булінг від решти педколективу.
Ірина
Для оля: Ахахах! 1. Батьки повинні виховувати дітей та прививати їм норми поведінки, а не перекладати це на школу. 2. Вибір учителів. Ви про що? При такому загальному ставленні до вчителя, навіть у Києві нема державних шкіл з повністю закритими вакансіями. Ви думаєте, що працювати в школу черги стоять? 3. Свавілля вчителів - це поодинокі випадки, хамство батьків - вже майже норма.
))
прийдуть нові молоді вчителі з якими старі не зможуть конкурувати...а зараз просто молодих ламають під старих, тому молодь і не йде в школу...насправді сьогоднішня школа боїться конкурентності і хороші вчителі в ній як білі ворони
АВ
Для Ruslan Kuznetsov: не прийдуть! 1) зарплата учителя(початківця) - 4500грн при долЯрі 28; 2) куча паперів нікому не потрібних, курсів, звітів, контрольних для учителя; 3) невихованість дітей і ХАМСТВО з боку батьків. НІ, НЕ ПРИЙДУТЬ! Доведеться з Хвінляндії виписувати..
Коментувати
Геометрія
Позиція МОН зрозуміла. А яка позиція профспілки працівників освіти України? Хто захистить вчителя від булінгу та агресії з боку учасників освітнього процесу?