Чому українського вчителя англійської чекають у Китаї?
PR

Китай може стати «золотим ключем» до відкриття нових можливостей для вчителів англійської мови

Чому українського вчителя англійської чекають у Китаї?

У Китаї англійської мови вчать ще з дошкільного віку. Але через діалектичну специфіку та звукову тональність китайським вчителям складно викладати англійську мову в навчальних закладах своєї країни. Тому проводити заняття запрошують фахівців інших національностей, які вільно володіють англійською мовою.

Українські фахівці дуже затребувані в китайських навчальних закладах. Найчастіше заняття для діток проводяться в ігровій формі разом з місцевими викладачами, які є носіями китайської та англійської мов.

Переваги оплачуваного стажування викладача англійської мови в Китаї:

  • офіційне оформлення;
  • висока оплата, бонуси та преміальні;
  • можливість підвищення професійної кваліфікації;
  • безкоштовний переліт в Китай та супровід;
  • безкоштовне проживання чи компенсація оренди житла китайською компанією;
  • соціальний пакет;
  • медичне страхування;
  • доступне вивчення китайської мови.

Як знайти китайську організацію, що пропонує стажування викладачам англійської мови? Досить звернутися в компанію Albion Education, яка надає послуги з підбору оплачуваних стажувань дипломованим фахівцям з України, надає допомогу з вибором навчального закладу, організовує співбесіду у Skype, сприяє в підписанні контракту й оформленні візи.

Залишилися питання? Телефонуйте за номером (044) 466-44-74.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гість
В Китай їхати без робочої візи небезпечно, загрожує штрафами та безвиїздом. На туристичній або студентській візі працювати не можна. В школах по 30-40 дітей, в дитячому садочку дітей багато і твоя робота "бути клоуном, який розмовляє англійською". Часто просять брехати батькам що ти зі штатів. Їжа там дуже гостра, на вулицях рідко хто знає англійську.
Ольга
Зарплата у Китаї 1200, але для носіїв мови. Ви там нікому не потрібні, якщо не native. В країнах де зарплата більше, там і конкуренція більше і вартість проживання. Вчителі у нас непогано підробляють на репетиторстві, так що не треба жалітися і розкидувати провокації!
учитель
У Польщу молодих учитися, у Китай- дипломованих,,,, Саме страшне, що це все пропонує МОН. Та структура, яка повинна дбати про студентів, учителів. Кути світ котиться
Ксюша
"Спасибі Дорогому МОН". Оце вже нашій освіті дійснно повний, пробачте, П. Вже неможна витримати такого знущання і приниження. І не в зарплаті справа, а в першу чергу у ставленні до вчителя. Спочатку обливали і продовжують обливати брудом вчителя, а тепер ще й з країни відправляють. ЖАХ!
українка
Тому що артикуляційний апарат китайців не дозволяє їм правильно вимовляти звуки, відповідно і навчати мові
123
Тому що зарплатная молодого учителя у Пекинi близко 2 тис. дол США, а у нас максимум 100 баксiв i купа геморою.
Іван
Для 123: От тільки брехати не треба. Немає в Україні вчителів за 100 баксів. Давно закінчилися. І ви не знаєте вартість нерухомості в Пекіні й життя.
123
Брехун - ви, пiсля сплати налогiв, сто баксiв на руки I все, тому вчителiв англ.м. катастрофiчно не хвата
Вчитель
Для Івана: ставка молодого вчителя (18 тижневих годин)+оплата за превірку зошитів, +20% престижності - 20,5% податків= зарплаті на рівні технічного працівника (100-110 доларів). А з 1 січня зарплата вчителя зросте на 9,4 %, техн. працівника - 12,4%. Одружися на вчительці англійської мови, побачиш її зарплату.
Коментувати