Директора УЦОЯО призначено заступником міністра освіти

Кабінет Міністрів призначив Вадима Карандія заступником міністра освіти і науки

Директора УЦОЯО призначено заступником міністра освіти

Кабінет Міністрів призначив Вадима Карандія заступником міністра освіти і науки. Відповідне рішення ухвалено під час засідання уряду.

Як відомо, до цього часу Карандій впродовж трьох років очолював Український центр оцінювання якості освіти.

За інформацією Міністерства освіти, на новій посаді Вадим Карандій відповідатиме за напрям середньої освіти, зокрема, впровадження реформи «Нова українська школа».

Новий заступник міністра працював шкільним учителем, обіймав різні посади в підрозділах управління освітою Київської області, очолював Державне підприємство «Інфоресурс» та УЦОЯО.

Як відомо, останнім часом в управлінському апараті МОН було проведено декілька ротацій. Після звільнення з посади першого заступника міністра Володимира Ковтунця, його посаду обійняв заступник міністра Павло Хобзей.

Також, наприкінці грудня, екс-директора департаменту економіки та фінансування МОН Світлану Даниленко було призначено заступником міністра освіти.

Відтепер, міністр освіти і науки Лілія Гриневич матиме одного першого заступника та п'ятьох заступників міністра.

Освіта.ua
10.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ніч
Та він вчителем толком не був, про що ви говорите...Нехай сам спробує здати ЗНО з математики
совесть
Працюйте! Бо Цапа Відбувайла, за легендою, таки відпускають. У пустелю! А не на луки, повні трави.
Микола Аверін
Прийшов рятівник Методу самоорганізації особистості нового українця у системі вітчизняної середньої освіти.
серп
Страшенно шкода старигана - експерда Лікарчука. Йому ця новина - як серпом по фаберже.
Соник
Для серп: в нього все тіп-хлоп!
Омелько Терен
А до чого тут Лікарчук? Ну був колись керівником. І пише відверто про певні сучасні проблеми. Вам же, заздрісним і брутальним, що сховалися за вигаданими іменами (на відміну від Лікарчука) і вишукуєте якісь дошкульні визначення на його адресу, чого не вистачає? Є багато речей в освіті, про які можна поговорити. Пишете мерзоту, може й пишаєтесь самовдоволено. Що тоді в школі робите? Хто вас прожене?
Сокирко
А Ти пiд своїм іменем? Адвокат дияволів. В школі, як і скрізь, люди різніі. Не треба робити з учителів ікони. Прийшов, відчитав урок, пішов далі у своїх справах. Не треба розхристувати груди, ночувати у школі, думати лише про роботу, бо, бачте, покликання. А письменника під псевдонімом чули? Невже він ховається за чужим ім’ям, бо чогось боїться? Ну-ну ...
Коментувати
Игорь
Да скорее бы эта недоминистр вместе со всеми шестью недозаместителями сгорела в аду!! Что так и будет, особенно после выборов! Но очень-очень-очень хочется, чтобы это произошло быстрее))
Васек
Для Игорь: а что твоя пукалка от этого заимеет?
Игорь
Для Васек: то, что к ним в придачу, еще парочку, таких, как ты присоединится - постмайданных даунов, современных рехворматоров
Васек
Успокой свой балшой пукан. Делай клизму, может, избавишься от магии майдана и мании преследования собственных мыслей мыслей.
Коментувати
Елена
Не знаю ,але щось не віриться,хотілося б кращої системи щодо інклюзії ,бо вчителі виявились заручниками ситуації.Дуже слабка підготовка з цього питання ,лише ірц відкривають,а вчителям хто надаватиме допомогу? Можливо справді практик прийде і щось зміниться...
rtrtrtrt
rtrtrttrrfgfgfhtttktghgjhghjgjhgjjhjghjhjghj jjjgjgj ghghjgjhgjgjjgj ttutu
АНОНІМ
І справді, був би толк...може б і держава була іншою.Добре кажуть, дай Боже, нашому теляті вовка з’їсти!
Володимир
Був би толк.
Cirius
Нарешті міністр стала запрошувати на ключові посади до МОНУ бувших вчителів. Може хоч так щось почне змінюватися в кращу сторону.
Сергей
Для Cirius: Не "бувших", а "колишнiх"
???
А якщо він дійсно «бувший»?! :)
Льося
Вчитель не буває бувшим. Він завжди в тренді, як генерал. Вчителька - це діагноз. Їх не буває колишніх.
Коментувати