Готуємося до свят: подарунки своїми руками

Творчі проекти, що допоможуть дитині прикрасити оселю та підготувати подарунки до Нового року

Готуємося до свят: подарунки своїми руками

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям двадцять цікавих проектів, що допоможуть дитині підготуватись до святкування Нового року, прикрасивши оселю власними поробками та змайструвавши оригінальні подарунки для рідних людей.

Виконання запропонованих проектів сприятиме вихованню гармонійної особистості з розвиненим почуттям прекрасного і гарним смаком. Готуючи подарунки і прикраси до свята разом з батьками, дитина навчиться охайності, а спільна праця сприятиме створенню дружньої атмосфери в родині та плідній підготовці до свята.

Пишемо лист Святому Миколаю. Це завдання створить для дитини приємні умови, сповнені найсвітліших мрій і сподівань, в яких вона зможе поміркувати не тільки над власними бажаннями, а й подумати про своїх рідних, друзів і країну й попросити для них усього того, що підкажуть їй добре серце та найщиріша дитяча душа.

Пишемо лист Дідусю Морозу. Це завдання допоможе дитині написати бажаний і довгоочікуваний лист Діду Морозу. Воно містить певні підказки, що дозволять не тільки попросити про подарунки, а й чесно проаналізувати власну поведінку впродовж року.

Новорічна листівка з ялинкою: pop-up проект. Вирізання, склеювання та поєднання елементів у композицію — це три основних етапи в проекті зі створення листівки своїми руками. Особливістю являється pop-up елемент у вигляді ялинки. У процесі творчості дитина розвине моторику, естетичне бачення, відчуття композиції.

Листівка на Новий рік з об'ємною ялинкою. З мінімальним набором інструментів можна створити об'ємні міні-декорації для листівки або аплікації на зимову тематику. Робота розвиває моторику та естетичне бачення.

Новорічний проект «Вікно» у змішаній техніці. Якщо ви хочете донести до дитини думку, що в творчості не існує обмежень, обов’язково практикуйте техніку Mixed Media. Основні критерії, за якими роботу можна класифікувати як мікс-медійну - це рівноправне використання декількох матеріалів і художніх прийомів, фактурність та багатошаровість.

Зимова pop-up листівка зі сніжинками. Виконуючи цей проект, при створенні рукотворних листівок дитина тренує моторику, розвиває просторове мислення та естетичне бачення.

Паперова ялинка: проста дитяча саморобка до свят. Проект не потребує особливих матеріалів і спеціальних вмінь та займає мінімум часу. У роботі розвиваються навики дрібної моторики, просторове сприйняття, естетичне бачення.

Паперова гірлянда для декору інтер’єру. Зробити паперову гірлянду своїми руками дуже просто. Пропонуємо проект на розвиток фантазії, моторики, охайності, просторового сприйняття.

Апельсинові абажури зі свічками всередині. Ця робота зачарує вас і вашу дитину творчим процесом та результатом. Абажур створить в домі затишну і комфортну атмосферу, а ваше маля зрозуміє, що природні матеріали — безкінечне джерело для творчих проектів, тому слід добре подумати перед тим, як відправляти щось на смітник.

Рукотворні свічки з лимонних шкірок в еко-стилі. Оскільки декор в еко-стилі зараз дуже популярний, пропонуємо створити цікаву декорацію на основі натуральних матеріалів. Свічки з лимонних шкірок стануть цікавим акцентом інтер’єру.

Квітчаста фоторамка: розвиваємо дрібну моторику. Якщо ви любите прикрашати дім дитячими фотокартками, цей проект для вас. Проста рамочка з картону стане цікавішою, якщо декорувати її ніжними квітами із кальки. Вирізання таких квітів — простий процес, який до того ж розвиває дрібну моторику рук дитини.

Органайзер для канцелярського приладдя. За допомогою простих дій пропонуємо створити симпатичний і функціональний органайзер, у якому можна зберігати дитячі канцелярські дрібниці.

Браслет зі шнурка: проста схема плетіння. Проект навчить швидко робити рукотворні браслети всього лише з одного метрового шнурка. Знадобиться розуміння просторового розташування, уважність та пам'ять.

Міні-альбом «Зимові спогади» — частина 1. У першій частині проекту пропонуємо створити основу для альбому та перший розворот з 3D ялинкою у техніці pop-up. Ви навіть можете започаткувати у родині нову традицію: після кожного свята або важливої події роздруковувати кращі фотографії і оформлювати їх у тематичний альбом.

Міні-альбом «Зимові спогади» — частина 2. У другій частині проекту пропонуємо створити об'ємний розворот з подарунками та три сторінки з фотографіями.

Освіта.ua
12.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів